18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (14) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
Antoni79 2024-06-18, 17:04
W telewizji pokażą jak bronią Polski przed setką brudasów, a po za kamerami wpuszczą na gębę kilka milionów banderowców, czy przybrudzonym krasnoludkom wizy na straganach będą sprzedawać i teź milionami wpuszczać. W każdej wiosce mamy dziś kebab i ich popkulturę. A propos jeszcze całej awantury na wschodzie. Wypłynęły informacje o warunkach pokoju proponowanych przez Rosję na początku wojny. Dzisiaj byłoby to zwycięstwo Ukrainy.
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2024-06-18, 18:24
Ja slyszałem że Ci żołnierze co strzelali w marcu to jednym dmuchnięciem przebiłby balonik. Taka była impreza. A ten młody co zginął. To nie miał wkładu ochraniającego, takie oszczedności.
Zgłoś
Avatar
Wywrotowy 2024-06-18, 18:31 2
Kiedyś miałem taki przedmiot "wiedza o cywilizacji". I na nim pan wykładowca darł łacha ze sformułowania "chrześcijański rycerz". Przecież chrześcijanom nie wolno zabijać bo piąte przykazanie dekalogu, a rycerz jak bronił lub zdobywał ziemie to... zabijał. Teraz - od czego jest żołnierz ? Od kurwa bronienia swojej ziemi ! A w to wpisane jest zabijanie / ranienie. Ale nie w PL - tu żołnierz najlepiej jakby nie miał karabinu i jeszcze wypiął gołą dupę kozojebom. Szlag mnie trafia !
Zgłoś
Avatar
zipi 2024-06-18, 19:14 1
misiowydom napisał/a:

Jak nie było internetu to tylko rodzina wiedziała żeś konfederata, rozumiem że w wojsku się było i prawo użycia broni ma się w paluszku?
Czy kolejna pizda co wojsko i broń widziała w tv?



i bardzo dobrze ze wszyscy wiedzą ze jestem konfedratą, a na dodatek pedałem i chu wam w dupe lewaki lemingowe z tvn-u.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-06-18, 19:39
Dla mnie to nadmierne granie na emocjach, zresztą popatrzcie na informacje, granica już się skończyła, teraz są inne tematy.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-06-18, 20:17 2
manieknn napisał/a:

pazuzu...jabnij sie w ten,,,czerwony ryj,,,



Ja czerwony? A co prawda boli ruski agencie?
Zgłoś
Avatar
panpanczan 2024-06-18, 20:25
Nie ma to jak dobra gównoburza.
Zgłoś
Avatar
gr3go 2024-06-18, 20:30 4
pazuzu napisał/a:

Dlatego rząd Tuska zmienił prawo żeby mogli strzelać. Wcześniej mogli tylko w powietrze bo Pis nie chciał się narazić Łukaszence



Zgłoś
Avatar
Spychacz 2024-06-18, 20:33 2
ale wiesz, że to żołnierze poprosili żandarmerię, o reakcję na strzały zatrzymanych żołnierzy "do swoich"? po co powielasz tą tępą propagandę
Zgłoś
Avatar
Na_pohybel_ruskim 2024-06-18, 20:39 1
W UK zadomowili się na dobre i raczej nie wygląda to, że są tolerancyjni:

Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-06-18, 22:02 3
zipi napisał/a:

jak nie było internetu to tylko rodzina wiedziała ześ debil
przecież cały rząd tuska i lewica bojkotowała budowe muru i nie wpuszczanie imigrantów przysyłanych przez rząd białoruski, ty debilu z wypalonym mozgiem przez TVN.



Tak tak, wcześniej gadka że tusk nic nie robi w sprawie granicy i źle, pozowlil użyć broni też źle 🙂 typowe niedojebanie mózgowe, nieważne jakie argumenty to zawsze źle. I co Z tego że bojkotował mur? I co ten daje? Pis na legalu wpuścił ćwierć miliona ciapatych a ty piszesz o jakimś płotku który można łatwo obejść 🙂 wyjdź z dupy Kaczyńskiego to może zobaczysz jak wygląda prawda 🙂
Zgłoś
Avatar
BronsonMekambe 2024-06-18, 22:08 2
Lepe na morde każdemu lewakowi
Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2024-06-18, 22:29
Jak kiedyś na to wpadnę w youtube, to może obejrzę, a póki co, przyszedłem pooglądać coś na sadisticu.
Zgłoś
Avatar
Na_pohybel_ruskim 2024-06-18, 22:32 4
pazuzu napisał/a:

Tak tak, wcześniej gadka że tusk nic nie robi w sprawie granicy i źle, pozowlil użyć broni też źle 🙂 typowe niedojebanie mózgowe, nieważne jakie argumenty to zawsze źle. I co Z tego że bojkotował mur? I co ten daje? Pis na legalu wpuścił ćwierć miliona ciapatych a ty piszesz o jakimś płotku który można łatwo obejść 🙂 wyjdź z dupy Kaczyńskiego to może zobaczysz jak wygląda prawda 🙂



idź być głupim gdzieś indziej
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-06-18, 22:51 3
Na_pohybel_ruskim napisał/a:

idź być głupim gdzieś indziej



Słychać wycie? Znakomicie 🙂 prawda boli ruskie onuce 🙂
Zgłoś