18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
test4321 2024-06-01, 18:33
Czemu by nie pójść o krok dalej i nie moczyć pięści w kleju a później w tłuczonym szkle?
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel 2024-06-01, 18:44 1
Kiedyś za gówniarza najebałem sobie że bede bokserem, powiesiłem worek i waliłem, dobrze że na zadupiu mieszkam a starzy w dupie mieli żeby wozić mnie na treningi do miasta... Całe szczescie
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-01, 20:18 2
Bukiet75 napisał/a:

Patrząc po komentarzach wszyscy jesteście pizdami jednostrzałowymi. Kurwa pilka nozna nie, walki nie, motory nie. Ja jebie. Czym Wy się zajmujecie w zyciu? Serio jesteście takimi pizdami co z piwnicy nie wychodzą i śpią z rodzicami, a jedynym zajęciem w życiu które dodaje adrenaliny to wyjście samemu przed dom po pocztę?


Nie zapomnij dupy podetrzeć jak skończysz, bo biały ortalion upierdolisz brązem.
Zgłoś
Avatar
mlotnakacapy 2024-06-02, 10:31 1
swiniobicie karkow ktorzy sa zerami w normalnych sportach ogladane przez patusow frajerow i szlam
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2024-06-02, 11:40
@Bukiet75: hola hola. Ja naprzyklad oglądam sadistica
Zgłoś
Avatar
Bukiet75 2024-06-03, 1:24
baronturbina napisał/a:

Nie zapomnij dupy podetrzeć jak skończysz, bo biały ortalion upierdolisz brązem.



Mogę Tobą podetrzeć. Bo wątpię, że w ryj byś mi takie słowa powiedział. Ale jasne, w Necie każdy kozak, a po spotkaniu jestem pewien, że wygladalbys jak ten z filmiku.
Z tym, że on ma jaja i wytrzymał tyle strzałów, Ty po jednym byś prosił o zaprzestanie, a po kolejnym byś już nie był świadomy, że jesteś okładany.
No ale cóż. Żyj sobie w swojej bańce, w której jesteś nietyklany, bo sprzed kompa nie odchodzisz
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-03, 8:00 2
Bukiet75 napisał/a:

Mogę Tobą podetrzeć. Bo wątpię, że w ryj byś mi takie słowa powiedział. Ale jasne, w Necie każdy kozak, a po spotkaniu jestem pewien, że wygladalbys jak ten z filmiku.
Z tym, że on ma jaja i wytrzymał tyle strzałów, Ty po jednym byś prosił o zaprzestanie, a po kolejnym byś już nie był świadomy, że jesteś okładany.
No ale cóż. Żyj sobie w swojej bańce, w której jesteś nietyklany, bo sprzed kompa nie odchodzisz


Ale Ty jesteś męski i stanowczy. Napewno tak by było. W życiu nie odważył bym się ci tak powiedzieć prosto w twoją nieskalaną i inteligencją twarz. Przepraszam za słowa bo nie wiedziałem że piszę do mistera dożynek Podlasia 2023.
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-06-03, 17:22
bimaczow napisał/a:

Prymitywny sport dla prymitywnego widza.


Czyli m.in. dla ciebie.
Bo chyba nie odwiedzasz sadola, żeby pooglądać bawiące się kotki?
Zgłoś
Avatar
Forwalker 2024-06-04, 0:52
Piękny sport!
Zgłoś
Avatar
Bukiet75 2024-06-05, 14:12
baronturbina napisał/a:

Ale Ty jesteś męski i stanowczy. Napewno tak by było. W życiu nie odważył bym się ci tak powiedzieć prosto w twoją nieskalaną i inteligencją twarz. Przepraszam za słowa bo nie wiedziałem że piszę do mistera dożynek Podlasia 2023.



Nie wiesz kim jestem, jak wyglądam, a tym bardziej jakie mam wykształcenie, a wchodzisz właśnie na ten temat. Chłopcze takich jak ty jest na pęczki w Necie. A rzeczywistość szybciutko ich weryfikuje. Typowy internetowy debil

[ Dodano 2024-06-05, 14:14 ]
baronturbina napisał/a:

Ale Ty jesteś męski i stanowczy. Napewno tak by było. W życiu nie odważył bym się ci tak powiedzieć prosto w twoją nieskalaną i inteligencją twarz. Przepraszam za słowa bo nie wiedziałem że piszę do mistera dożynek Podlasia 2023.



Najpierw naucz się poprawnie pisac "na pewno", a potem miej czelność coś o inteligencji pisać. A na Podlasiu nigdy nie bylem i nie mam zamiaru jechać
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-05, 15:36
Bukiet75 napisał/a:

Nie wiesz kim jestem, jak wyglądam, a tym bardziej jakie mam wykształcenie, a wchodzisz właśnie na ten temat. Chłopcze takich jak ty jest na pęczki w Necie. A rzeczywistość szybciutko ich weryfikuje. Typowy internetowy debil
Najpierw naucz się poprawnie pisac "na pewno", a potem miej czelność coś o inteligencji pisać. A na Podlasiu nigdy nie bylem i nie mam zamiaru jechać


Ty tumanie haha. Gdzie pisałem
Coś o twoim wykształceniu? Napisałem w skrócie że tępy prostak z ciebie (ale jednak coś z tym wykształceniem jest na rzeczy). Intelektualne dno jesteś banderowcu

[ Dodano 2024-06-05, 15:37 ]
Kretynie umiejętność pisania ma się nijak do inteligencji, ale skoro nie jesteś nią skalany to…. Choć w google odpal co to jest.
Zgłoś