18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Gra UFC Undisputed 3 KO TKO
Fatum93 • 2012-12-07, 9:20
Gra UFC Undisputed 3 na konsole XboX i PS3, naprawdę zarąbista gierka, najlepiej się gra z kumplami (te ich wkurwienie jak padną na strzała bezcenne )

Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2012-12-08, 2:33
W porównaniu z tymi grami UFC, to gry WWE są znacznie lepsze ^^ Jakoś lepiej się w to gra robiąc te super akcje i wyskoki, zamiast przez 99% gry w UFC trzymać blok.
Zgłoś
Avatar
vass 2012-12-08, 3:21
Zamiast się jarać grą, idźcie lepiej poćwiczyć
Zgłoś
Avatar
Proximate 2012-12-08, 3:26
Gdzie ta wspaniała grafika?
Zgłoś
Avatar
Kowal 2012-12-08, 7:52
vass ma racje, na pewno jest jakiś training mode
Zgłoś
Avatar
k................5 2012-12-08, 9:26
ja tam wolę się z kumplami zjarać jak świnia i napierdalać w Wormsy. Więcej frajdy.
Zgłoś
Avatar
ogonix 2012-12-08, 10:26
a tam wkurwianie kumpli jak padną na strzała. -najbardziej wkurwiające jest, jak ktoś cały czas wciska ten sam przycisk
Zgłoś
Avatar
lukaszksk 2012-12-08, 10:34 1
Sama gimbusiarnia tutaj siedzi, jarają się jakimiś gierkami zamiast ruszyć dupę na salę lub siłownię i samemu zrobić jakiś porządny trening. Takie przenoszenie marzeń do virtuala nic nie daje, mistrzami to może jesteście ale po wyłączeniu gry stajecie się typowymi leszczami którzy dużo mówią a nic nie robią.
Zgłoś
Avatar
jozinb 2012-12-08, 10:50 3
@up zupelnie jak ty?
Zgłoś
Avatar
coreq 2012-12-08, 10:51
FEJK

dowód: 0:30 - Palhares walki wygrywa tylko przez skrętówki !
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2012-12-08, 13:36 1
lukaszksk napisał/a:

Sama gimbusiarnia tutaj siedzi, jarają się jakimiś gierkami zamiast ruszyć dupę na salę lub siłownię i samemu zrobić jakiś porządny trening. Takie przenoszenie marzeń do virtuala nic nie daje, mistrzami to może jesteście ale po wyłączeniu gry stajecie się typowymi leszczami którzy dużo mówią a nic nie robią.



Kolego wystawiłem ten filmik bo lubię gry, a to nie oznacza że tylko siedzę i napierdalam, chodziłem na boks 4lata 3lata na krav maga i teraz cały czas siłownia, więc zamknij ryj to że cię nie stać na konsolę i oryginalne gry to nie znaczy że musisz hejtować tych którzy to lubią.
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-12-08, 14:02
Shogun Rua i A. Silva są przegięci. Shogun to kozak we wszystkim, szczególnie w high kickach, a Anderson (mimo, że tu dostaje wpierdol) ze swoimi front kickami na ryj i prędkością w łapach jest nie do rozjebania
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2012-12-08, 14:23 1
Fatum93 napisał/a:



Kolego wystawiłem ten filmik bo lubię gry, a to nie oznacza że tylko siedzę i napierdalam, chodziłem na boks 4lata 3lata na krav maga i teraz cały czas siłownia, więc zamknij ryj to że cię nie stać na konsolę i oryginalne gry to nie znaczy że musisz hejtować tych którzy to lubią.


Zgadzam się z tobą , ale co poradzić pełno jest takich debli którzy myślą że osoby które grają w gry to nerdy bez życia towarzyskiego i siedzące tylko przed komputerem pryszczate leszcze
Zgłoś
Avatar
Hanys91 2012-12-08, 14:44
FAKE ! nie ma krwi
Zgłoś
Avatar
cvb 2012-12-08, 14:55
Jak to kiedyś określił kolega grając jeszcze w dwójkę: "Ta gra jest niepoważna.."
Zgłoś
Avatar
nietoperz002 2012-12-08, 15:54
Co to kurwa robi na głównej?!Wypierdalać z tym na jakiś portal z grami czy cuś.Niedługo główna będzie zajebana filmikami tego typu.Zrobić jakiś oddzielny dział typu "gimbusiarnia" czy coś w tym stylu,bo to już się staje przesadne...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie