18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Bila 2014-03-07, 13:46 2
Już był taki macher,zdaje się angol,na symulatorze zapierdalał subaru niesamowicie,nawet ruchał wszystkich kierowców rajdowych.Ale magia się skończyła jak do auta wszedł,wyłapał kilka dzwonów i się obsrał,więc tydzień zabawy po kilka godzin na jednej trasie i nawet Maciek by tak zapierdalał.
Zgłoś
Avatar
Srasquacz 2014-03-07, 13:50 16
Ostatni raz tak zapierdalałem to w Wacky Wheels... to były czasy.
Zgłoś
Avatar
p................l 2014-03-07, 13:52 9
najlepsze ścigałki to FORZA, LFS i iRacing. W tej kolejności. Przy czym odwzorowanie fizyki jest w kolejności odwrotnej:
Forza - najlepsza grywalność, piękna grafika, ogromny wybór aut i torów. Stosunkowo najsłabsze odwzorowanie fizyki.
LFS - brzydkie, mało aut, mało torów - świetna fizyka!
iRacing - jeszcze brzydsze, dużo aut, dużo torów. Fizyka odwzorowana do przegięcia. Nie da się jeździć na padzie lub kierze bez FF bo tor jest wyboisty i jeśli nie reagujesz na ruchy kierownicy - wylatujesz z toru.
To co na filmie to jakaś kpina a nie ścigałka.
Zgłoś
Avatar
MOTiV95 2014-03-07, 13:54 2
chce się pochwalić jak jeździsz to polecam forze albo gran turismo z wylączonymi asystami
Zgłoś
Avatar
frostborn 2014-03-07, 13:58
banda napinaczy fanow symulacji pedalow i kierownicy pewnie by do pierwszego checkpointa w limicie czasu nie dojechała w prostej arcadowej grze
Zgłoś
Avatar
Sqitl 2014-03-07, 14:01 7
@phalaphael

Chyba zapomniałeś o Gran Turismo, który jest o wiele lepszy od Forzy.
Zgłoś
Avatar
K................t 2014-03-07, 14:02
A co jest kurwa, robocop?
Zgłoś
Avatar
FenomeN1312 2014-03-07, 14:04
Ciekawe ile hajsu już przejebał na ten automat, żeby do perfekcji mieć wyuczony każdy zakręt na pamięć.
Zgłoś
Avatar
waski322 2014-03-07, 14:09
a pozniej taki zjeb wsiada nastukany za kolko w realu i kasuje przechodniow
Zgłoś
Avatar
Al-Yazir_Ima_Fhatti 2014-03-07, 14:12 1
za łebka nad morzem w takie się grało..
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2014-03-07, 14:23
Ja grywałem w NFS i u mnie NFS się skończyło na NFS most wanted... I chyba sobie znowu zagram w NFS MW
Zgłoś
Avatar
Enkipata 2014-03-07, 14:27 2
Arcadowa czy nie to dla zabawy bym chętnie pograł, zwłaszcza, że to Initial D. Ktoś wyżej pisał o GT aby grać bez asyst a będzie trudno. Zawiodę cię, bo jest dalej banalna a o Forzie się nie wypowiem, bo nie grałem od czasów drugiej części. Nie spinać się chłopaczki, bo sami tak nie pojedziecie a nie każdy ma dryg do takich gier. Chcecie poczuć zabawę to wsiadać w auta i targać, ale z rozumem, bo za głupotę płacą często nie ci co powinni. Zapomniałbym. Initial D to gra w której głównie masz driftować a chłopak postanowił udowodnić azjatyckiego skilla.
Zgłoś
Avatar
Captain's Burger 2014-03-07, 14:27
mareczkos napisał/a:

wkurwiają mnie gry typu racing symulator, odpalasz a tam jakieś zjebane arcade...

Dla tych co bawią się symulatorami polecam
Live for Speed



LFS to też arcade, zerknijcie sobie na Assetto Corsa. To jest już bliżej symulatora, w dodatku że tory które są w tej grze były skanowane laserowo by precyzyjnie przenieść je w świat gry
Zgłoś
Avatar
faba 2014-03-07, 14:37 1
mareczkos napisał/a:

wkurwiają mnie gry typu racing symulator, odpalasz a tam jakieś zjebane arcade...

Dla tych co bawią się symulatorami polecam
Live for Speed



Chyba ludziom którzy bawią się w symulatory LFS nie trzeba polecać, co?
Zgłoś
Avatar
L................R 2014-03-07, 14:41
Jak ktoś lubi Live for Speed to polecam również rFactor, najrealistyczniejszy symulator
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie