18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
mare30ks 2014-05-11, 14:56 2
to nie sa imigranci tylko jebane pasozyty ktorym nalezaloby postawic ultimatum: albo sie asymilujesz i idziesz do roboty, albo wypierdalasz do siebie, albo pod sciane i do piachu
imigrantami to moga byc polacy zapierdalacy w pocie czola w anglii, a nie to talatajstwo
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-05-11, 19:06 1
Nie podoba się? Won z powrotem do swojej zjebanej Erytrei. CHUJ IM W DUPĘ. Na początku mówi autor o "European dream" - wielu z nich myślało pewnie, że przyjedzie do Grecji a potem do jakiejś Francji gdzie będzie siedzieć na zasiłku bo przecież znajomość języka - 0, wykształcenie - 0 itp. A tu taki chuj, pracować trzeba, w pracy adekwatnej do wykształcenia. Nikt na siłę nie każe im gnić w obozach, szczególnie, że nie głodują tam i nie marzną... A warunki w dużej mierze to ich własna zasługa. Co kurwa, jeszcze może mam za nich kible im czyścić?! Jebane pasożyty. Grecy może i pracują 5 godzin trzy razy na tydzień i jęczą jak im ciężko, ale przynajmniej wiedzą jak traktować imigrantów.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-05-11, 20:57
@UP
Czyż nie każdemu wg potrzeb? Gdzie twoja lewicowa wrażliwość.
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-05-11, 22:25
Widać imigranckie pasożyty potrafią nawet wkurwić naszego lokalnego Lenin-trolla
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-05-11, 23:20
@upy poglady na gospodarke i wrazliwosc spoleczna nie ma nic wspolnego z tolerowaniem jebanego robactwa
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-05-12, 1:47
elBiaauawy, ale pamiętaj, że w komuniźmie każdy ma zapewnioną pracę i pracuje na wspólne dobro Oni mają zapewnioną pracę na truskawkach ale się do niej nie garną więc zostają wykluczeni z obiegu "każdemu wg potrzeb" Nawet komunizm jest przeciwko pasożytom.

PS: I tak mają za dużo, bo i dach na głową i jedzenie i wodę...
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-05-12, 2:00
A to ja wiem Pracę, chałupę i przydział ziemniaków. Może nie za dużo, ale za to każdy.
Zgłoś