18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
a................0 2012-06-16, 16:28 1
AntyPejs napisał/a:

Tematem ich wyobrażeń suczka kory Ramonka


Co kurwa? A po polsku?
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-16, 16:37
Zgłoś
Avatar
fruwajacy 2012-06-16, 16:55 28
Najbardziej przygnębiający jest fakt, że ta kobieta wywinie się bo jest "celebrytką" i może głupio tłumaczyć się, że ktoś chciał jej zrobić kawał. W przypadku gdyby chodziło o zwykłego, szarego obywatela sprawa byłaby prosta i nikt nawet by nie słuchał idiotycznych tłumaczeń, że "to przesyłka wysłana na mojego psa, a nie na mnie".
Zgłoś
Avatar
makasa20 2012-06-16, 23:35 1
fruwajacy napisał/a:

Najbardziej przygnębiający jest fakt, że ta kobieta wywinie się bo jest "celebrytką" i może głupio tłumaczyć się, że ktoś chciał jej zrobić kawał. W przypadku gdyby chodziło o zwykłego, szarego obywatela sprawa byłaby prosta i nikt nawet by nie słuchał idiotycznych tłumaczeń, że "to przesyłka wysłana na mojego psa, a nie na mnie".


Najbardziej przygnębiające jest to ze za 3 gramy idziesz do paki ! albo zawias. A policja zamiast łapać dilerów którzy opływają w luksusach na Teneryfie to przez takie procederyh podwyższają sobie statystyki bo mają do wyrobienie. To jest żałosne w naszym państwie.

fruwajacy napisał/a:

Najbardziej przygnębiający jest fakt, że ta kobieta wywinie się bo jest "celebrytką" i może głupio tłumaczyć się, że ktoś chciał jej zrobić kawał. W przypadku gdyby chodziło o zwykłego, szarego obywatela sprawa byłaby prosta i nikt nawet by nie słuchał idiotycznych tłumaczeń, że "to przesyłka wysłana na mojego psa, a nie na mnie".


Najbardziej przygnębiające jest to ze za 3 gramy idziesz do paki ! albo zawias. A policja zamiast łapać dilerów którzy opływają w luksusach na Teneryfie to przez takie procederyh podwyższają sobie statystyki bo mają do wyrobienie. To jest żałosne w naszym państwie.
Zgłoś
Avatar
JupikajejMadafaka 2012-06-17, 11:20
a moze by tak wysłac kilka takich paczek do Donalda, Gajowego Komora, Jarusia K. i innych pojeb*w polityków, ciekawe czy im wjazd na chate zrobią?

tylko trawy szkoda...
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-06-17, 12:20 1
makasa20 napisał/a:


Najbardziej przygnębiające jest to ze za 3 gramy idziesz do paki ! albo zawias. A policja zamiast łapać dilerów którzy opływają w luksusach na Teneryfie to przez takie procederyh podwyższają sobie statystyki bo mają do wyrobienie. To jest żałosne w naszym państwie.



nie musisz powtarzać

makasa20 napisał/a:


Najbardziej przygnębiające jest to ze za 3 gramy idziesz do paki ! albo zawias. A policja zamiast łapać dilerów którzy opływają w luksusach na Teneryfie to przez takie procederyh podwyższają sobie statystyki bo mają do wyrobienie. To jest żałosne w naszym państwie.



nie musisz powtarzać
Zgłoś