18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Good Old Days
crossdressphyxia • 2017-02-25, 23:47
Znalezione na żydbuku, nic tu nie propaguję, więc hejty w moją stronę wsadźcie sobie w jelita Wrzucam jako ciekawostkę.

Zgłoś
Avatar
igorektgk 2017-02-26, 0:24 29
Wygląda jak reklama kodu.
Zgłoś
Avatar
Verbatim369 2017-02-26, 0:41 5
@igorektgk ciekawe. Reklama KOD-u z Marianem i Zomo. Berecik ciśnie? Czy buciki korekcyjne uwierają?
Zgłoś
Avatar
b0r000 2017-02-26, 1:14 6
Ale coś w tym jest
Kiedyś jako naród potrafiliśmy się zebrać i postawić rządowi
A teraz co mamy? Rycerzy ortalionu co to jacy oni to jebią rząd i policje a jak przychodzi co do czego to robi w gacie.
A reszta po prostu ma wyjebane i nie ma siły się z tym użerać już.
Może kiedyś jak przegną pałę i to tak srogo to się w końcu ogarniemy ale mam dziwne wrażenie że nawet ja tego nie dożyje (Jak nie starość albo wypadek to cholesterol mnie wykończy )
Zgłoś
Avatar
igorektgk 2017-02-26, 3:10 9
Verbatim369 napisał/a:

@igorektgk ciekawe. Reklama KOD-u z Marianem i Zomo. Berecik ciśnie? Czy buciki korekcyjne uwierają?


O chuj ci chodzi bo nie rozumiem? Co sie przyperdalasz?
Z kontekstu filmu wynika to że dobrze by było jakby psy napierdalały prawice jak za "starych dobrych czasów" dlatego napisałem że wygląda to jak reklamówka kodu w którym nie brakuje jebanych sbków i lewaków.
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2017-02-26, 8:09 81
- Byłeś UBek !
- później złodziej !
- teraz zdrajco ! skaczesz w KODzie!!!

i wszyscy razem !!! x 3

śpiewamy!
Zgłoś
Avatar
Noside 2017-02-26, 8:38 1
Uniwersalny filmik, ale i tak mi w nim jaruzela brakuje, jak w teleranku wystąpił.
Zgłoś
Avatar
premium122 2017-02-26, 18:49 4
Ot taki propagandowy skrot myslowy w formie medialnej.
Patriotyzm,narodowcy etc = PRL,stan wojenny.
Jest to bzdura totalna najblizej PRL jak dotad byly rzady PO i generalnie cala unia europejska bedaca takim remodelingiem komunizmu i ukladu warszawskiego oraz rwpg tylko z zachodniej strony.
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2017-02-26, 19:02 6
Aż tracę wiarę w ludzi... i to jeszcze na sadisticu. Nie rozumiecie o co chodzi w tym filmiku i dlaczego ktoś trafnie skomentował, że wygląda to na reklamę KODu. Otóż moi drodzy w tego typu filmikach zestawia się dwie skrajności- w pierwszej części mamy marsz niepodległości, patriotyzm, Bóg, honor i ojczyzna, w drugiej części komunizm, ZOMO, armatki wodne i napierdalanie pałkami typu "lola" czy tam "banan". A że KOD to mentalny i emocjonalny spadkobierca PRLu z "kulturalnym stanem wojennym" skurwiela Mazguły, to chyba rozumiecie dlaczego napierdalanie studenciaka pałą to "GOOD OLD DAYS" dla KODu.
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-02-26, 20:26
Ile zwierząt z klatek spierdoliło. Duże zoo w Warszawie mają.
Zgłoś
Avatar
Attero132 2017-02-26, 20:42
Ale Mariana to ty szanuj!
Zgłoś
Avatar
Black-Sheep 2017-02-26, 20:57 2
Faszyzm i neoliberalizm to dwie strony tej samej monety. Neoliberalizm to kapitalizm w fazie rozkwitu, faszyzm zaś to kapitalizm gnijący i upadający. Przez agenturę faszystowską kapitał łapie w swe stalowe kleszcza cały aparat państwowy, pacyfikując i sprowadzając do amorficznego stanu wszelkich zorganizowanych pracowników, związki zawodowe, lewicowe partie etc.

Między dniem dzisiejszym a PRLem jest pewne podobieństwo. PRL skanalizował nacjonalizm tworząc dla niego między innymi Stowarzyszenie Grunwald, gdzie (zdawałoby się) ujarzmiony faszyzm mógł skierować w stronę opozycji. Dziś reżim również rozgrywa nacjonalistów, PiS zwasalizował sobie największe organizacje nacjonalistyczne aby móc kierować je w stronę czy to upadających neoliberałów, czy w stronę ludzi postępowych. Tak jak PRL przejechał się na faszystach, tak III RP też się przejedzie.
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-02-26, 21:06
Black-Sheep,

Ale po co i komu to tłumaczysz? Te tłuki z partii faszystowskich typu ONR albo narodowe zwierzęta nie znają historii i nawet nie za bardzo chcą ją poznać bo po co? Oni są inni, lepsi, nie dadzą się zmanipulować.
Zgłoś
Avatar
vass 2017-02-26, 22:34 2
PanKukuruźnik82 napisał/a:

- Byłeś UBek !
- później złodziej !
- teraz zdrajco ! skaczesz w KODzie!!!

i wszyscy razem !!! x 3

śpiewamy!


Ale mi kurwa ciśnienie podniosłeś kurwo.
Żeby nie Ci ludzie z lat 70, 80 to byś pajacu wżyciu nie odważył się takich bzdur pisać.
Jak by ci ubecja na chatę wjechała, to byś podpisywał wszystko i jeszcze przepraszał, że żyjesz.
Wiem to na 100%, bo to przeżyłem.
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2017-02-26, 23:01 1
vass napisał/a:


Ale mi kurwa ciśnienie podniosłeś kurwo.
Żeby nie Ci ludzie z lat 70, 80 to byś pajacu wżyciu nie odważył się takich bzdur pisać.
Jak by ci ubecja na chatę wjechała, to byś podpisywał wszystko i jeszcze przepraszał, że żyjesz.
Wiem to na 100%, bo to przeżyłem.



Powiedział co wiedział...

ps. Znasz przysłowie ,,uderz w stół to nożyce się odezwą''
Zgłoś