18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
shoe5maker 2020-12-31, 21:26 3
Nowoczesne maszyny są tak ciasno upakowane, że trzeba się nieźle nagimnastykować.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2020-12-31, 21:37 5
shoe5maker napisał/a:

Nowoczesne maszyny są tak ciasno upakowane, że trzeba się nieźle nagimnastykować.



miałem do niedawna opla corsę, kurwa wymiana H7 wymaga gumowego nadgarstka tak najebali pod maską...
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-12-31, 21:40 1
nowynick napisał/a:

miałem do niedawna opla corsę, kurwa wymiana H7 wymaga gumowego nadgarstka tak najebali pod maską...



To huj...
Jest model Alfy, co żeby wymienić świece trzeba silnik wyjmować...
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2020-12-31, 22:03
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

To huj...
Jest model Alfy, co żeby wymienić świece trzeba silnik wyjmować...



Czyli alfa z bokserem pod maską. W Subaru też trzeba się przy świecach nagimnastykować.

Są jeszcze alfy z dwiema świecami na cylinder. Tak zwany Twin Smark
Zgłoś
Avatar
r061071 2020-12-31, 22:19 9
to chuj do trabanta zeby nalac paliwa trzeba było otworzyc maske a w maluchu włożyli silnik do bagaznika
Zgłoś
Avatar
Heliar 2020-12-31, 22:26 8
Zastanawia mnie po chuja tną maszynę, przecież to trup, jego łatwiej pociąć, a jaki design na ścianie, Picasso pozazdrości.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2020-12-31, 22:31 5
Heliar napisał/a:

Zastanawia mnie po chuja tną maszynę, przecież to trup, jego łatwiej pociąć, a jaki design na ścianie, Picasso pozazdrości.



idąc tą logiką to po chuj przy szpitalach kostnice jak mogli by rynienkę na zwłoki prosto do rzeki poprowadzić?
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-12-31, 22:35 2
nowynick napisał/a:

idąc tą logiką to po chuj przy szpitalach kostnice jak mogli by rynienkę na zwłoki prosto do rzeki poprowadzić?



Byle nie do Wisły. Tam Czajka wystarczy....
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2021-01-01, 2:22
L4 i tak nie dostanie... bo nie żyje ;]
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2021-01-01, 8:33 1
nowynick napisał/a:

idąc tą logiką to po chuj przy szpitalach kostnice jak mogli by rynienkę na zwłoki prosto do rzeki poprowadzić?



Daj spokój, jeszcze nie mieszkamy w Indiach.
Zgłoś
Avatar
Noside 2021-01-01, 11:29 1
r061071 napisał/a:

to chuj do trabanta zeby nalac paliwa trzeba było otworzyc maske a w maluchu włożyli silnik do bagaznika



Ale była też wersja bis. Odwrócili plany auta i się skapnęli, że silnik był nie z tej strony.
Podobno była też wersja lux z podgrzewanymi słupkami, żeby ręce nie marzły podczas pchania go na mrozie.
Zgłoś
Avatar
S................z 2021-01-01, 13:27 2
Widzę, że zasady BHP to u nich po chuju.. Zero osłon na twarz, uszy, rękawic itp.. Prawie jak u nas za komuny i teraz w co po niektórych szemranych zakładach z kasą w kopercie pod stołem bez ubezpieczeniq
Zgłoś
Avatar
OmegaControl 2021-01-01, 13:55
Kurwa, no nie widzisz, że to maszyna do zabijania ludzi?
Albo tam Azjatów. Mamy ich pod dostatkiem.
Zgłoś
Avatar
kzf 2021-01-01, 19:43 2
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

To huj...
Jest model Alfy, co żeby wymienić świece trzeba silnik wyjmować...


Pawehan napisał/a:

Czyli alfa z bokserem pod maską. W Subaru też trzeba się przy świecach nagimnastykować.


W zasadzie, to jest kilka modeli posiadające motory z przeciwsobnym ułożeniem tłoków, m. in. 33, 145, 146. Silnika nie trzeba wyjmować, wystarczy lewarek, trochę oleju w głowie i z lekkimi bólami idzie wymienić te szatany.

Pawehan napisał/a:

Są jeszcze alfy z dwiema świecami na cylinder. Tak zwany Twin Smark


No jest i co? To nie jest jakieś rzadkie zjawisko.
Jest wiele innych jednostek posiadających w głowicy 2 świece na każdy cylinder, chociażby amerykańskie V8 HEMI, L-seria, widlaste jednostki Merca z końca lat 90., Nissan w latach 80. też to stosował.
Zgłoś