18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Na_pohybel_ruskim 2024-06-20, 23:53
pazuzu napisał/a:

Jprdl naogladal się tv republika i pierdoli ich propagandę 🙂 poza tym jak pisałem wcześniej to twój wódz Kaczyński wpuścił ok 250 tys ciapatych więc do niego miej pretensje a nie do mnie dlaczego dzięki mnie. Ale pewnie jesteś zbyt ograniczony żeby to zrozumieć, może kiedyś narysuje Ci obrazki to jakoś załapiesz ewentualnie poproś chłopaka to Ci pomoże 🙂
Odezwała się pierwsza onuca 🙂 jesteś jak pis, krzyczą że są przeciwko Rosji a tak naprawdę ich wspierają



da da, twoja stara

Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-06-21, 15:13
Na_pohybel_ruskim napisał/a:

da da, twoja stara



I sam dałeś dowód jaka partia jest ruska a jakiej ruskie się boją. Przecież ruskie wiedzą że Polacy nie lubią ruskich więc próbują Tuskowi przypiac łatkę ruskiego agenta żeby Polacy go nie lubili. Serio myślisz że otwarcie Rosja by pisała w gazetach kto jest ich przyjacielem? Po to żeby zaszkodzić?
Niby dlaczego falenta sprzedał taśmy z sowy i przyjaciele ruskim? Przecież to oczywiste że Kreml woli pis który jest przeciwko Unii i chce ją rozwalić bo przecież tego samego chce Putin i dlatego Kreml robi wszytsko żeby cały czas pis rządził. Morawiecki jeździ na proputiniwska konferencje do Budapesztu organizowana przez prorosyjska prawicę. Więc serio otwórz oczy i rozum
Zgłoś
Avatar
se7en 2024-06-21, 21:39
zipi napisał/a:

jak nie było internetu to tylko rodzina wiedziała ześ debil
przecież cały rząd tuska i lewica bojkotowała budowe muru i nie wpuszczanie imigrantów przysyłanych przez rząd białoruski, ty debilu z wypalonym mozgiem przez TVN.



podaj źródła swoich tez
Zgłoś
Avatar
Na_pohybel_ruskim 2024-06-22, 2:07 2
pazuzu napisał/a:

I sam dałeś dowód jaka partia jest ruska a jakiej ruskie się boją. Przecież ruskie wiedzą że Polacy nie lubią ruskich więc próbują Tuskowi przypiac łatkę ruskiego agenta żeby Polacy go nie lubili. Serio myślisz że otwarcie Rosja by pisała w gazetach kto jest ich przyjacielem? Po to żeby zaszkodzić?
Niby dlaczego falenta sprzedał taśmy z sowy i przyjaciele ruskim? Przecież to oczywiste że Kreml woli pis który jest przeciwko Unii i chce ją rozwalić bo przecież tego samego chce Putin i dlatego Kreml robi wszytsko żeby cały czas pis rządził. Morawiecki jeździ na proputiniwska konferencje do Budapesztu organizowana przez prorosyjska prawicę. Więc serio otwórz oczy i rozum



Większych głupot nie czytałem. Gratuluję.
Baranku, pupinowi zależy na jedności chujni europejskiej bo jest mu łatwiej wpływać na jeden rząd niż na każdy z osobna. Patrz nord stream 2.
I pis jest pro ruski bo dozbrajał ukrów, bo kaczyński pojechał do Gruzji, bo w 2022 otworzył baltic pipe i podpisywał kontrakty gazowe z USA, bo pierwsza Polska za pisu wnioskowała o sankcje na ruskich, a jak Kaczyński napisał list z ostrzeżenim o imperialnych zapędach putina do liderów chujni europejskiej to twój obsikany SikOrski się z tego śmiał i mówił, że PO chce wsółpracować z rosją jaka by nie była.
Jest kilka opcji.
Albo TVN ci nieźle sprał tą twoją pustą przestrzeń między uszami, albo jesteś za młody, żeby to pamiętać, albo za głupi, albo po prostu jesteś płatnym rusko niemieckim trolem z ubecji.
Zgłoś
Avatar
Smoger 2024-06-23, 21:43
pazuzu napisał/a:

Dlatego rząd Tuska zmienił prawo żeby mogli strzelać. Wcześniej mogli tylko w powietrze bo Pis nie chciał się narazić Łukaszence



Mocno ale to mocno mnie niepokoi że na tej stronce takim komentarzem kolega...tfu... osoba o niskim.... wszystkim zbiera 19 piwek. Jaki Tusk, jakie Pis, jakie wolne strzelanie, polecam sięgnąć trochę informacji skąd indziej niż z Tv i onetu.
Zgłoś