18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:21
🔥 Pomocnik się znalazł - teraz popularne
Avatar
WyscigowyJELCZ 2012-12-11, 22:24
bialas ma bardzo podobny flow do ostrego z przed paru lat mysle tu o freestylu z wsz na koncercie pożegnalnym PFK
Zgłoś
Avatar
qhash 2012-12-11, 22:35 41
boszz, co za żenada

zabawa dla dzieciaczków
Zgłoś
Avatar
h................s 2012-12-11, 22:52 8
wszystko co związane z czarna kultura i pajacami z krokiem w kolanach - jebać w dupę
Zgłoś
Avatar
Hans06 2012-12-11, 22:52
hyc klapkiem o białasa, gacie w dół kurwa bęc .
Zgłoś
Avatar
Zygzaq 2012-12-11, 23:04 2
Żal mi tych gości. Dawno takiego poziomu debilizmu nie widziałem. A jak widzę kolesia w kapturze nasuniętym na pół głowy to nie wiem czemu mam ochotę mu zajebać.
Zgłoś
Avatar
Verdourth 2012-12-11, 23:07 37
@hrns

masz rację zapierdalaj na brudstok zeszmacić się jak świnia i idź być hejterem gdzie indziej

@Zygzaq

czemu masz ochotę mu zajebać? Bo jesteś zyciową pipą i na ochocie się kończy hejtujecie ludzi za to, że są sobą i coś prezentują a sami wolicie siedzec przed komputerem i komentować z bezpiecznej odległości
Zgłoś
Avatar
h................s 2012-12-11, 23:21 10
@verdourth11

Wkurwiają mnie pajace udające murzynów i nic na to nie poradzę.

Cytat:

Są sobą

Naoglądali się eminema w tym zjebanym filmie po prostu

Cytat:

Coś prezentują

Musisz sobie uświadomić, że cała ta publiczność to pierdolone dresiarskie bydełko co jara się dwoma cieciami robiącymi "show" na poziomie 3 klasy podstawówki.
Zgłoś
Avatar
E................t 2012-12-12, 1:10
sarkoziu jak ktorys z nich ma flow podobny do ostrego to twoja stara jest podobna do murzyna
Zgłoś
Avatar
Barejski 2012-12-12, 2:28

Co tu Gospel rozjebał Fakira, to masakroza.
Zgłoś
Avatar
RevolutionGFX 2012-12-12, 5:18 4
Białas robił z nim co chciał
Zgłoś
Avatar
Amso 2012-12-12, 6:10 6
Plebs do pieca.
Zgłoś
Avatar
moonmaker05 2012-12-12, 7:55 6
co to jest za gowno sie pytam sie ? jakies nacpane wyjce o klapkach spiewaja ? nie no czad
Zgłoś
Avatar
KKdemona 2012-12-12, 7:57
Niby tacy dobrzy freestylowcy, a taki ubogi język bez składni i ogólnego sensu
Zgłoś
Avatar
Dalione 2012-12-12, 8:43 15
Widzę że dzisiaj w modzie hejtowanie rapu, a co mi tam mam 15-23 lata, dostanę więcej piw na sadisticu to napiszę że to muzyka czarnych i ćpunów, a będę takim złym hejterem co to słucha eski,rmf fm, czy innych "świetnych" imprezowych kawałków jadąc do gimbazy/pracy. Ale ja jestem zły, no kurwa.

Ja na przykład słucham wszystkiego, każdy gatunek ma w sobie coś ciekawego i nie przepadam w sumie tylko za grindcore i innymi tego typu kawałkami, a mimo to nie piszę pod każdym filmikiem który zawiera jakiś utwór "Boże, ale gówno, spierdalać z takim gównem, co to jest za gówno ja się pytam się ja". Jebnijcie się mocno w głowę i jak macie zamiar hejtować 50-cioma komentarzami że rap to gówno, to dajcie piwo tylko jednemu typowi i przewińcie dalej, a nie napierdalacie w kółko tą samą bajeczkę.

Ja pierdole, gimbaza przy komputerach. Do szkoły, a nie że chorzy jesteście.



Macie jeszcze jak uważacie że ten filmik wyżej to "gówno".

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie