18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Caribou 2013-03-03, 17:59
YtDaMaA napisał/a:

To bardzo krótko jestes, brytyjki nie chcą być z czarnuchami, może franzcuzki a co do polek, to przyjedzie taka zobaczy pierwszy raz czarnego albo ciapatego, i od razu robi jej się mokro, bo myśli, że będzie miała jakieś niesamowite love story i że będzie mogła powiedzieć koleżankom, się pochwalić.
Otóż nie, chce Cię uświadomić, że dałaś dupy ciapatem których nikt nie rucha, oprócz ich kobiet i polek, bo są dzikimi brudasami, tak samo jest z czarnuchami.



Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem arcymistrzu, co Ty mi tu o dawaniu dupy insynuujesz Ironia: mieszkam już ponad 3 lata za granicą. Troszkę dłużej niż 2 miesiące. Podtrzymuję, że Brytyjki są głośne, obsceniczne, nachalne i odstręczające. Nie mieszkam w UK. Nie wiem skąd te wszystkie negatywne komentarze o Polkach, może to wina tego w jakim towarzystwie się obracacie? Bo może ja mam jakiś normalnych znajomych, bywam w normalnych miejscach i nie zdarzyło mi się spotkać lub słyszeć o puszczalskiej rodaczce.

krishna
Cytat:

'proszę o uszanowanie mojej nietolerancji' o zgrozo...

Nigdy nie słyszałeś o takim kulturalnym zwrocie? Nie wyrzucam nigdy nikomu w twarz swoich przekonań, ale dlaczego wymaga się odemnie tolerowania wszystkiego, podczas gdy nikt nie trudzi się, żeby uszanować moje poglądy? Czy tak trudno odróżnić kulturę życia codziennego, gdzie o wiele przyjemniej jest, jeśli wszyscy wszystkich traktują z równym szacunkiem w autobusie, urzędzie, sklepie, restauracji, a przkonania własne, które możesz egzekwować w swoich prywatnych relacjach tudzież w biznesie, jak Ci odpowiada? Nie ma jeszcze paragrafu na bycie dobrze wychowanym konserwatystą.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-03-03, 18:20
Cytat:

Nie mieszkam w UK. Nie wiem skąd te wszystkie negatywne komentarze o Polkach, może to wina tego w jakim towarzystwie się obracacie? Bo może ja mam jakiś normalnych znajomych, bywam w normalnych miejscach i nie zdarzyło mi się spotkać lub słyszeć o puszczalskiej rodaczce.



Bo może mają jeszcze tę resztkę godności i się tym nie chwalą

Jedno przyznać trzeba obiektywnie, Polski są łatwe, wystarczy inny język, troszkę uroda odstająca od standardów polskich i jazda.
Zgłoś