18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
extrime 2011-03-10, 15:18
@~Justin Bieber, To są inne strony na internecie poza Sadistic.pl??
Zgłoś
Avatar
T0B1 2011-03-10, 15:20
Czemu do mojego kościoła nie chodzą tacy?
Zgłoś
Avatar
noc 2011-03-10, 15:23
zaraz pierdoleni ateiści dostaną "apoklepsji" i zesrają się z podniety, że koleś jajca se robi z katolików
Zgłoś
Avatar
PigFace667 2011-03-10, 15:26
extrime napisał/a:

Jak taki kozak z ciebie to pokaż twarz !!
Jak już musisz się lansować wśród rówieśników , to zrób jakiś filmik o rządzie , posłach o ludziach którzy jebią nas w dupę na co dzień,np. że Polacy płacą 336 dolarów za 1000 m3 dla porównania Brytyjczycy 191 dolarów za 1000 m3, mimo że są dalej od Rosji, że ceny za żywność są większe niż w Niemczech mimo że zarabiają 3 x tyle co my. Ogólnie truj dupę ludziom którzy każą ci płacić za frajer i walą w dupę na każdym kroku, Katolicyzm daje wolną rękę , chcesz płacić to płać, nie chcesz nie płać, nie wierzysz nie wierz! nie każą ci wierzyć na siłę.
I nieważne czy wierzysz w żuczki gównojady i czcisz je wisząc podwieszony za lewego palca u nogi do sufitu , nazywając swoją wiarę gównianą. Jeżeli nie każesz mi za twoje poglądy płacić to mi nie przeszkadzasz. Więc weź się kurwa za coś pożytecznego , bo straciłem na ciebie mendo 5.11s życia oglądając ten durny film!!

"że Polacy płacą 336 za gaz............"



KURWA człowieku co ty do chuja piszesz?
jesteś wierzący? jeżeli tak to dlatego myślisz że nikt nikogo nie zmusza do wiary

spójrz co się dzieje w mniejszych miastach/ na wsiach z ludźmi którzy nie wierzą... lub wierzą ale w coś innego! taki człowiek nie ma tam normalnego życia na każdym kroku ma przez to pod górkę ... w szkole/pracy w urzędach WSZĘDZIE...

co do typka to zgodzę się z tym żeby wziął się za coś pożyteczniejszego... jak nie chce to niech nie wierzy ale niech nie "hejtuje"
Zgłoś
Avatar
Pułkownik Zuber 2011-03-10, 15:29
Chuj mu w ryj
Zgłoś
Avatar
Jeadong 2011-03-10, 15:32 2
Najlepszy kawałek dialogu:

gość: Nagrywam dzieci w przedszkolu i sprzedaje filmy pedofilom.
ksiądz: To z czego mam Cię rozgrzeszyć ?

Hahahaha, pewnie sam kupuje takie filmy na czarnym rynku......tfu co mówię, po chuj mu filmy jak ma ministrantów
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-03-10, 15:36 1
Też bym ryja nie pokazał, jakbym się sygnował "chuj kurwa".
Cwaniaczek, bo od księdza po pysku nie dostanie. Niech wrzuci komuś na ulicy.
"Prawdziwy kozak na jutiuba!"
Zgłoś
Avatar
master of disaster 2011-03-10, 15:37 4
Ja pierdole co za prostak. Większą szkodę wyrządziłby katolom gdyby podawał się za jednego z nich.
Zgłoś
Avatar
1986kuba 2011-03-10, 15:51
a tam, pierdolicie. Zabawne to jest, choć dla niektórych może i zbyt mocne. No ale Panowie (bo panie w kuchni siedzą teraz i obiad gotują ) to jest sadistic do chuja - nomen omen- Pana!
Zgłoś
Avatar
michal-tl 2011-03-10, 15:59
@Jeadong
własnie, pewnie chciał do niego kontakt ale niewiedział jak o to zagadać
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2011-03-10, 16:05
extrime napisał/a:

@~Justin Bieber, To są inne strony na internecie poza Sadistic.pl??



Nie wiem, nie sprawdzałem. Ale chyba nie.
Zgłoś
Avatar
d................k 2011-03-10, 16:24
Kultura osobista i szacunek do ludzi jest widocznie w cenie. Gość chyba naoglądał się za dużo Borata czy tego drugiego geja i myśli, że jest fajny jak ludzie oglądając go będą czuć zażenowanie.
Idź pan w chuj - jebany odkrywca wszelkich szwindli.
Zgłoś
Avatar
jackblade1 2011-03-10, 16:25
jakie tam chamstwo, gość działa w słusznej sprawie i jeszcze pośmiać się można.
Zgłoś
Avatar
ZibirZibi 2011-03-10, 16:25 2
@ extrime
"chcesz płacić to płać, nie chcesz nie płać" no przykro mi bardzo ale klecha nauczający w szkole dostaje pieniądze ze skarbu państwa , na który składa się każdy obywatel, wierzący czy nie.
Zgłoś
Avatar
b................c 2011-03-10, 16:32
pali... a suka ma czelność mnie prostować...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie