18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Góra
bleblebator1 • 2019-08-07, 18:58
Taki tam świeży dzwonik z moich stron.



Ta góra jest idealnym testerem, czy tir jest przeładowany,. Dzień bez spalonego sprzęgła na Bardzie dniem straconym.
Uprzedzając pytania, pas środkowy też zajęty przez frędzla któremu zaczęło się palić sprzęgło. Dlatego ten co wywołał dzwon jechał lewym skrajnym dla zjeżdżających z góry.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-08-08, 8:31 3
trupzszafy napisał/a:

jedyny plus tej roboty to jakieś pieniądze o ile zgadzasz się na rozłąkę z rodziną.poza tym widzę wyłącznie negatywy- od nocy w tej budzie przespanej do poczucia że jest się murzynem na polu bawełny którego jebią batem po plecach żebyś się sprężał. spróbowałem i pożegnałem się z tą przygodą bez żalu.



Płaczki typowego kieraka. Zarobki oscyluja w granicach 8 tyś, wiec po co ten płacz. po kraju mniej ale jesteś praktycznie co kilka dni w domu.
Zgłoś
Avatar
racing 2019-08-08, 9:23 3
Wiewór napisał/a:

To ile twoim zdaniem ma zarobić człowiek, które w życiu opanował tylko kręcenie kołem?
Dowodem, że to praca dla debili jest fakt, że za kilka lat zawód kierowcy tira zniknie rynku.
W Szwecji już są prowadzone testy autonomicznych ciężarówek rozwożących towar do sklepów z centrów logistycznych.
Pytanie tylko gdzie pójdą pracować ludzie, którzy potrafią tylko kręcić kołem? Z miotłą też może być problem bo pewnie wymyślą roboty sprzątające.


Chyba pisałeś w czasie pięknego snu, w którym na drodze nie było tirów a wujek leżał na łóżku obok ciebie... Obudź się już bo gównem śmierdzi

Już widzę te twoje wyśnione autonomiczne ciężarówki przeciskające się między osobówkami karyn i sebastianów, robiących zakupy dla bombelka jednocześnie zastawiając rampę.
Fakt jest taki, że do zawodu ma dostęp każdy i później taki janusz jak ty przedstawia całą grupę na podstawie doświadczeń z innymi januszami mających c+e. I to się szerzy bo ci rozgarnięci z powodu braku szacunku spierdalają gdzie indziej. Jako wykształcony i ułożony człowiek po 4 latach pierdolnąłem międzynarodówkę z powodu hejtu i wylewu szamba przez takich patusow jak ty. Dziś też jeżdżę dużym, cysterną. Codziennie śpię w domu i zarabiam ŚREDNIĄ KRAJOWĄ wg danych GUS plus dodatki. Także na twoje pytanie odnośnie zarobków zwłaszcza tych międzynarodowych odpowiedz sobie sam... I jako kierowca nie mam żalu dupy tylko wyjaśniam twój prymitywny sposób myślenia i wrzucaniu wszystkich ludzi do jednego worka. No chyba, że chodzi o jakiś gatunek małp, szmatogłównych czy żydów to bezwzględnie całą tą zarazę trzebaby zutylizować.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-08-08, 10:09 5
racing napisał/a:

pierdolnąłem międzynarodówkę z powodu hejtu i wylewu szamba


Oh jaki ty delikatny jesteś
Ktoś ci napisał na twiterze, że kierowcy tirów leją na koło, srają w krzaki i przez to rzuciłeś pracę? Ja mam to uwierzyć?

Tirowcy sami na siebie nakręcili spiralę hejtu przez swoje spierdolone zachowanie na drodze.
Zgłoś
Avatar
woytasw 2019-08-08, 12:35 3
racing napisał/a:

Chyba pisałeś w czasie pięknego snu, w którym na drodze nie było tirów a wujek leżał na łóżku obok ciebie... Obudź się już bo gównem śmierdzi

Już widzę te twoje wyśnione autonomiczne ciężarówki przeciskające się między osobówkami karyn i sebastianów, robiących zakupy dla bombelka jednocześnie zastawiając rampę.
Fakt jest taki, że do zawodu ma dostęp każdy i później taki janusz jak ty przedstawia całą grupę na podstawie doświadczeń z innymi januszami mających c+e. I to się szerzy bo ci rozgarnięci z powodu braku szacunku spierdalają gdzie indziej. Jako wykształcony i ułożony człowiek po 4 latach pierdolnąłem międzynarodówkę z powodu hejtu i wylewu szamba przez takich patusow jak ty. Dziś też jeżdżę dużym, cysterną. Codziennie śpię w domu i zarabiam ŚREDNIĄ KRAJOWĄ wg danych GUS plus dodatki. Także na twoje pytanie odnośnie zarobków zwłaszcza tych międzynarodowych odpowiedz sobie sam... I jako kierowca nie mam żalu dupy tylko wyjaśniam twój prymitywny sposób myślenia i wrzucaniu wszystkich ludzi do jednego worka. No chyba, że chodzi o jakiś gatunek małp, szmatogłównych czy żydów to bezwzględnie całą tą zarazę trzebaby zutylizować.



Jeździsz cysterną?
Czyli wypompowujesz szamba?
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2019-08-08, 13:30
Wiewór napisał/a:

To ile twoim zdaniem ma zarobić człowiek, które w życiu opanował tylko kręcenie kołem?
Pieniądze są jakie są bo to jest praca, która może wykonywać każdy.
Tirowiec powinien szefa dobrodzieja po dupie całować w podzięce, że takiego buraka bez wykształcenia z biedy wyciąga i mu robotę daje. Jakby nie tiry to takie głąby pchały by wózki pod sklepem albo zamiatały podjazdy i głodem by przymierali.
Dowodem, że to praca dla debili jest fakt, że za kilka lat zawód kierowcy tira zniknie rynku.
W Szwecji już są prowadzone testy autonomicznych ciężarówek rozwożących towar do sklepów z centrów logistycznych.
Pytanie tylko gdzie pójdą pracować ludzie, którzy potrafią tylko kręcić kołem? Z miotłą też może być problem bo pewnie wymyślą roboty sprzątające.



Życie nie jest sprawiedliwe i nie każdy rodzi się intligentem, ma predyspozycje do nauki, ogarnia życie, biznesy itd.
Obserwując ciebie widzę, że czujesz satysfakcję z poniżania takich ludzi i wylewania na nich szamba co?

Zadałeś jedno ciekawe pytanie: co będzie z takimi ludźmi gdy proste zawody będą wykonywały roboty. Myślę, że będzie dużo samobójstw, życie staje się coraz trudniejsze, prosty przykład: kiedyś mechanik samochodowy wystarczy, że umiał posługiwać się kluczem i młotkiem, obecnie zostać dobrym mechanikiem nie jest tak łatwo, samochody są coraz bardziej skomplikowane.

Nie sadzę by roboty zabrały w przyszlości ludziom pracę, ale na 99% znikną te łatwe do wykonywania.
Zgłoś
Avatar
trupzszafy 2019-08-08, 14:58
poligon6 napisał/a:

Płaczki typowego kieraka. Zarobki oscyluja w granicach 8 tyś, wiec po co ten płacz. po kraju mniej ale jesteś praktycznie co kilka dni w domu.



pierdolisz jak przemarznięty kolego. delegacje trwają 2,3 tygodnie. polecam zgłębić temat zanim się wypowiesz . pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Smokw 2019-08-08, 16:49
Wiewór napisał/a:

To ile twoim zdaniem ma zarobić człowiek, które w życiu opanował tylko kręcenie kołem?
Pieniądze są jakie są bo to jest praca, która może wykonywać każdy.
Tirowiec powinien szefa dobrodzieja po dupie całować w podzięce, że takiego buraka bez wykształcenia z biedy wyciąga i mu robotę daje. Jakby nie tiry to takie głąby pchały by wózki pod sklepem albo zamiatały podjazdy i głodem by przymierali.
Dowodem, że to praca dla debili jest fakt, że za kilka lat zawód kierowcy tira zniknie rynku.
W Szwecji już są prowadzone testy autonomicznych ciężarówek rozwożących towar do sklepów z centrów logistycznych.
Pytanie tylko gdzie pójdą pracować ludzie, którzy potrafią tylko kręcić kołem? Z miotłą też może być problem bo pewnie wymyślą roboty sprzątające.



Wiedziałem, że Twój światopogląd jest wąski, a wiedza o świecie znikoma. Tym postem potwierdziłeś jeszcze to, że pluć jadem to Ty umiesz.

bakus1233 napisał/a:

Życie nie jest sprawiedliwe i nie każdy rodzi się intligentem, ma predyspozycje do nauki, ogarnia życie, biznesy itd.
Obserwując ciebie widzę, że czujesz satysfakcję z poniżania takich ludzi i wylewania na nich szamba co?
Zadałeś jedno ciekawe pytanie: co będzie z takimi ludźmi gdy proste zawody będą wykonywały roboty. Myślę, że będzie dużo samobójstw, życie staje się coraz trudniejsze, prosty przykład: kiedyś mechanik samochodowy wystarczy, że umiał posługiwać się kluczem i młotkiem, obecnie zostać dobrym mechanikiem nie jest tak łatwo, samochody są coraz bardziej skomplikowane.
Nie sadzę by roboty zabrały w przyszlości ludziom pracę, ale na 99% znikną te łatwe do wykonywania.



Wierzcie mi lub nie, ale czasy się zmieniają. Kierowcy musza wiedzieć coraz więcej i umieć coraz więcej. Po za tym to jest mega odpowiedzialna praca. Kiedyś jak nie było tachografów to w ogóle kierowców przymuszali do niesamowitego wysiłku. Znam masę kierowców międzynarodówek i naprawdę to inteligentne i bystre chłopaki. Ehhhhh........ smutne to, że to nie jedyna kategoria zawodowa niewłaściwie oceniana.
Zgłoś
Avatar
Antek01 2019-08-08, 16:55 3
Opowiem wam jak to wygląda z mojej perspektywy. Na co dzień pracuję z kierowcami tirów i niestety opinia, że są to barany które potrafią tylko kręcić kółkiem potwierdza się w 80% przypadków. Nie wrzucam wszystkich do jednego wora, bo są na prawdę normalni goście z którymi da się pogadać, pośmiać, powymieniać doświadczeniami nt jazdy (stąd najczęściej wiem, jaka ilość kierowców tirów jeździ jak człowiek, a ilu jak "Pan szosy") itd. Jednak jest to na prawdę mała część kierowców w porównaniu do tych co to im się zawsze śpieszy. Przyjeżdża taki na załadunek lub rozładunek i "łon mo ino pół godziny, bo mu się czas pracy kuńczy". Jak słyszysz dziennie kilka razy tą samą bajkę, to się zastanawiasz czy na prawdę każdy z nich myśli że jesteś większym debilem od niego i dasz się na to nabrać? Znakomita większość wchodzi na magazyn z myślą: "Ja tu jestem Pan i władca i...i chuj". I takim samym tokiem myślenia kierują się na ulicach. A najwięcej tego typów kierowców to goście w wieku 40+. Przyjeżdża jakiś młodzian czy nawet kobieta, to potrafi normalnie wejść, przywitać się. Zapytać ile mamy roboty, kiedy da radę się nim zająć, a te stare chuje włażą jak do siebie i od razu z mordą, a potem się dziwią że ich wpuszczać na magazyn nie chcą.
Nie wypowiadam się na temat zarobków na międzynarodówce, bo nie wiem ile taki kierowca zarabia, ale mając wybór między pracą na magazynie (~3000zł netto), a pracą jako kierowca na krajówce (~4000zł netto), gdzie jako magazynier pracuję w tygodniu 5x8 godzin, a kierowca ma różne trasy i spędza w aucie o wiele więcej czasu niż ja, to ja chyba wolę zostać przy tym co robię. Przynajmniej mam jakąś ścieżkę rozwoju w takiej firmie na takim stanowisku.
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2019-08-11, 16:10
trupzszafy napisał/a:

jedyny plus tej roboty to jakieś pieniądze o ile zgadzasz się na rozłąkę z rodziną.poza tym widzę wyłącznie negatywy- od nocy w tej budzie przespanej do poczucia że jest się murzynem na polu bawełny którego jebią batem po plecach żebyś się sprężał. spróbowałem i pożegnałem się z tą przygodą bez żalu.



Zależy w jakie rejony jeździsz i co robisz w wopnym czasie. Osobiście jeźdżąc do hiszpanii mam dsrmowe wakacje, morze, plaża, zwiedzanko na pauzach. Jedyny warunek, to pracować w aucie poniżej 200 tys km, inaczej trzeba liczyć się z zasyfioną kabiną
Zgłoś