18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Golf III VR6 ;)
MrYeni • 2012-12-21, 16:30
Pewnie większości samochodziarzy autko znane, tym mniej zainteresowanym prezentuje Golfa III VR6. W dobrym stanie można mieć takiego w okolicach 7 tyś Autko to ma moc 190km przy 2,9 litra pojemności. Jak słychać w tym niewielkim autku siedzi również turbinka.

Zgłoś
Avatar
B................B 2012-12-23, 10:58
Czym się tu podniecać ?
Każdy kto chociaż trochę zna się na motoryzacji wie że takie seryjne vr6 nie ma szans z vtec'iem
Golf jest ZA CIĘŻKI i się nie chce "kręcić"
do tego tu mamy do czynienia z uturbioną jednostkąi znowu fail bo uturbione Hanie spokojnie wyciskają 300 koników (wiem wyciskają więcej ale ja mówie o takim delikatnym turbieniu) kręcą się do 9-10 rpm i ruchają takie szajswageny jak chcą i kiedy chcą.
Jedyny dobry VW jaki kiedykolwiek powstał to Golf I Gti
Zgłoś
Avatar
p0rucznik 2012-12-23, 10:58
http://www.sadistic.pl/dj-zordon-golf-3-vt135390.htm#1369248

Zgłoś
Avatar
sosik 2012-12-23, 11:20
MortiCRX napisał/a:

Nie chcę zabrzmieć stereotypowo, ale uwielbiam takich profi "golfiarzy" z fotelem wypierdolonym jak do robienia pały Zapewne wygodniej siedzi się z plecami oderwanymi od fotela, siedząc na nim jak na taborecie i trzymając się jedynie kierownicy, ale co ja tam się znam....



To mnie rozpierdala... Widząc Golfa, albo BMKę skrytykujecie za wszystko, za fotel, za radio, za kolor tapicerki etc., a potem wsiadacie do własnego auta i jeździcie tak samo

B-B napisał/a:

Czym się tu podniecać ?
Każdy kto chociaż trochę zna się na motoryzacji wie że takie seryjne vr6 nie ma szans z vtec'iem
Golf jest ZA CIĘŻKI i się nie chce "kręcić"
do tego tu mamy do czynienia z uturbioną jednostkąi znowu fail bo uturbione Hanie spokojnie wyciskają 300 koników (wiem wyciskają więcej ale ja mówie o takim delikatnym turbieniu) kręcą się do 9-10 rpm i ruchają takie szajswageny jak chcą i kiedy chcą.
Jedyny dobry VW jaki kiedykolwiek powstał to Golf I Gti



Powiedz szczerze, kogo to obchodzi? Wyskakujesz tu ni z dupy z porównaniami jakimiś...
Zgłoś
Avatar
MortiCRX 2012-12-23, 12:17
sosik napisał/a:



To mnie rozpierdala... Widząc Golfa, albo BMKę skrytykujecie za wszystko, za fotel, za radio, za kolor tapicerki etc., a potem wsiadacie do własnego auta i jeździcie tak samo



Słuchaj synek, przestaniesz jeździć tylko w NFSie to skumasz parę rzeczy. Przyjebałeś się chuj wie z jakich powodów. Gość na filmie ma fotel ustawiony jak typowy debil i tak też trzyma kierownicę. Nikt tego nie neguje oprócz jednego idioty, który dodatkowo wychyla się do osi pojazdu Jeśli chciałeś przyjebać się do mnie, że tak samo pewnie mam ustawiony fotel to niestety pudło, bo w swoim aucie do zabawy mam nieregulowane kubły i szelki, a w aucie codziennym nawyki z jazdy w kubełku zostają więc fotel też stoi + - 75o. Myślisz, że przyjebałem się "bo to golf", więc informuję cię, że dokładnie tak samo przyjebałbym się jeśli byłby to Civic, M3 czy Veyron. Coś jeszcze chcesz wiedzieć???
Zgłoś
Avatar
Liwinech 2012-12-23, 20:07
w Vr6 Głowice strasznie szybko padają
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-12-23, 20:21 2
Przepraszam pytanie do znawców: jakie auto można sobie kupić i jeździć spokojnie bez poczucia, że ktoś się o nie przypierdoli?
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-12-24, 21:08
virdem napisał/a:

190hp z 2,9litra?silniki hondy maja SERYJNIE 150-160 a nawet 185 koni przy pojemnosci 1,6l do tego zywotnosc silnika jest ponadprzecietna.


szkoda tylko, że najwieksze japońskie potwory z hond i innych dupowozów mają biedne i niezbyt udane 3.0 v6....

patryk28091991 napisał/a:

Dla dobrego VW Zawszę piwko !!!


za takie teksty zawsze klocek na klate

PanBrowar napisał/a:

Życzę dla każdego hejta żeby chociaż raz w życiu mógł się przejechać porządnym VR6 (porządnym-a nie jakimś trupem po agrotuningu). Dusi was ciśnienie żeby wylać frustrację na internet bo stać was tylko na wrotki i że nigdy nie będzie was stać żeby zalać taki silnik? A co do super wyjebanych 1.6 z Hond-poczytajcie sobie co to jest takiego moment obrotowy bo widzę że sami eksperci i mistrzowie prostej kurwa jego mać. Weźcie wy się co niektórzy dokształćcie i dopiero się wypowiadajcie bo przyjdzie jeden debil z drugim i potem całe rzesze pseudo-mechaników pierdolą smuty o "wieśwagenach"


taaa jasne, ale wiesz co?
nie każdego szczytem marzeń jest jeździć vw

bartnik1 napisał/a:

Innyczlowiek

Mnie teraz znienawidzą - mam Peugeota 406 coupe 3.0V6 juz 6 lat i nie zamienilbym go ani na mondeo ani golifine
Aha i uwaga: mam w nim sekwencyjna instalacje BRC i bardzo mi z tym dobrze - tak jak i mojemu silnikowi


życzę ci abyś nabył kiedyś prawdziwe auto
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2012-12-25, 13:28
xblazex napisał/a:


jebie Cie na łeb



Jebac to sobie możesz mamę, ewentualnie tatę jak wolisz.
Zgłoś
Avatar
PanBrowar 2012-12-25, 19:34 1
@2up a co ty masz do VW? Kawał solidnej inżynierii na kołach, ale lepiej iść z duchem czasu i zajebać jak reszta niedouków i pseudo-inżynierów sadistica że VW to ostatnie gówno i że wozi się tym same wieśniactwo. Zresztą nawet jakbyś powiedział że masz fajne Audi czy Leona w wersji Cupra to i tak to jest VAG więc w czym rzecz?
Zgłoś
Avatar
xblazex 2012-12-26, 15:06
maxvolumePL napisał/a:

Jebac to sobie możesz mamę, ewentualnie tatę jak wolisz.


nie zdradzaj swoich sekretow rodzinnych
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-12-29, 12:11
PanBrowar napisał/a:

@2up a co ty masz do VW? Kawał solidnej inżynierii na kołach, ale lepiej iść z duchem czasu i zajebać jak reszta niedouków i pseudo-inżynierów sadistica że VW to ostatnie gówno i że wozi się tym same wieśniactwo. Zresztą nawet jakbyś powiedział że masz fajne Audi czy Leona w wersji Cupra to i tak to jest VAG więc w czym rzecz?


audi to flagowa marka vaga
a leon cupra? kurwa jest sie czym podniecac hahahaha
weź z tymi fauwi
Zgłoś
Avatar
sosik 2012-12-29, 15:59
MortiCRX napisał/a:



Słuchaj synek, przestaniesz jeździć tylko w NFSie to skumasz parę rzeczy. Przyjebałeś się chuj wie z jakich powodów. Gość na filmie ma fotel ustawiony jak typowy debil i tak też trzyma kierownicę. Nikt tego nie neguje oprócz jednego idioty, który dodatkowo wychyla się do osi pojazdu Jeśli chciałeś przyjebać się do mnie, że tak samo pewnie mam ustawiony fotel to niestety pudło, bo w swoim aucie do zabawy mam nieregulowane kubły i szelki, a w aucie codziennym nawyki z jazdy w kubełku zostają więc fotel też stoi + - 75o. Myślisz, że przyjebałem się "bo to golf", więc informuję cię, że dokładnie tak samo przyjebałbym się jeśli byłby to Civic, M3 czy Veyron. Coś jeszcze chcesz wiedzieć???



W nfsa nie grałem już jakieś 4 lata, albo i więcej

Pozdro.
Zgłoś