18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Gra UFC Undisputed 3 KO TKO
Fatum93 • 2012-12-07, 9:20
Gra UFC Undisputed 3 na konsole XboX i PS3, naprawdę zarąbista gierka, najlepiej się gra z kumplami (te ich wkurwienie jak padną na strzała bezcenne )

Zgłoś
Avatar
Czajol3 2012-12-08, 16:57
co to k*rwa tu robi - sadistic zmienia profil, może jeszcze karnety dla gejów wpowadzcie
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-12-08, 17:00 1
Cytat:

sadistic zmienia profil, może jeszcze karnety dla gejów wpowadzcie


po co? wystarczy, że cenzurują chujowymi gwiazdkami brzydkie wyrazy
Zgłoś
Avatar
nietoperz002 2012-12-08, 18:16
Fatum93 napisał/a:



Kolego wystawiłem ten filmik bo lubię gry, a to nie oznacza że tylko siedzę i napierdalam, chodziłem na boks 4lata 3lata na krav maga i teraz cały czas siłownia, więc zamknij ryj to że cię nie stać na konsolę i oryginalne gry to nie znaczy że musisz hejtować tych którzy to lubią.



Tak,tak,a teraz już masz takiego skilla,że napierdalasz fireballe z jednej ręki
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2012-12-08, 18:58
nietoperz002 napisał/a:



Tak,tak,a teraz już masz takiego skilla,że napierdalasz fireballe z jednej ręki



Nie wiem czemu to wstawię ale mam nadzieję że zrozumiesz że nie każdy co coś piszę musi kłamać, nie chciało mi się iść do samochodu po resztę rzeczy ale mam nadzieję że to ci starczy.

"Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli." (J 20,29)

Zgłoś
Avatar
1................0 2012-12-08, 19:04 1
W wiekszosci przypadkow gre konczylo sie napierdalanka przed xboxem:D
Zgłoś
Avatar
nietoperz002 2012-12-08, 19:31 1
Fatum93 napisał/a:



Nie wiem czemu to wstawię ale mam nadzieję że zrozumiesz że nie każdy co coś piszę musi kłamać, nie chciało mi się iść do samochodu po resztę rzeczy ale mam nadzieję że to ci starczy.

"Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli." (J 20,29)

Obrazek



Szczerze mówiąc to jebie mnie czy jesteś bokserem,księdzem,pedofilem(w sumie to samo co ksiądz),czy magiem,który napierdala fireballe.Nie musisz mi wstawiać jakiś zjebanych fot.Jak chcesz to mogę się zniżyć to twojego poziomu i powklejać fotki z Mamedem z Arrachionu ale nie jestem na tyle pojebany żeby się tym chwalić w komentach.Jeżeli jesteś tak pewny siebie,to wyjdź na ulicę i zaprezentuj swoje umiejętności w jakimś sparingu albo napierdalaj cyganów,murzynów,pedofili.Tyle...
Zgłoś
Avatar
k................r 2012-12-09, 0:24
hujo...e bo nie ma NAjmana
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2012-12-09, 10:56
nietoperz002 napisał/a:



Szczerze mówiąc to jebie mnie czy jesteś bokserem,księdzem,pedofilem(w sumie to samo co ksiądz),czy magiem,który napierdala fireballe.Nie musisz mi wstawiać jakiś zjebanych fot.Jak chcesz to mogę się zniżyć to twojego poziomu i powklejać fotki z Mamedem z Arrachionu ale nie jestem na tyle pojebany żeby się tym chwalić w komentach.Jeżeli jesteś tak pewny siebie,to wyjdź na ulicę i zaprezentuj swoje umiejętności w jakimś sparingu albo napierdalaj cyganów,murzynów,pedofili.Tyle...



Skąd wiesz że tego nie robię ? i nie chwale się po prostu chciałem ci udowodnić że się mylisz tym że umiem napierdalać fireballe z jednej ręki
Zgłoś