18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Jakiś czas temu wrzucałem filmik jak patola się zachowuje na lekcji i jeszcze to transmituje live.
Moja duszyczka się raduje bo zostali ukarani bardziej niż tylko naganą dyrektora.
Co prawda ja dopierdoliłbym im z 10 razy więcej do odpracowania ale cóż...

Zgłoś
Avatar
Halman 2023-04-23, 9:51 26
zbieranie psich gówien spoko ale na szyi karteczka z imieniem, nazwiskiem adresem i dlaczego zbiera gówna.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-04-23, 9:52 7
sadistic.pl/kwiat-mlodziezy-polskiej-vt571890.htm do scalenia...
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-04-23, 9:54 11
VeIture napisał/a:

do scalenia...



sam jesteś do scalenia, wychowawczo powinno trafić to jak najbardziej na główną...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-04-23, 9:55 6
Halman napisał/a:

sam jesteś do scalenia, wychowawczo powinno trafić to jak najbardziej na główną...



Wychowawczo powinieneś tutaj mieć dawno temu perma a ciągle ciebie pełno.
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2023-04-23, 10:12 1
powinni jeszcze otrzymać cotygodniowe pałowanie od policji do czasu aż nauczyli by się szacunku
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-04-23, 10:14 6
VeIture napisał/a:

powinieneś tutaj mieć dawno temu perma a ciągle ciebie pełno.


Zgłoś
Avatar
kothletino 2023-04-23, 10:27 76
Czekajcie, dobrze rozumiem, że dostali 10h do odrobienia przez 3 miesiące i zakaz przynoszenia telefonów do szkoły?
Przecież to jest kurwa śmieszne, powinni ich wypierdolić z tej szkoły na zbity pysk i żadna inna szkoła w promieniu 10 km nie powinna ich przyjąć. Pierdolona patola.
Zgłoś
Avatar
howke 2023-04-23, 10:29 47
To jest rezultat bezstresowego wychowywania dzieci. Kiedyś gówiak dostałby od belfra w łeb, lufę w dzienniku i wycieczkę do dyra. Rodzice wezwani do szkoły mieli wstyd na całą okolice, wpierdol od ojca, szlaban na wyjścia z domu… a teraz sami wiecie jak to wygląda…
¯\_(ツ)_/¯
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2023-04-23, 10:35 6
Jak dla mnie to mała kara !!!

howke napisał/a:

To jest rezultat bezstresowego wychowywania dzieci. Kiedyś gówiak dostałby od belfra w łeb, lufę w dzienniku i wycieczkę do dyra. Rodzice wezwani do szkoły mieli wstyd na całą okolice, wpierdol od ojca, szlaban na wyjścia z domu… a teraz sami wiecie jak to wygląda…
¯\_(ツ)_/¯



I to powinno być przywrócone!!. Ale zaraz im wynajdą chorobę lekki autyzm albo inne spierdolenie i są nie tykalni.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-04-23, 10:43 2
kothletino napisał/a:

Czekajcie, dobrze rozumiem, że dostali 10h do odrobienia przez 3 miesiące i zakaz przynoszenia telefonów do szkoły?
Przecież to jest kurwa śmieszne, powinni ich wypierdolić z tej szkoły na zbity pysk i żadna inna szkoła w promieniu 10 km nie powinna ich przyjąć. Pierdolona patola.



To jest najpewniej wymiar miesięczny czyli po 10h miesięcznie przez 3 miesiące - łącznie 30h.
Maks to chyba 20h miesięcznie dla nieletniego i chyba 40h/mc dla dorosłego.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2023-04-23, 11:42
No to nawet 30h za taka akcje, w pale się nie mieści...
Zgłoś
Avatar
BlueHat 2023-04-23, 12:32
W gimnazjum jak chłopaki z klasy się znęcali nad księdzem to nikomu nawet do głowy nie przyszło żeby to czymkolwiek nagrywać... Nie usprawiedliwiam zachowania takiego mentalnego plebsu, ale to skrajna głupota takie rzeczy upubliczniać
Zgłoś
Avatar
Marcinqqq 2023-04-23, 12:57
wszyscy wyżej co się martwią że mało, nadzór kuratorski jest w tym najważniejszy, bo podczas nadzoru jak coś odjebią, a za małolata to nie trudno, to wtedy będą mieli dużo większe konsekwencje
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-04-23, 13:11
Do zbierania gówien i live na tiktoka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie