18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
C................n 2019-11-06, 0:12 2
Coś pięknego
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-11-06, 0:15 13
Pierdolone lewaki, Pinochet wiedziałby co zrobić w takiej sytuacji
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2019-11-06, 0:18 6
zastanawiałem się kto pierwszy wyskoczy z lewakami, McQ wygrywa bony na kurwy i balony
czemu baba akurat się paliła? penie dezodorantu i lakieru na włosy za dużo napierdoliła, ale kolega pomógł bo ugasił gazem pieprzowym
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2019-11-06, 0:21 4
nie dosc, ze dostala ogniem po ryju to jeszcze dobry kolega jej gazem zaczal psikac po oczach (mam nadzieje)
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-11-06, 0:23 1
Hrabia Drapula napisał/a:

zastanawiałem się kto pierwszy wyskoczy z lewakami, McQ wygrywa bony na kurwy i balony
czemu baba akurat się paliła? penie dezodorantu i lakieru na włosy za dużo napierdoliła, ale kolega pomógł bo ugasił gazem pieprzowym



Gdzie mogę kurwa odebrać bonusa?
Zgłoś
Avatar
PrawdaJestJedna 2019-11-06, 1:09 11
McQurwa napisał/a:

Gdzie mogę kurwa odebrać bonusa?


Znajdziesz go w Poznaniu na łazarskim rejonie.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2019-11-06, 1:26 1
Powinni to gasić łopatą, ewentualnie kolbami karabinów.
Zgłoś
Avatar
everglades00 2019-11-06, 7:33
I na L4
Zgłoś
Avatar
~DMT 2019-11-06, 7:51 16
Upolował dwie...

Tu więcej ujęć, plus sam rzut...

Bonusowo jeszcze jeden filmik z tej imprezy:
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-11-06, 8:04 48
McQurwa napisał/a:

Pierdolone lewaki, Pinochet wiedziałby co zrobić w takiej sytuacji



Ludzie walczą o swoje prawa w przeciwieństwie do Polactwa, które nadstawia dupę do jebania na sucho.
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2019-11-06, 8:19 4
Wiewór napisał/a:

Ludzie walczą o swoje prawa w przeciwieństwie do Polactwa, które nadstawia dupę do jebania na sucho.



Oni tam za 500+ też by siedzieli cicho pod sklepem z mamrotem w ręku
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2019-11-06, 8:46
Niepokojąco satysfakcjonujące show. Ciekawe czy teraxz też uważqają pracę w polycyji za powołanie.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-11-06, 9:24 10
Wiewór napisał/a:

Ludzie walczą o swoje prawa w przeciwieństwie do Polactwa, które nadstawia dupę do jebania na sucho.



Skurwysyny niszczą dobytki innych ludzi, którzy całe pokolenia na to pracowały.
Typowe dla lewactwa, jakie tutaj reprezentujesz, zacznijcie kurwa szanować dobro spólne i prywatne.
Zgłoś
Avatar
CzarnyHusarz 2019-11-06, 9:30 1
Wiewór napisał/a:

Ludzie walczą o swoje prawa w przeciwieństwie do Polactwa, które nadstawia dupę do jebania na sucho.



No świetnie, walczą, a policjanci co mają zrobić? Albo przestać pracować i zarabiać na życie które jest przejebane, albo dostać po ryju od społeczeństwa. Mimo wszytko jednak każdy próbuje jakoś przeżyć, więc nie będę popierać żadnej ze stron tak jak Ty cymbale. Tan się nic nie zmieni, połowa rządów południa jest na usługach mafii i gangów narkotykowych, nic z tym nie zrobisz. W Polsce chociaż mógłbyś odjebać tego karakana Kaczyńskiego to by już PiS się nie liczył bo nie miałby kto rządzić. Szkoda, że nikt tego do tej pory jeszcze nie zrobił, szkoda
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie