18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:03
Avatar
cojo100 2012-12-12, 9:21 3
wiecej taktu ma disco polo jak to kurestwo!
Zgłoś
Avatar
p@n 2012-12-12, 9:40 3
Cytat:

Niby tacy dobrzy freestylowcy, a taki ubogi język bez składni i ogólnego sensu



Ja pierdole... we freestyle składnia?
Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2012-12-12, 9:49 14
/watch?v=o3b4hiwfNSM



To jest coś, a nie: elo, kurwa, pierdole. Do tego trzeba mieć duży zasób słów i inteligencje a nie co drugie słowo "eee kurwa, chuj, pierdole".
Zgłoś
Avatar
niedzwiad 2012-12-12, 10:04 2
up
zawsze lapie sie za glowe jak slysze "Nie jestem raperem na jeden sezon, Pe załóż ze mną duet, po co ci Mezo?"
Tetrisa 2 razy okradli z mistrza i tyle w temacie, wtedy byl niedoscigniony wg mnie
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-12-12, 10:05
Przecież ten facet jest chory, nie należy się z niego śmiać i jego kalectwa...
Zgłoś
Avatar
Sledziu_w 2012-12-12, 10:29 1
"Jestem pierdolnięty" dobre podsumowanie filmu.
Zgłoś
Avatar
l................k 2012-12-12, 10:31
Znow jakies wisiworskie pierdolenie, kurwa mogli by się zająć czymś konstruktywnym a nie pierdolić do rymu w mikrofon ja jebie co za plebs.
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-12-12, 10:36 2
Ja pierdole
Omijam fakt, że 50% słów to kurwa to to co oni pieprzą to jest tak sensowne jak umysł konia rutowicz.
Koleś w dredach kręci bączki w swoich japonkach powtarzając "kurwa wyrucham cię bo jestem kurwa niegrzeczny kurwa".
Zgłoś
Avatar
lepussy 2012-12-12, 10:54 1
Cytat:

To jest coś, a nie: elo, kurwa, pierdole. Do tego trzeba mieć duży zasób słów i inteligencje a nie co drugie słowo "eee kurwa, chuj, pierdole".



Dokładnie, szkoda, że w nadesłanym przez ciebie filmiku jakość nagrania jest kiepska. Piwa nie ma, bo naprawdę ciężko się słucha tego gościa w klapkach.

Wprawdzie nie słucham takiej muzyki ( za małolata słuchało się to co ktoś ze wschodu przywiózł ze Stanów, były duże migracje do US i trafiały się takie smaczki jak 2pac, Notorious BIG, Snoop czy inni znani ), ale muszę przyznać, że w przytoczonym tutaj filmie Eminema 8 mila nakręcili całkiem niezłe teksty w tych finałowych pojedynkach. Śmiesznie się ogląda białego na tle tylu murzynów, takie światło w jaskini : D



a tu kawałek spod przyczepy

Zgłoś
Avatar
Sorg 2012-12-12, 11:14
Chętnie oglądam bitwy freestylowe na poziomie białasa, nie jakieś badziewne teksty małpiszona. Więcej nabluzgał niż nawinął. Kolosalna różnica poziomu zarówno osobistego jak i znajomości słów. Białas słusznie wygrał.
Ja bym nie dał rady tak z głowy nawijać w miarę sensownie, respekt.
A hejterów nawet nie komentuję, czy jadą na rap, czy na metal, czy dubstep. Jakby wszyscy słuchali jednej idealnej piosenki to by było na świecie smutno jak w piździe.
Zgłoś
Avatar
j................1 2012-12-12, 11:19
Smiesniejsze niz polskie kabarety.
he he he
Zgłoś
Avatar
Kukła 2012-12-12, 11:24
Brittany murphy! <3 Kurwa szkoda ze sie zaćpała;(
Zgłoś
Avatar
Bila 2012-12-12, 11:27 1
qhash napisał/a:

boszz



Weź się kurwa zastanów nad sobą
Zgłoś
Avatar
qhash 2012-12-12, 11:33
Bila napisał/a:



Weź się kurwa zastanów nad sobą



nie powinieneś być teraz w szkole? lekcje odrobione, kajety i flamastry spakowane?
Zgłoś
Avatar
damianWSM 2012-12-12, 11:48
pierdole cie wachaj moje klapki buahuauhauhuahauh
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie