18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
avox 2012-08-22, 23:36 3
SteelMike wyborca PO pewnie szkoda mi Ciebie, stary
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-08-22, 23:38
avox napisał/a:

SteelMike wyborca PO pewnie szkoda mi Ciebie, stary



Byś się zdziwił, ale nie tylko nie lubię zganianie wszystkiego na jedną stronę. Oczywiście PO jest też winne, że pada deszcz, wieje wiatr, sypie gradem itp
Zgłoś
Avatar
marszalek1 2012-08-22, 23:47 8
SteelMike napisał/a:



Tak, tak, tyle że część z tego to kłamstwo, część wina poprzednich rządów, a część to sprawy, na które Tusk, ani nikt w PL wpływów nie miał. Ale ładnie się przypisuje wszystko komuś, kogo się nie lubi



I dziwicie się, że w polsce jest jak jest - ale to wina nas samych, bo Tusk gdyby rządził w niemczech tak jak robi to u nas - zachowanie typowego pijaka wszystko wysprzedaje - juz dawno by wisiał, specjalnie dla niego zrobili by wyjątek i zastosowali kare śmierci.
Tusk to j*bany sprzedawczyk, a komorowski następny ciul daje się dymać ruskom.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-08-22, 23:49 2
marszalek1 napisał/a:



I dziwicie się, że w polsce jest jak jest - ale to wina nas samych, bo Tusk gdyby rządził w niemczech tak jak robi to u nas - zachowanie typowego pijaka wszystko wysprzedaje - juz dawno by wisiał, specjalnie dla niego zrobili by wyjątek i zastosowali kare śmierci.
Tusk to j*bany sprzedawczyk, a komorowski następny ciul daje się dymać ruskom.



Nie mówię, że dobrze robi, ale przypisywanie wszystkiego Tuskowi to idiotyzm. Do tego praktycznie wszystkie partie są do dupy, nie ma na kogo głosować, większość to osoby z dawnych partii, rządzą ciągle Ci sami. Tusk lubi Niemców i Ruskich. Za to Kaczyński USA, a z Niemcami i Ruskimi wywołałby wojnę. Reszta się nie liczy i też w większości mają glupie pomysły.
Zgłoś
Avatar
KiecolPB 2012-08-22, 23:53
Drvad napisał/a:

a co to ma do sadistica? -.^



Od 1 Września idziesz do Gimbolandii, a wiedz mój "drogi" że teraz nie mówi się o takich rzeczach na lekcjach historii ponieważ chcą żebyśmy o wszystkim zapomnieli. Takie tematy są umieszczane tutaj specjalnie dla takich osób jak Ty.
Zgłoś
Avatar
Verbalis 2012-08-22, 23:54
1622r i taka Polska powinna być zawsze i na wieki wieków (mamy Smoleńsk nawet)
Zgłoś
Avatar
marszalek1 2012-08-22, 23:54 1
SteelMike napisał/a:



Nie mówię, że dobrze robi, ale przypisywanie wszystkiego Tuskowi to idiotyzm. Do tego praktycznie wszystkie partie są do dupy, nie ma na kogo głosować, większość to osoby z dawnych partii, rządzą ciągle Ci sami. Tusk lubi Niemców i Ruskich. Za to Kaczyński USA, a z Niemcami i Ruskimi wywołałby wojnę. Reszta się nie liczy i też w większości mają glupie pomysły.


Jak tu lubić Ruskich - za gaz płacimy więcej niż ktokolwiek inny, motają w sprawie śledztwa smoleńskiego (nie jestem jego fanem ale ruski przesadzają)
Podobnie niemców jak wciągną nas do strefy euro to już koniec.
U nas jest dużo gorsza sytuacja nż w grecji ale to jest temat tabu - bo zdaniem ruska to mamy teraz wiek dobrobytu.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-08-22, 23:59
marszalek1 napisał/a:


Jak tu lubić Ruskich - za gaz płacimy więcej niż ktokolwiek inny, motają w sprawie śledztwa smoleńskiego (nie jestem jego fanem ale ruski przesadzają)
Podobnie niemców jak wciągną nas do strefy euro to już koniec.
U nas jest dużo gorsza sytuacja nż w grecji ale to jest temat tabu - bo zdaniem ruska to mamy teraz wiek dobrobytu.


O tym wiem, ale Tusk i Kaczyński to dwie skrajności, a nam raczej potrzeba kogoś kto byłby złotym środkiem.
Zgłoś
Avatar
Rzehooj 2012-08-23, 0:32 3
SteelMike napisał/a:


O tym wiem, ale Tusk i Kaczyński to dwie skrajności, a nam raczej potrzeba kogoś kto byłby złotym środkiem.


W takim wypadku jedynym wyjściem jest Mikke
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-08-23, 1:03 1
Rzehooj napisał/a:


W takim wypadku jedynym wyjściem jest Mikke



Zapoznałem się z zarysem programu KNP. Co mnie dziwi w programie to - ograniczyć podatki, zwiększyć wydatki, zakazać deficytu budżetowego. Jak on chce tego dokonać? Przecież to jest nierealne niestety.

Co do kary śmierci - jestem na nie. Zaostrzenie kar za ciężkie przestępstwa - tak.

Ogólnie niby miałoby być ładnie, pięknie, ale czy to wszystko jest możliwe? A jeśli tak, to na pewno nie w 1 kadencji.

No i też za duża jest ingerencja w wolność człowieka, o której tak dużo mówi.
Zgłoś
Avatar
lepussy 2012-08-23, 2:38
SteelMike napisał/a:



Zapoznałem się z zarysem programu KNP. Co mnie dziwi w programie to - ograniczyć podatki, zwiększyć wydatki, zakazać deficytu budżetowego. Jak on chce tego dokonać? Przecież to jest nierealne niestety.

Co do kary śmierci - jestem na nie. Zaostrzenie kar za ciężkie przestępstwa - tak.

Ogólnie niby miałoby być ładnie, pięknie, ale czy to wszystko jest możliwe? A jeśli tak, to na pewno nie w 1 kadencji.

No i też za duża jest ingerencja w wolność człowieka, o której tak dużo mówi.



A by Cię, piwo miało być dla "Rzechooj"

Ja na temat Mikke powiem tak: niech wreszcie wejdzie do sejmu ktoś kto ma coś do powiedzenia, a nie te same mordy wciąż tylko ględzą, ględzą marnując pieniądze z moich podatków doprowadzając do coraz gorszego stanu naszego państwa. Zagłosuję za jego partią, bo chcę w końcu kogoś nowego, a nie .... WCIĄŻ JEDNO I TA SAMA KLIKA. Chcę specjalistów na stanowiskach, a nie kolesiostwo i NIEUDACZNIKÓW, ludzi którzy normalnie straciliby pracę za taką robotę, jak to mówił ś.p gen. Petelicki.

Cytat:

Ogólnie niby miałoby być ładnie, pięknie, ale czy to wszystko jest możliwe? A jeśli tak, to na pewno nie w 1 kadencji.



Z tego co pamiętam, to chyba on mówił - problemem jest ustrój i to trzeba zmienić. Zgadzam się w 100%.

Co do pierwszych słów to zamilknę, bo sypiesz tymi hasłami, a nie zapoznałeś się dokładnie z programem partii jak i samymi poglądami.
Co do filmu - świetny, szczególnie dobry jest ten wypunktowany największą ilością piw. TA MUZYKA! Bardzo dobrze że takie tematy pojawiają się również na tego typu portalach.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2012-08-23, 8:55 2
Brakuje wam mapki z 2050r

Zgłoś
Avatar
beowulf111 2012-08-23, 12:11
Ktoś wie jak się nazywa nutka z tego filmiku ? to chyba z jakiegoś filmu było
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-08-23, 13:10
lepussy napisał/a:



A by Cię, piwo miało być dla "Rzechooj"

Ja na temat Mikke powiem tak: niech wreszcie wejdzie do sejmu ktoś kto ma coś do powiedzenia, a nie te same mordy wciąż tylko ględzą, ględzą marnując pieniądze z moich podatków doprowadzając do coraz gorszego stanu naszego państwa. Zagłosuję za jego partią, bo chcę w końcu kogoś nowego, a nie .... WCIĄŻ JEDNO I TA SAMA KLIKA. Chcę specjalistów na stanowiskach, a nie kolesiostwo i NIEUDACZNIKÓW, ludzi którzy normalnie straciliby pracę za taką robotę, jak to mówił ś.p gen. Petelicki.

Z tego co pamiętam, to chyba on mówił - problemem jest ustrój i to trzeba zmienić. Zgadzam się w 100%.

Co do pierwszych słów to zamilknę, bo sypiesz tymi hasłami, a nie zapoznałeś się dokładnie z programem partii jak i samymi poglądami.
Co do filmu - świetny, szczególnie dobry jest ten wypunktowany największą ilością piw. TA MUZYKA! Bardzo dobrze że takie tematy pojawiają się również na tego typu portalach.



No trudno, piwo mam i dziękuję

Też chcę zobaczyć nowe twarze, ale przecież to chyba nie będzie możliwe dopóki obecni nie umrą w sposób naturalny, bo o jakiejś rewolucji można pomarzyć.

Przeczytałem to, co jest na stronie KNP, jak mam się bardziej zapoznać, jak na ich stronie nie ma dokładniejszych info? Chcą by ktoś na nich zagłosował, to niech udostępnią te informacje w sposób przystępny.

Do tego Mikke chciałby, żeby to on rządził Polską, a po nim jego synek, co jest sprzeczne z tym, żeby krajem rządzili fachowcy, bo co zrobi gdy syn fachowcem nie będzie? Spłodzi kolejnego, aż się trafi odpowiednia osoba?
Zgłoś
Avatar
k................0 2012-08-23, 13:13
Znalazłem artykuł na temat drzewa genealogicznego kaczynskiego zrobiony przez zespół specjalistów pod przewodnictwem prof m.j. minkowskiego wykazano w nim ze kaczynski był związany z królami polski z okresu piastów między innymi b.chrobrym i krzywoustym, było też o komorowskim jego dziadek gen. tadeusz bor- komorowski bral udzial w powstaniu warszawskim, na temat tuska nic nie mozna było znaleźć
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie