18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
mygyry 2022-11-25, 17:53 5
I belive i can touch a... grass
Zgłoś
Avatar
Cycu320 2022-11-25, 18:06
I think about it every night and day
Spread my arms and face palm again...
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-11-25, 18:08 7
I dobrze. Przynajmniej nie wyrośnie na tęczową pizdę. Za gówniaka codziennie kilka siniaków przynosiłem do domu.
Zgłoś
Avatar
Gienek86 2022-11-25, 18:11
mazga50 napisał/a:

I dobrze. Przynajmniej nie wyrośnie na tęczową pizdę. Za gówniaka codziennie kilka siniaków przynosiłem do domu.



Czyli twardziel z ciebie a stolec już dzisiaj był?
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2022-11-25, 18:15
Miał założony kakakask. Nie oglądać
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-11-25, 19:00 3
Gienek86 napisał/a:

Czyli twardziel z ciebie a stolec już dzisiaj był?



Oho, tęczowy dewiant zabrał głos. Co tam kundlu szczekasz? Jajka wylizane? Partnera też?
Zgłoś
Avatar
Hyena83 2022-11-25, 21:23
Weekend czas zacząć
Zgłoś
Avatar
PoPis 2022-11-25, 22:15
ciekawe ile razy gowniak trenował ten pokaz kaskaderski zanim się udało
Zgłoś
Avatar
Ueizkvhwkzkx 2022-11-25, 22:45
mazga50 napisał/a:

I dobrze. Przynajmniej nie wyrośnie na tęczową pizdę. Za gówniaka codziennie kilka siniaków przynosiłem do domu.



Przyznam ci, że teraz mnie zszokowałeś.Musisz być w tym temacie nieźle obeznany skoro połączyłeś ilość obrażeń doznawanych w dzieciństwie na dzień z byciem członkiem tego mistycznego lgbt. Ale dobrze, że w odpowiedzi wyślesz linki do badań potwierdzających to, że ta korelacja(która w cale nie jest twoim urojeniem) wynika z przyczynowości pierwszego w drugi.
Zgłoś
Avatar
n................l 2022-11-26, 1:33
Ueizkvhwkzkx napisał/a:

Przyznam ci, że teraz mnie zszokowałeś.Musisz być w tym temacie nieźle obeznany skoro połączyłeś ilość obrażeń doznawanych w dzieciństwie na dzień z byciem członkiem tego mistycznego lgbt. Ale dobrze, że w odpowiedzi wyślesz linki do badań potwierdzających to, że ta korelacja(która w cale nie jest twoim urojeniem) wynika z przyczynowości pierwszego w drugi.



Po prostu z pizd wyrastają pizdy, potrzebujące bolca. Prawda pokoleń.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-11-26, 4:31 1
Ueizkvhwkzkx napisał/a:

Przyznam ci, że teraz mnie zszokowałeś.Musisz być w tym temacie nieźle obeznany skoro połączyłeś ilość obrażeń doznawanych w dzieciństwie na dzień z byciem członkiem tego mistycznego lgbt. Ale dobrze, że w odpowiedzi wyślesz linki do badań potwierdzających to, że ta korelacja(która w cale nie jest twoim urojeniem) wynika z przyczynowości pierwszego w drugi.



Za gówniaka masz poznawać świat, zawierać przyjaźnie, łazić po drzewach, dachach, piwnicach, rozbijać się na rowerze, bić się z kolegami/wrogami z sąsiedniego podwórka, To niesie za sobą nieuniknione siniaki, obtarcia czy rozbite głowy.
A nie jak tęczowe zjeby zmieniać płeć bo to modne, albo kręcić loczki. Jedyne obtarcia u nich, to odbytu tylko, co?
Zgłoś
Avatar
Szramka 2022-11-26, 9:07
Skorpion zaliczony
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2022-11-26, 20:43
R.Kelly lubi to
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2022-11-27, 11:38
Grass Scorpion.
Zgłoś