18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Robster 2011-07-16, 17:31 2
Nie podobno tylko Pi Zdołałem obejrzeć ten film do końca i jeśli ktoś też tego dokonał, to bije pokłony
Zgłoś
Avatar
Kaśka 2011-07-16, 17:33
@robster próbowałam , nie dałam rady
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-07-16, 19:21
nawet teraz sobie zobaczyłem ten film, dobry, poryty dość mocno ale to jest plus tego filmu
Zgłoś
Avatar
Everizon 2011-07-16, 21:22 7
Oglądałem ten film kilka razy. PI jest jednym z "TYCH FILMÓW" które na zawsze mają miejsce w mojej głowie !
Jest to jeden z najlepszych filmów jakie zdarzyło mi się oglądać. Zaraz obok takich filmów jak Cube, Cube2, Cube0, Na tej samej "półce" w mózgu utrzymuje również książkową trylogię Briana Lumleya PSYCHO (Psychomech, Psychosfera, Psychoamok), Dom pełen drzwi, (Nekroskop oczywiście też ! najbardziej poryta saga o wampirach w historii ! "Blade" przy nekroskopie do bajka dla przedszkolaka! Czekam wciąż na ekranizację choć jednego tomu...)
Myślę że pare osób na sadolu wie o czym piszę bo uważam że tu tacy ludzie zaglądają...
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
d................l 2011-07-16, 21:32
Pi, swietny film

@up
Cube z '69 czy nowsze?
Zgłoś
Avatar
Everizon 2011-07-16, 22:40
@up. nie,chodzi mi to nowsze.
Nie wiem nic o żadnym z 69 roku. Mi chodzi i ten film co zamykano ludzi w sześciennym trójwymiarowym labiryncie z pułapkami. (w cube2 w czterowymiarowym świecie z "kwantowymi" prawami fizyki).
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
jarmen 2011-07-16, 22:56 1
PI jest zajebiste, oglądałem wielokrotnie. Uwielbiam ten stary, niepowtarzalny styl Darrena Aronofskiego. PI, The Fountain, Requiem for a dream to były prawdziwe dzieła tego reżysera, nie to co obecne do bólu komercyjne Black Swan i Wrestler.

Cube jest tępe, zdecydowanie nie ten poziom co PI.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2011-07-17, 11:37 4
Pi jest arcydziełem i nie rozumiem czemu robic pokłony przed kimś kto go oglądnął, nie jest obrzydliwy, jest bardzo pokręcony, ale także wysokich lotów.

Black Swan nie jest zły, także dobre kino, no cóż już smierdzi komercja bo każdy Darrena zna, gdy Pi kręcił nie był znany, RfD - dopiero w redy było o nim głośno.

The Fountain przeszło jakoś bez większego echa. Potem zapasnik nastawiony rzeczywiście na komercje no ale bez przesady, film dobry
Zgłoś
Avatar
Everizon 2011-07-17, 15:35
jarmen napisał/a:


Cube jest tępe, zdecydowanie nie ten poziom co PI.


Już nie pierdol że "tępy". Zgadzam się że "nie ten poziom" bo to po prostu inny styl "porycia". Ale nie wmówisz mi że cube jest zły. Ryje po bani równo ! Najlepszym dowodem na to była sytuacja w której się znalazłem
Normalnie ludzie w kinie oglądają - światło się zapala - wstają wychodzą.
A na cube:światło się zapala - gapie się w ekran - nagle dociera do mnie że koniec - rozglądam się a tam... wszyscy siedzą ! otwarte pyski, oczy szeroko, nikt nie wstaje ! Pierwszy raz ten film naprawdę ryje w bani - polecam.
Cube2 żeby "zrozumieć dogłębnie" trzeba troszkę mieć pojęcie o co chodzi z przestrzeniami wielowymiarowymi i co w fizyce kwantowej tak naprawdę piszczy Wtedy jest zajebisty !

A tak jak pisałem PI jest inny i jest numero uno u mnie ale z tego poziomu filmów. Zresztą bardzo niewiele podobnych klimatem jest..
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
anifaz 2011-07-17, 17:04
ale sie wkręcił
Zgłoś
Avatar
Uechtacz 2011-07-18, 16:53 3
Takie wątki pokazują, że Sadistic zaludniają głównie osoby poważne, inteligentne i kulturalne, i tylko czasem ktoś gimbusa udaje dla jaj.
Zgłoś
Avatar
AleJajaPL 2011-08-20, 18:51
@Robster krew, dźwięki zgrzytającego metalu niektórzy lubią takie filmy.... zwykła Psychodela. Ja dałem radę i nie czuję się jakoś wyjątkowo. Wiecie że to nie tak stary film? nałożyli na niego taśmę żeby tak staro wyglądał. Podoba mi się
Zgłoś
Avatar
korzon_15 2011-09-06, 23:03
pi jest świetny, ci sami ludzie robili muzykee i rezysowali ten film i reqiem dla snu
Zgłoś
Avatar
sadeksadek 2013-02-28, 22:32
Całkiem nie tak stary film na który nałożona została taśma czarno-biała nadającą ten klimat. Dobry film polecam
Zgłoś