18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Na_pohybel_ruskim 2024-06-19, 0:14
pazuzu napisał/a:

Słychać wycie? Znakomicie 🙂 prawda boli ruskie onuce 🙂



to dobrze, że cię boli idioto ruski
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-06-19, 0:16 1
peterka84 napisał/a:

Odejdź na zawsze zewsząd tępa pizdo!
I pomyśl, że dzięki takim kretynom jak ty twoja stara będzie ruchana na ulicy przez zwierzęta, które nieopatrznie opuściły swoją strefę klimatyczną.



Jprdl naogladal się tv republika i pierdoli ich propagandę 🙂 poza tym jak pisałem wcześniej to twój wódz Kaczyński wpuścił ok 250 tys ciapatych więc do niego miej pretensje a nie do mnie dlaczego dzięki mnie. Ale pewnie jesteś zbyt ograniczony żeby to zrozumieć, może kiedyś narysuje Ci obrazki to jakoś załapiesz ewentualnie poproś chłopaka to Ci pomoże 🙂

[ Dodano 2024-06-19, 00:19 ]
Na_pohybel_ruskim napisał/a:

to dobrze, że cię boli idioto ruski



Odezwała się pierwsza onuca 🙂 jesteś jak pis, krzyczą że są przeciwko Rosji a tak naprawdę ich wspierają
Zgłoś
Avatar
blokershk 2024-06-19, 0:24 1
Reduta Ordona ,TAK tam jest byłem więc wiem. Gdzie ten poseł co z pizza latał jak idiota niech weźmie sobie kilku na chate i przytuli ich
Zgłoś
Avatar
nastuh 2024-06-19, 2:28
Na_pohybel_ruskim napisał/a:

W UK zadomowili się na dobre i raczej nie wygląda to, że są tolerancyjni:



Typ wrzuca film z przed 8 lat gdzieś Ty się uchował.

Tusk zmienił prawo na całym terytorium Polski, nie tylko na granicy białoruskiej. Uważajta co protestujesz...
Zgłoś
Avatar
dupppppp 2024-06-19, 4:46


[ Dodano: 2024-06-19, 04:47 ]
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2024-06-19, 4:48
corpo_kills_me napisał/a:

Ale czemu zagotowało? Przecież to manipulacja i łączenie dwóch osobnych zdarzeń, które miały miejsce. Choćby nie wiem jak Was to wkurwiało ale Ci żołnierze co strzelali ostrzegawczo do imigrantów to wszystko wskazuje na to, że ich życie nie było zagrożone jak to sugeruje film. Niepotrzebne żerowanie na emocjach i wykorzystywanie śmierci młodego żołnierza dla fejmu.
I chuj z tego, że blokowali? Lewica blokowała bo jest zjebana a Tusk bo to wyrachowany skurwiel polityk. Kaczyński budował politykę na Smoleńsku i wszyscy są siebie warci z prawa i lewa. Fakt jest tak, ze ten płot (nie mylić z murem) nie spełnia swojej roli a kosztował 1.6 mld zł.



Nie no debil. W Hiszpanii mają gorszy a ten będzie pierdolił swoje. Pokaż mi pajacu lepszy płot i wytłumacz mi na co ten Twój Tusk chce wydać 10mld
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2024-06-19, 9:22
mariusz3pl napisał/a:

Nie no debil. W Hiszpanii mają gorszy a ten będzie pierdolił swoje. Pokaż mi pajacu lepszy płot i wytłumacz mi na co ten Twój Tusk chce wydać 10mld



Mariusz spedalony trollu odjeb się. Zjedz zupę z mamą w pokoju obok i zmasturbuj się potem do zdjęcia Jarosława. Może się uspokoisz.
Zgłoś
Avatar
Kirku34 2024-06-19, 9:53 1
pazuzu napisał/a:

Dlatego rząd Tuska zmienił prawo żeby mogli strzelać. Wcześniej mogli tylko w powietrze bo Pis nie chciał się narazić Łukaszence



Nie no, kurwa, aż musiałem się zalogować. CO DO KURWY TY PIERDOLISZ?! dokładnie 2 tygodnie temu 3 żołnierzy zamkniętych za oddanie strzałów na granicy, a ten będzie pierdolił, że tusk dał prawa.. Japierdole, że taki osobnik ma prawa wyborcze...
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-06-19, 10:01 1
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-06-19, 10:14
Kirku34 napisał/a:

Nie no, kurwa, aż musiałem się zalogować. CO DO KURWY TY PIERDOLISZ?! dokładnie 2 tygodnie temu 3 żołnierzy zamkniętych za oddanie strzałów na granicy, a ten będzie pierdolił, że tusk dał prawa.. Japierdole, że taki osobnik ma prawa wyborcze...



Kolejny niedojebany mózgowo a znasz szczegóły ? wiesz że koledzy tych dwoch ich zgłosiło do żandarmerii bo najebani strzelali w kierunku swoich ? i to nie pierwszy raz tak robili. Wiec kolego najpierw poznaj fakty a potem sie wypowiadaj, oszczedzi Ci to ośmieszenia sie
Zgłoś
Avatar
peterka84 2024-06-19, 18:49
pazuzu napisał/a:

Jprdl naogladal się tv republika i pierdoli ich propagandę 🙂 poza tym jak pisałem wcześniej to twój wódz Kaczyński wpuścił ok 250 tys ciapatych więc do niego miej pretensje a nie do mnie dlaczego dzięki mnie. Ale pewnie jesteś zbyt ograniczony żeby to zrozumieć, może kiedyś narysuje Ci obrazki to jakoś załapiesz ewentualnie poproś chłopaka to Ci pomoże 🙂
Odezwała się pierwsza onuca 🙂 jesteś jak pis, krzyczą że są przeciwko Rosji a tak naprawdę ich wspierają



Ty tępy kretynie od jakichś 7 lat nie oglądam żadnej telewizji, nie słucham radia i nie czytam żadnych portali informacyjnych bo wiem, że to wszystko jest chuja warte. Pierdolenie mi o jakiej republice, pisach, onucach, gdzie ja nic na te tematy nie wspominałem jest żenująco żałosne jak to co cie wysrało na ten świat. Także twoje wnioski na mój temat są prosto z dupy twojej starej wyjęte i są warte dokładnie tyle samo co ty... A aluzje a propos odbytu to zostaw dla swojego starego bo pewnie często tam u ciebie gości i stąd masz takie kudłate myśli.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-06-19, 19:06
peterka84 napisał/a:

Ty tępy kretynie od jakichś 7 lat nie oglądam żadnej telewizji, nie słucham radia i nie czytam żadnych portali informacyjnych bo wiem, że to wszystko jest chuja warte. Pierdolenie mi o jakiej republice, pisach, onucach, gdzie ja nic na te tematy nie wspominałem jest żenująco żałosne jak to co cie wysrało na ten świat. Także twoje wnioski na mój temat są prosto z dupy twojej starej wyjęte i są warte dokładnie tyle samo co ty... A aluzje a propos odbytu to zostaw dla swojego starego bo pewnie często tam u ciebie gości i stąd masz takie kudłate myśli.



To skoro nie czytasz i nie oglądasz żadnych informacji to po chuj się odzywasz w tematach politycznych skoro chuja wiesz? Po prostu tak pierdolisz bo pierdolisz?
Zgłoś
Avatar
kobo7 2024-06-19, 22:25
zipi napisał/a:

jak nie było internetu to tylko rodzina wiedziała ześ debil
przecież cały rząd tuska i lewica bojkotowała budowe muru i nie wpuszczanie imigrantów przysyłanych przez rząd białoruski, ty debilu z wypalonym mozgiem przez TVN.

Zgłoś
Avatar
Pegasi 2024-06-20, 22:17
pazuzu napisał/a:

To skoro nie czytasz i nie oglądasz żadnych informacji to po chuj się odzywasz w tematach politycznych skoro chuja wiesz? Po prostu tak pierdolisz bo pierdolisz?



Oglądając TVN będę wiedział coś więcej?
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-06-20, 23:27
Pegasi napisał/a:

Oglądając TVN będę wiedział coś więcej?



Raczej czytając i oglądając różne media żeby móc samemu ocenić co jest prawdą a co manipulacja. Są specjalne strony zajmujące się walka z fake newsami
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie