18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
VanHelsingPL 2013-03-03, 15:32
Dziwne. Brytyjki nie są brzydkie. Przynajmniej te które widziałem.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-03-03, 16:02 5
@up to chyba widziałeś te w drogich pubach i restauracjach Londynu. W mniejszych miejscowościach szczupła kobieta to w 99% przypadków nie angielka, a 95% przypadków polka. Byłem, widziałem i tu google nie kłamie.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-03-03, 16:38 4
VanHelsingPL napisał/a:

Dziwne. Brytyjki nie są brzydkie. Przynajmniej te które widziałem.



Pierdolisz! Brzydszej rasy płci żeńskiej nie widziałem niż "rodowite" angielki. Te co Ty widziałeś to zapewne mają mieszane korzenie. Albo od iluś lat w UK a Ty myślałeś, że to angielka. Są wyjątki oczywiście, ale większość to świński blond, piegowate, z talią cysterny. I z obrzydliwym kurwa akcentem- zero kobiecości w głosie. Na 100 znajdziesz 3 fajne angielki - wychodząc na przeciętną ulicę. A jak wygląda fajnie to jak się odezwie to masz ochotę spierdalać. Ogólnie brzydkie są jak chuj. Procent brzydoty jest wyższy niż w Polsce bezrobocia!
Zgłoś
Avatar
nRv 2013-03-03, 21:13
Co do angielek się nie wypowiem,ale byłem w Irlandii niedawno i powiem , że sytuacja jest podobna jak tutaj piszecie powyżej, jeśli już jakąś perłę się zobaczy w oceanie szajsu to zazwyczaj polka, a jeśli nie polka to ma pewnie polskie korzenie :]
Zgłoś
Avatar
Els 2013-03-03, 21:34
Co się dziwić, w końcu wywodzą się od ludów germańskich.
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-03-03, 21:38
Woman are? Angielska trudna język.

Ja na Wyspach bywałem parokrotnie i wprawdzie tak pięknych kobiet jak Polki to nie ma, ale generalnie też widziałem ładne dziewczyny.
Zgłoś
Avatar
bobro 2013-03-03, 21:52
Są rude, racja
Zgłoś
Avatar
czorny88 2013-03-03, 22:03
Brytyjki są łatwe to fakt
Zgłoś
Avatar
slannesh 2013-03-03, 22:48
apropo google

Zgłoś
Avatar
VanHelsingPL 2013-03-03, 23:32 2
Dick napisał/a:



Pierdolisz! Brzydszej rasy płci żeńskiej nie widziałem niż "rodowite" angielki. Te co Ty widziałeś to zapewne mają mieszane korzenie. Albo od iluś lat w UK a Ty myślałeś, że to angielka. Są wyjątki oczywiście, ale większość to świński blond, piegowate, z talią cysterny. I z obrzydliwym kurwa akcentem- zero kobiecości w głosie. Na 100 znajdziesz 3 fajne angielki - wychodząc na przeciętną ulicę. A jak wygląda fajnie to jak się odezwie to masz ochotę spierdalać. Ogólnie brzydkie są jak chuj. Procent brzydoty jest wyższy niż w Polsce bezrobocia!



No rzeczywiście kurwa, zero kobiecości.

Zgłoś
Avatar
muciass124 2013-03-04, 4:40 4
@up

Właśnie znalazłeś jedną z trzech możliwych na sto.
Zgłoś
Avatar
szymon_g 2013-03-04, 9:34
co za pierdolenie.
brytyjki sa bardzo ladne. owszem, inny typ urody- ale nadal bardzo ladne.
Zgłoś
Avatar
VanHelsingPL 2013-03-04, 10:11
muciass124 napisał/a:

@up

Właśnie znalazłeś jedną z trzech możliwych na sto.



Chodziło o akcent.
Jedna na sto? To gdzie wy byliście? W oborach?...
Zgłoś
Avatar
Els 2013-03-04, 13:36
@up rozumiem, że dziewczyna na filmiku ma mieć kobiecy akcent? Jest ładna, ale dopóki się nie odezwie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie