18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
w................y 2020-01-07, 14:54 15
Ale fajna cipa. Ciekawe czy się depiluje... Ubralbym se jej stringi
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-01-07, 15:09 12
kovallo napisał/a:

Ale fajna c**a. Ciekawe czy się depiluje... Ubralbym se jej stringi



Muszę Cię zmartwić, to jest chłopiec. To młode pokolenie chłopców ubiera się i wygląda jak dziewczęta. Można się przejechać.

Zgłoś
Avatar
Sajlenthill 2020-01-07, 15:11 4
patitati napisał/a:

Muszę Cię zmartwić, to jest chłopiec. To młode pokolenie chłopców ubiera się i wygląda jak dziewczęta. Można się przejechać.



Może mu o to chodziło?
Zgłoś
Avatar
szaman1991 2020-01-07, 15:11 1
kovallo napisał/a:

Ale fajna cipa. Ciekawe czy się depiluje... Ubralbym se jej stringi



Ty chory pojebie na bank ma takie łoniaki, ze aż na dupie wychodzą, bo przecież która kobieta w tych czasach w szczególności młoda się depiluje?

Zgłoś
Avatar
freaky 2020-01-07, 15:53 4
szaman1991 napisał/a:

Ty chory pojebie na bank ma takie łoniaki, ze aż na dupie wychodzą, bo przecież która kobieta w tych czasach w szczególności młoda się depiluje?



Muszę wyznać, że na poprzednich studiach miałem całkiem atrakcyjną koleżankę, nie głupia, fajna i wolna. Laska dwadzieścia parę lat, pozornie zadbana i chyba zainteresowana, bo ma zajęciach z terapii manualnej zaczęła się do mnie łasić. Wszystko było spoko do czasu, gdy robiliśmy jakieś ćwiczenia dolnych kończyn i rzuciły mi się w oczy długie pojedyncze czarne włoski na jej stopach, tam na paliczkach bliższych kości śródstopia. Zszokowało mnie, że ich nie usunęła, bo trudno je przeoczyć. Jeszcze bardziej zdziwiło mnie to, że kobieta w takim miejscu w ogóle ma owłosienie. Nawet u mnie takich nie ma. W każdym razie aż mnie cofnęło.
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2020-01-07, 16:24 71
freaky napisał/a:

Muszę wyznać, że na poprzednich studiach miałem całkiem atrakcyjną koleżankę, nie głupia, fajna i wolna. Laska dwadzieścia parę lat, pozornie zadbana i chyba zainteresowana, bo ma zajęciach z terapii manualnej zaczęła się do mnie łasić. Wszystko było spoko do czasu, gdy robiliśmy jakieś ćwiczenia dolnych kończyn i rzuciły mi się w oczy długie pojedyncze czarne włoski na jej stopach, tam na paliczkach bliższych kości śródstopia. Zszokowało mnie, że ich nie usunęła, bo trudno je przeoczyć. Jeszcze bardziej zdziwiło mnie to, że kobieta w takim miejscu w ogóle ma owłosienie. Nawet u mnie takich nie ma. W każdym razie aż mnie cofnęło.



Koneser się kurwa znalazł.
Zgłoś
Avatar
Catchcart 2020-01-07, 17:08 2
Typowa karyna jebać chuliganów
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2020-01-07, 18:44 33


Źródło: ladbible.com
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-01-07, 19:01 6
Janus92 napisał/a:

Gra pozorów



Instagramowa rzeczywistość.
Zgłoś
Avatar
w................y 2020-01-07, 19:14
szaman1991 napisał/a:

Ty chory pojebie na bank ma takie łoniaki, ze aż na dupie wychodzą, bo przecież która kobieta w tych czasach w szczególności młoda się depiluje?



Ajaja. Ale mi narobiles ochoty







Zgłoś
Avatar
Skoczek48 2020-01-07, 21:53
po prostu piwo
Zgłoś
Avatar
impressa88 2020-01-07, 23:01 1
freaky napisał/a:

Muszę wyznać, że na poprzednich studiach miałem całkiem atrakcyjną koleżankę, nie głupia, fajna i wolna. Laska dwadzieścia parę lat, pozornie zadbana i chyba zainteresowana, bo ma zajęciach z terapii manualnej zaczęła się do mnie łasić. Wszystko było spoko do czasu, gdy robiliśmy jakieś ćwiczenia dolnych kończyn i rzuciły mi się w oczy długie pojedyncze czarne włoski na jej stopach, tam na paliczkach bliższych kości śródstopia. Zszokowało mnie, że ich nie usunęła, bo trudno je przeoczyć. Jeszcze bardziej zdziwiło mnie to, że kobieta w takim miejscu w ogóle ma owłosienie. Nawet u mnie takich nie ma. W każdym razie aż mnie cofnęło.



Kto wybrzydza ten nie rucha. Koniec kropka
Zgłoś
Avatar
Nellum 2020-01-08, 4:32
niech ktoś wrzuci zdjęcie tego potwora/dziewczyny w wannie co jest cała owłosiona i paskudna
Zgłoś
Avatar
V8ROG 2020-01-08, 6:48 2
kovallo napisał/a:

Ale fajna cipa. Ciekawe czy się depiluje... Ubralbym se jej stringi



Ja pierdole ale ty musisz być przykry w rzeczywistości. W ręku częściej chuja masz niż kubek.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie