18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
krishna 2013-03-03, 9:08
@Caribou
'proszę o uszanowanie mojej nietolerancji' o zgrozo..
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2013-03-03, 9:14 1
Jeżeli Polki są łatwe(wiadomo, że niektóre są, kwestia jak wiele)to Brytyjki są mega-hiper-ultra łatwe, każdy kto był na wyspach na pewno widział, dziesiątki tych zatuczonych brytyjskich paszteciar które ledwo idąc nachlane jak świnie po imprezie, puściły by się choćby z psem pod płotem.
Zgłoś
Avatar
g................z 2013-03-03, 9:33
Są łatwe wystarczy im coś kupić, od razu jest twoja(w Polsce bieda, wiadomo). Są niedomyte, nieogolone
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-03-03, 9:39 3
mrkler napisał/a:


Jeżeli jesteś polakiem to i owszem. A przyjedzie taki obleśny spasiony brytol to każda mu się wypina za sam fakt że pochodzi z innego kraju . Stereotypy nie biorą się znikąd.


No cóż zazwyczaj sram na stereotypy bo nie kieruje sie nimi ale w tym coś jest, jak kiedys otworzyli u nas w miescie pierwszego wtedy kebaba tureckiego to widzialem tych turasów co chwile z innymi laskami - nie mogli sie opedzic. Dziwilem sie bo wyglada to dokladnie tak jak cygan którego każda laska ma w dupie. Ale nie powiem prawda jest taka ze nie tylko laski maja słabość do obcokrajowców, sam również gdy poznaje laske z zagranicy to mam wieksza ochote do niej krecic niz do moich rodaczek. A już raz jak poznałem koreanki to myślałem ze ocipieje jak sie do nich nie "dorwe". wydaje mi sie ze to pozostałość po przodkach którzy dla zachowania zróżnicowanej puli genowej szukali kobiet poza terytoriami swoich osad/klanów. Tak więc pierdolenie na laski ze sa kurwami juz dawno jest przereklamowane. To samo tyczy się słabości lasek do rzeczy materialnych, wystarczy znac podstawowe mechanizmy które żądzą światem przyrody by wiedzieć że każda kobieta szuka w mężczyznach stabilności finansowej i ochrony-to świadczy o tym z kim mozna zalozyc rodzine. To co różni nas od zwierząt tak na prawde to wieksza i mniejsza swiadomosc tego, oraz wieksza lub mniejsza uległość względem tych instynktów. Nie rozumiem jak można się uważać za osobę inteligentną będąc jednocześnie takich oczywistości nieświadom (no ewentualnie jest mozliwosc ze twoj światopogląd/moralność reguluje religia)
wracajac do tematu, znalazlem ciekawa dyskusje o Polkach na zagranicznym portalu.
wklejam tylko czesc skrina

źródlo:
topix.com/forum/world/poland/THOD17D7860DPKGFP
Zgłoś
Avatar
mrkler 2013-03-03, 9:39
Raport Włocha i Amerykanina z pobytu w Polsce rooshvforum.com/thread-21030.html
Zgłoś
Avatar
Sco77y 2013-03-03, 9:45 2
Nie porównujcie grubej brytyjskiej świni do fajnej, polskiej dupeczki. Ta pierwsza daje, bo nikt o zdrowych zmysłach by jej nie wyruchał nawet za pieniądze (ponieważ jest gruba i brzydka). Co do tych drugich, to z własnych obserwacji wynika, że dają tylko dlatego że ktoś ma inny paszport. Sam kiedyś udawałem w knajpie Amerykanina i poruchałem sobie bez problemu. Nawet nie musiałem konkretnie bajerować, powiedziałem tylko że przyjechałem ze Stanów do rodziny i ogólnie chciałem poznać ludzi. Zajęło mi to 15 minut, a tej lasce dałbym 9/10.
Zgłoś
Avatar
mrkler 2013-03-03, 9:49 2
@korkoucz Koreanka a ciapak to jednak różnica... To tak jak ja bym ruchał cygankę..... Dawać dupy komuś kto w swoim ciapaksitanie napierdalał kozy to lekko ujmując kurestwo.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-03-03, 10:01 1
oczywiscie temat przerodzil sie w miedzynarodowy hejt z wyciaganiem brudów przeszłości które nikogo z wypowiadających bezpośrednio nie dotyczą, heh ale czytając z przyjemnością patrzyłem na komentarze brytyjczyków do niemców (zbudził się ukryty głęboko Polak. Ukryty lecz nadal żółcią i gniewem okryty )

mrkler napisał/a:

@korkoucz Koreanka a ciapak to jednak różnica... To tak jak ja bym ruchał cygankę..... Dawać dupy komuś kto w swoim ciapaksitanie napierdalał kozy to lekko ujmując kurestwo.


no musze sie zgodzic, sam sie dziwie cyganom ze te owłosione "inkubatory w szmatach" ruchają ale nie moge z całą pewnością powiedzieć ze będąć np w turcji i poznawszy fajną dupe to nie zakręciłbym się koło niej. Co do koreanek? szczerze mówiąc wystarczyło to że znałem angielski i zainwestowałęm we dwie kolejki żubrówki.
Nie chce się wykłucać o to co Polki robią za granicą bo byłem jedynie w anglii i to na 2 miechy ale spotkałem tam ich kilka i raczej w porządku - normalne kobitki. Za to spotkałem wielu Polakó i większości albo chamota albo trzymający z turasami przekręciaże których Ci bardziej rozgarnięcj ścigali za przekręty. Niestety w Krakowie na rynku spotkałem brytoli którzy byli wielce zdziwieni ze za całą noc w Pubie nie wyrwali żadnej laski... w koncu w anglii nie musza sie o to specjalnie starać... Prawda jest taka że za granicą siedzą głównie półmózgi ktorzy nie dali by sobie rady w Polsce i przez swoją głupote robią nam opinie za granicą... Ja siedziałem w blackpool ale historie o Polakach/Polkach w Londynie (i okolicach) wole nie przytaczać. Dlatego też siedze jak ten pies w Polsce i już nie wiem bardziej czy z miłości/patriotyzmu czy ze wstydu jakim byłbym okryty za granicą.
Zgłoś
Avatar
d................i 2013-03-03, 11:16 6
bloodwar napisał/a:

Stara zasada - jeżeli jakaś kobieta była za granicą dłużej niż miesiąc - OK, jeżeli Polka była za granicą dłużej niż miesiąc - musisz być świadomy tego, że bierzesz sobie za żonę kurwę po Murzynie. Nie ma wyjątków.

Napisał: Polak mieszkający od lat w Holandii



Dlaczego, kurwa, słowo "murzyn" z dużej litery? Dla Ciebie to określenie narodowości?
Zgłoś
Avatar
slonzok 2013-03-03, 12:06
kokroucz

no rzeczywiscie 2 miesiace w podrzednym miescie w UK a generalizujesz jak bys siedzial tam przez 10 lat.

No tak kazdy Polak w UK to zlodziej i nieudacznik a kazda polska dziewczyna to modelowa, tradycyjna kobieta... Smiech na sali.
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2013-03-03, 12:41 1
Caribou napisał/a:



Mieszkam za granicą nieco dłużej niż miesiąc i się nie zgadzam. Wiele Francuzek i Brytyjek się tak zachowuje. Dlaczego akurat Polki? Ja miałam nawet kiedyś okazję usłyszeć od kolorowego, że skoro jestem z Polski, to muszę być rasistką, bo wszyscy tam są rasistami Odpowiedziałam, że bywam nietolerancyjna i proszę o uszanowanie mojej nietolerancji Osobiście nie znam tutaj żadnej Polki w kolorowym związku, może po części dlatego że od kolorowych trzymam się z daleka. Azjaci (Japończycy, Koreńczycy, Chińczycy) są sympatyczni i nie zaliczyłabym ich do tej grupy, ale trzymają się między sobą i jakoś też niespecjalnie integrują się z innymi. Ciekawe, że o nich jakoś nie mówi się rasiści



To bardzo krótko jestes, brytyjki nie chcą być z czarnuchami, może franzcuzki a co do polek, to przyjedzie taka zobaczy pierwszy raz czarnego albo ciapatego, i od razu robi jej się mokro, bo myśli, że będzie miała jakieś niesamowite love story i że będzie mogła powiedzieć koleżankom, się pochwalić.
Otóż nie, chce Cię uświadomić, że dałaś dupy ciapatem których nikt nie rucha, oprócz ich kobiet i polek, bo są dzikimi brudasami, tak samo jest z czarnuchami.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-03-03, 14:07 7
Mnie najbardziej boli to, że w Polsce dość łatwo jest wykryć kurwiszcza - przeważnie jak laska jest ładna, szczupła, po solarce, z toną makijażu i łazi w dobrych ciuchach a do tego ma kolczyk w języku i tatuaż nad dupcią - wiesz że to imprezowy kurwiszcz który poluje na bogatego biznesmena albo zadaje się z bananowcami czy buractwem z beemek dla hajsu. Za granicą zasady gry się zmieniają, tutaj z kazdej, nawet modelowej tradycyjnej Matki Polki wychodzą takie dzikie instynkty o których istnienie byś ich nie podejrzewał i niestety każda jedna musi puścić się z Murzynem. Nie wiem co je tak w nich pociąga, nie tylko Czeszki, Litwinki czy Łotyszki ale nawet biedne i nieposiadające obywatelstwa UE Ukrainki i Rosjanki trzymają się z daleka od Murzynów bo są oni synonimem kroku wstecz na drabinie społecznej - nie pojechały przecież na Zachód żeby poderwać kogoś kto nie ma pracy i żyje z zasiłku albo pracuje za minimalną krajową. A dla Polek Murzyn to jakiś taki Święty Gral którego każda jedna musi posmakować.
Zgłoś
Avatar
mrkler 2013-03-03, 15:11
@bloodwar w kraju wcale nie jest lepiej, jeśli dobrze szprechasz w jakimś języku i masz dobry akcent to idziesz na pierwszą lepszą imprezę i ruchanie masz zagwarantowane nawet wyglądając jak rumun.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-03-03, 15:14
Heheh, 2 miesiące temu dostałem plaskacza od Czeszki. Staliśmy w grupie 20 osób pod "Burlesque live music club", przede mną stała zajebista blondynka, ale o bardzo stonowanej urodzie, no i nawinął sie murzyn Blondyna coś powiedziała do swojej koleżanki patrząc na niego, to rzuciłem komenta, dośc głośno(kilka piw), że czarny zaraz będzie miał obciąganie:)

Dziewczyna na pięcie się obróciła i jeb - następnie zaczęła po czesku coś napierdalać. Jak sytuacja się uspokoiła, ludzie przestali się ze mnie smiać to dziewczyna już na spokojnie(zrobiło się jej głupio) wytłumaczyła mi o co chodzi. Przez 2 godziny nasłuchałem się, że dla Czeszek czarny jest fe, to samo Rosjanki (po akademikach unikają ich jak ognia), tylko polki na murzynów lecą.

Euro było kolejnym dobitnym przykładem łatwości polek.
Zgłoś
Avatar
rinleezwins 2013-03-03, 16:21
@bloodwar

Calkowicie sie zgadzam, mam w Irlandii 22-letnia znajoma ktora samotnie wychowuje czarnoskora dziewczynke
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie