18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
MaksiKing 2023-08-21, 14:21 22
Kurwa szacun dla tego z 1.40 gość stoi jak arnold w predatorze, jak iron man, Batman w świetle reflektorów, jak suprermen lewitujących na tle chmur w blasku słońca! Jedno jest pewne twardy skurwysyn i chyba jak nikt zasłużył na tą smierć bo, przyjął ja na klatę jak nikt !
Zgłoś
Avatar
kirkor1245 2023-08-21, 14:28 3
Kurwa jakie to już jest nudne.. filmiki wszystkie takie same tak jakbym już je ogłądał, a te bez dżwęku czyli krzyków ofiary to nie powinne być w ogóle wstawiane bo nie ma czerpania radości z bólu.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-08-21, 14:34 6
kirkor1245 napisał/a:

Kurwa jakie to już jest nudne.. filmiki wszystkie takie same tak jakbym już je ogłądał, a te bez dżwęku czyli krzyków ofiary to nie powinne być w ogóle wstawiane bo nie ma czerpania radości z bólu.



Powiedział typ z kontem które ma 11 lat i 0 tematów
Zgłoś
Avatar
Bart47 2023-08-21, 14:42 11
kirkor1245 napisał/a:

filmiki wszystkie takie same


Nie narzekaj, tylko bierz kamerę, kanister łatwopalnej cieczy i stwórz jakiś content godny Twoich wymagań.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2023-08-21, 14:51
Super zbiór. Aż mi gorąco zrobiło się. Ciekawsze niż prąd u ciapatych, bo dłużej i jaśniej.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2023-08-21, 17:05 1
Co to za nuta?
Zgłoś
Avatar
spike2222 2023-08-21, 17:08 2
Apropos tego zbioru - ciekawy jestem, Czy tam, w Afryce jak dojdzie do samosądu ze spaleniem, to są potem konsekwencje? czyli wiedzie, przyjeżdza ichniejsza policja szuka sprawcow i dożywocie, czy przyjeżdzają, pytają o co kaman? Panie, Kurczaka ukradł!!!! aaa to luz, zasłużył sobie, rozejść się.

Wie ktos?
Zgłoś
Avatar
planet 2023-08-21, 17:58
2:56 fajna gorąca laska
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2023-08-21, 18:12 4
spike2222 napisał/a:

Apropos tego zbioru - ciekawy jestem, Czy tam, w Afryce jak dojdzie do samosądu ze spaleniem, to są potem konsekwencje? czyli wiedzie, przyjeżdza ichniejsza policja szuka sprawcow i dożywocie, czy przyjeżdzają, pytają o co kaman? Panie, Kurczaka ukradł!!!! aaa to luz, zasłużył sobie, rozejść się.
Wie ktos?



Tam raczej w każdej wiosce nadal rządzi licencjonowany czarownik i pewnie on robi za trybunał sprawiedliwosci. Jeżeli ktoś robi konkurencję z czarami, czy ukradł kurę,albo zbluźnił przeciwko duchom, to wyrok niestety może być tylko jeden- opona i kanister.
Zgłoś
Avatar
Gesiu96 2023-08-21, 18:38 8
~VeIture napisał/a:

Powiedział typ z kontem które ma 11 lat i 0 tematów



A co ty kikucie jebany masz prawo/zakazywac lub sie smiac z ludzi bo nie wrzucili żadnego tematu? Kazdy tu moze napisac swoje zdanie wiec zamknij te morde, bo coraz cwanszy sie robisz zza tej klawiatury, a jak byla potrzebna pomoc od ludzi ktorym teraz ublizasz, to skrucha, leb w dol i placz nie?
Teraz po tym zachowaniu zza klawiatury pewnie bys grosza na ten plastik nie dostal..Pewnie zaczniesz mi jecchac kiedy to konto nie zalozylem i ile tematow nie zrobilem, co? XD Wiec troche kontroluj bajere gosciu, bo nikt nie jest anonimowy i nie piszesz na normalnym portalu.. ha tfuu
Zgłoś
Avatar
Guciu 2023-08-21, 18:57
oozyxak0o napisał/a:

Co to za nuta?



Blue Oyster Cult -Burning for you
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-08-21, 19:26 2
VeIture napisał/a:

Powiedział typ z kontem które ma 11 lat i 0 tematów


Może nie umie wymyślać tak błyskotliwych tytułów?

Zgłoś
Avatar
nowynick 2023-08-21, 19:52 1
spike2222 napisał/a:

Apropos tego zbioru - ciekawy jestem, Czy tam, w Afryce jak dojdzie do samosądu ze spaleniem, to są potem konsekwencje? czyli wiedzie, przyjeżdza ichniejsza policja szuka sprawcow i dożywocie, czy przyjeżdzają, pytają o co kaman? Panie, Kurczaka ukradł!!!! aaa to luz, zasłużył sobie, rozejść się.
Wie ktos?



Tam nikt policji po prostu nie wzywa
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-08-21, 20:01
nowynick napisał/a:

Tam nikt policji po prostu nie wzywa


Boją się w ogóle fatygować, bo wszyscy "policjanci". którym coś się nie podobało, kończyli z oponami na głowie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie