18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
fiflok-siusiak 2014-03-07, 14:44
ehhh, manual gearbox ON, assists OFF i zobaczymy wtedy
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-03-07, 14:48
juz wiadomo skad gimbusy tyle wiedza o drifcie
Zgłoś
Avatar
harinezumi 2014-03-07, 15:00
Dla zainteresowanych LFS - pozdro od Falcon team _ GrandPa
Zgłoś
Avatar
cyslaw 2014-03-07, 16:12 2
Jak chcecie sobie fajnie pojeździć polecam GTA 4 + First person Mod (widok z oczu bohatera, również w pojazdach) + jakiś mod na prawdziwe auta ( niewymagane, ale fajnie się jeździ prawdziwymi autami) + mod na realistyczną jazdę (często dodawany w paczkach z autami). Dużo przyjemniejsza gra, można pojeździć po mieście, jechać na myjnie, na jedzenie, picie (za jazdę po lako goni policja, oprócz tego chwieje sie kamera, a bohater czasem skręca w inną stronę niż my), fajnie się driftuje (próba wejścia w zakręt przy 160 jak tu kończy się zazwyczaj kompletnym rozjebaniem auta z automatycznym katapultowaniem kierowcy przez przednią szybę ), oprócz tego fajnie się parkuje auto, trzeba się rozglądać itd. Tylko do gta trzeba mieć z tego co się orientuję jedną z kilku wspieranych kierownic. Na motocyklu też miło się śmiga, ale to już wyższa szkoła jazdy, wjechanie w kogoś przy 200 km/h = I believe I can fly! ale niestety kończy się z chwilą uderzenia o ziemię. Jazda jest bardziej realistyczna niż we wszelkiej maści Colinach, symulatorach, że o grach typu NFS nie wspomnę.
Zgłoś
Avatar
las84500 2014-03-07, 17:23 2
Jak byłem małolatem to też czesałem takie drifty do mojego ukochanego po dziś dzień Rage Racera
Zgłoś
Avatar
Puzoniasty 2014-03-07, 17:33
Ale ma handling
Zgłoś
Avatar
Lukash27 2014-03-07, 17:44
Zawsze w szpitalach stoją takie automaty. W sumie gdybym spędził całe życie na onkologii to też bym przyskilował w to
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2014-03-07, 18:19
Taa, i jeszcze nawet jadąc tak nie pobił rekordu
Zgłoś
Avatar
okrzej 2014-03-07, 19:49
Jako ciekawostkę chciałbym dodać, że owa gra jest oparta o całkiem fajne anime "Initial D". Owe anime przedstawia historię pewnego młodzieńca, który objeżdża wyjebane fury swoją skromną Toyotą AE86 Trueno. Całkiem przyjemnie się ogląda. Mogę wysłać linki ze streamem na PW.
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2014-03-07, 20:24
Potem robi taki prawko i się dziwi ,że ląduje w rowie na mocniejszym zakręcie.
Zgłoś
Avatar
qwachu 2014-03-07, 22:03
Wiem, że tu nie lubi się Anime, ale dla zainteresowanych, którzy nie wiedzą, to jest serial Anime o tym:

en.wikipedia.org/wiki/Initial_D
Zgłoś
Avatar
NeverLie2Me 2014-03-07, 22:26
LIONER napisał/a:

Jak ktoś lubi Live for Speed to polecam również rFactor, najrealistyczniejszy symulator



Jeden gość zrobił symulator na podzespołach mojej firmy właśnie na rFactor i z tego co on mówi jest to dokładnie to samo co w samochodzie. Na potwierdzenie tego, czasy na torze w Kielcach pokrywały mu się "na żywo" i w symulatorze
Zgłoś
Avatar
Grzeg0rz1990 2014-03-07, 22:38
I później siądzie taki za kółko i druga rosja
Zgłoś
Avatar
MrTijomono 2014-03-07, 23:15
Czekam aż odbierze prawko i wyląduje na hardzie, albo nawet zanim je zda, czy podejdzie
Zgłoś
Avatar
SLyBoogie 2014-03-08, 0:12
FEJK ! Prędkość średnio 110 -130 w takiej grze to malutko.. przyśpieszone tempo filmiku widać też po ruchach rąk na kierownicy pod koniec.. szkoda bo wygląda na skilla !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie