18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
P................M 2016-07-31, 1:48
GULF buahahahahahahah Z gówna bata nie ukręcisz
Zgłoś
Avatar
surovy 2016-07-31, 2:53
Czy tylko ja zauważyłem, że ten filmik jest z przyszłości?
Zgłoś
Avatar
MadRalf 2016-07-31, 4:54
Ciekawe jak ma sie waga silnika do reszty tej konserwy, tylko czekać jak sie na czymś zawinie....
Pojeby, jaki ma to cel do kurwy nędzy...?
Zgłoś
Avatar
DaWeed 2016-07-31, 5:23 3
Golfa charakteryzuje nieskomplikowana budowa, duża liczba zamienników i tanie naprawy. Karoseria nie chwyta rdzy jak np. mercedesy czy alfy. Większość rzeczy idzie naprawić samemu a prosta i solidna konstrukcja zawieszenia bez problemu wytrzymuje swapy mocniejszych silników. Bardzo przyjemny i wdzięczny samochodzik, który rzadko się psuje. A nawet jak się coś spierdoli części jest od chuja i są jednymi z najtańszych, co wzbudza chorą nienawiść zawistnych Januszy przy poklasku laików, co widać zresztą wszędzie. Osobiście mam trójkę GTD ukręconego na 130 kuni i chwalę sobie niezniszczalny silnik i pewność, że zawsze odpali i zawiezie mnie do roboty. Może dlatego jest tak bardzo znienawidzony?
Zgłoś
Avatar
niexwnikaj 2016-07-31, 9:27
Gulf zły bo typowy sadol za biedny żeby sobie nawet dwójkę kupić , tylko mama daj tata daj
Zgłoś
Avatar
Giepson 2016-07-31, 10:11
Fajny patent. Ale ja osobiście bałbym się tak tym startować a tym bardziej rozpędzać się do prawie 300. Przyczepność jest zerowa (nie konstrukcja zawieszenia oraz samej budy). Hamulce można wstawić lepsze tylko co z tego jak koła ledwie dotykają asfaltu Ale trzeba przyznać, że ten Golfik wciska w fotel.
Zgłoś
Avatar
radek225 2016-07-31, 10:32 1
Gulf zawsze będzie gulfem. Nie jest to, nie był i nigdy nie będzie samochód sportowy. Tak samo cygan nigdy nie będzie człowiekiem, osioł nie zostanie pegazem, a nosorożec nigdy nie zmieni si≤ę w nosorożca. Może mieć nawet V12 pod maską, to dalej jest GOLF.
Zgłoś
Avatar
Loq14 2016-07-31, 11:21
superf napisał/a:

@upy

Mam wrażenie, że sadol to forum dla motopizdeczek.
Bo ja, mimo, że jestem babą, to bym się chętnie przejechała czymś, co wgniata bebechy, nawet na prostej.
Czy takie przemontowanie silnika jest rozsądne? No pewnie nie, ale komuś daje frajde, a jak czyjeś pieniądze, to mu wolno, przecież krzywdy nikomu nie robi. Pewnie to nie jezdzi za dobrze w zakretach, nie znam sie, ale hamulce mozna tez chyba duze (tarczowe, tak?) zamontować od innego samochodu.
Więcej luzu chłopaki i przesiądzcie się z hulajnogi i roweru na samochód, to poczujecie, że każdy kierowca chociaż raz chciałby sobie przyspieszyć czymś takim hehe - dla samej frajdy, radochy i spróbowania jak to jest

A tak swoja droga to chciałabym zobaczyc minę krawaciarza w jakims ferrari albo porsche jak staje na swiatlach z takim gówienkiem
Oczywiscie golf zawsze pozostanie gówienkiem, ale ile ta chwila da radochy, no banan na gebie murowany, no i moze porzyganie od przyspieczenia haha



To się kurwa na odkurzaczu przejedź
Zgłoś
Avatar
karajakatak 2016-07-31, 14:16
Hahaha co z Was za ludzie, wy widzicie z jaką prędkością mija przerywaną na drodze? Licznik ustawiony, dźwięk podłożony, a co do aut na poboczu, to faktycznie potrzeba prędkości, zeby "wyprzedzić" stojące auto.. Wszyscy na 3 stronach komentarzy łyknęliście ten syf..
Zgłoś
Avatar
RadzioC 2016-07-31, 15:47
superf napisał/a:

@upy

Mam wrażenie, że sadol to forum dla motopizdeczek.
Bo ja, mimo, że jestem babą, to bym się chętnie przejechała czymś, co wgniata bebechy, nawet na prostej.
Czy takie przemontowanie silnika jest rozsądne? No pewnie nie, ale komuś daje frajde, a jak czyjeś pieniądze, to mu wolno, przecież krzywdy nikomu nie robi. Pewnie to nie jezdzi za dobrze w zakretach, nie znam sie, ale hamulce mozna tez chyba duze (tarczowe, tak?) zamontować od innego samochodu.
Więcej luzu chłopaki i przesiądzcie się z hulajnogi i roweru na samochód, to poczujecie, że każdy kierowca chociaż raz chciałby sobie przyspieszyć czymś takim hehe - dla samej frajdy, radochy i spróbowania jak to jest

A tak swoja droga to chciałabym zobaczyc minę krawaciarza w jakims ferrari albo porsche jak staje na swiatlach z takim gówienkiem
Oczywiscie golf zawsze pozostanie gówienkiem, ale ile ta chwila da radochy, no banan na gebie murowany, no i moze porzyganie od przyspieczenia haha

Pokaż cycki.
Zgłoś
Avatar
kicku 2016-07-31, 21:35 2
@DaWeed alfy rdzewieją? ot ciekawostka
Zgłoś
Avatar
DaWeed 2016-08-01, 8:20
kicku, chociażby najładniejsza według mnie 159 jak i zresztą większość modeli pozbawiona jest ocynku na nadkolach i całym podwoziu, kolega co ma 156 co zimę progi łata i chuj go strzela, w golfach wytrzymają o wiele dłużej a i tak rudej niespecjalnie smakują Każda alfa teraz czy kiedyś w porównaniu z takim 30 letnim mk2 straszliwie ssie jeśli chodzi i wytrzymałość karoserii.
Zgłoś