18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
o................k 2012-02-19, 13:32 2
od_chleba napisał/a:

Ej kurwa. Nie wiem czy jestem niewyspany czy coś ale czy tylko ja bym stanął po stronie policji? Pajacom się w dupie poprzewracało


będziesz wpierdalać tynk ze ściany niedługo to zrobisz tak samo... ja się im nie dziwie... szkoda POLICJI bo ona w sumie nic nie zawiniła i pilnują porządku ale to trzeba rząd rozjebać... !
Zgłoś
Avatar
solarik13 2012-02-19, 13:40
BMWswap napisał/a:

co za chuj wymyślił unię europejską? kto to jest i gdzie go można znaleźć?



Polacy nie są głupim narodem. Większość opowiedziała się za przystąpieniem do Unii Europejskiej i dobrze zrobiła. My czerpiemy z tego duże korzyści, chuj z tym, że w Grecji źle się dzieje. U nas nigdy nie było takiego trwonienia pieniędzy.
Zgłoś
Avatar
hamusq 2012-02-19, 13:47 3
solarik13 napisał/a:



Polacy nie są głupim narodem. Większość opowiedziała się za przystąpieniem do Unii Europejskiej i dobrze zrobiła. My czerpiemy z tego duże korzyści, chuj z tym, że w Grecji źle się dzieje. U nas nigdy nie było takiego trwonienia pieniędzy.



Polacy sa glupim narodem bo przystapili do eurokolhozu.
Masz racje u nas nie trwoni sie pieniedzy dla dobra obywateli, tylko dla dobra "elyty".
Zgłoś
Avatar
mlo92dy 2012-02-19, 13:48
Kurwa tyle benzyny marnowac.... za to bym miał z pół baku jak nie cały
Zgłoś
Avatar
zenekpogromca 2012-02-19, 13:57
Dlaczego policja nie nakurwia z ostrej amunicji padło by kilku na pierwszej linii to by się rozbiegli po domach ... do bandy debili inaczej nie można ... policjant też człowiek a pracować musi Czy to jego wina ze rządy są chujowe ? i czy to w nich muszą rzucać tymi koktajlami ?
Zgłoś
Avatar
LoLO_ 2012-02-19, 14:09 1
od_chleba napisał/a:

Ej kurwa. Nie wiem czy jestem niewyspany czy coś ale czy tylko ja bym stanął po stronie policji? Pajacom się w dupie poprzewracało



jak jestes pan taki odważny to idź i pozwalaj z siebie robić ścierwo i dawać się podpalić !

VIVA LA REVOLUTION
Zgłoś
Avatar
Takeda 2012-02-19, 14:18
grzeczysławkolano napisał/a:

Piwko za "Violent Revolution" Kreatora



Piwo za podanie tytułu.
Zgłoś
Avatar
dth 2012-02-19, 14:51
Jak widzę komunistów i anarchistów korzystających z okazji i robiących rozpierdol to mi się smutno robi. Tyle razy w historii widać było, że to nie działa, a nadal są kretyni, którzy wierzą że tym razem się uda. Ja pierdole. Komunistów i anarchów pod ścianę.
Zgłoś
Avatar
endriyou 2012-02-19, 15:05 1
od_chleba napisał/a:

Ej kurwa. Nie wiem czy jestem niewyspany czy coś ale czy tylko ja bym stanął po stronie policji? Pajacom się w dupie poprzewracało
Jebnięty jesteś, ludzie walczą o swoje ponieważ oni nic nie zawinili a jak ci telewizja mydli oczy to nie wypowiadaj się bo tylko ludzią ciśnienie podnosisz.

Zgłoś
Avatar
K................n 2012-02-19, 15:29
endriyou napisał/a:


Jebnięty jesteś, ludzie walczą o swoje ponieważ oni nic nie zawinili a jak ci telewizja mydli oczy to nie wypowiadaj się bo tylko ludzią ciśnienie podnosisz.



Grecy nie mają swoich pieniędzy. To jest kraj, który próbuje utrzymać się z turystyki, rolnictwa i szczątkowego przemysłu.

Grecja w latach 90 dostała od wspólnoty europejskiej 2.5 mld dolców na przeobrażenie gospodarki. Większość z tej kasy przeżarli a teraz drą mordy o więcej.

Polacy zresztą są nie lepsi. Ciągle narzekają na elity ale od dwudziestu lat w sejmie siedzą te same ryje tuska, kaczyńskiego, milera, oleksego, macierewicza, pawlaka, krzaklewskiego itp.

Polacy! Na chuj narzekacie skoro sami ich wybieracie? a?
Zgłoś
Avatar
dth 2012-02-19, 16:55
Cytat:

Polacy! Na chuj narzekacie skoro sami ich wybieracie? a?


Tak to jest jak się wprowadza demokrację. Kretyni wybierają złodziei, którzy nie powinni mieć nic wspólnego z polityką, a ludzie, którzy chociaż trochę interesują się tym co się dzieje w kraju i głosują na kogoś bardziej konkretnego, muszą podporządkować się woli większości...
Ja tam prognozuje nam kryzys jak w Grecji, może chociaż wtedy ludzie się obudzą... chociaż znając życie to Tusk trochę poprzeprasza, powie jaki Kaczor jest chujowy i już wszystko będzie po staremu.
Zgłoś
Avatar
J................D 2012-02-19, 17:01
piwo za soundtrack ;d
Zgłoś
Avatar
Erysq 2012-02-19, 19:04
od_chleba napisał/a:

Ej kurwa. Nie wiem czy jestem niewyspany czy coś ale czy tylko ja bym stanął po stronie policji? Pajacom się w dupie poprzewracało



Nie Chciałbyś tak wyjść w Polsce na ulice i pokazać wolę ludu ? Pokazać wszystkim polityką i władzą do czego doprowadzili?.. Jestem przekonany, że jeszcze kilka lat i w Polsce będzie Anarchia.
Zgłoś
Avatar
MrNanoist 2012-02-19, 19:53
@up "polityką", "władzą"?! Człowieku, naucz się odmieniać.
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-02-19, 20:23 2
Karl_Myszkin napisał/a:


Polacy! Na chuj narzekacie skoro sami ich wybieracie? a?



wladze w polsce wybiera telewizja i ponad 50% spoleczenstwa, ktore slepo telewizji wierzy, taki mozna powiedziec beton wyborczy. co jestes w stanie zrobic bedac jednym z 20% (% nierowne bo sa tacy co maja wyjebane) myslacych ludzi wsrod betonowego oceanu? wyjsc na ulice, albo nauczyc sie mordowac wysoko postawionych ludzi po cichu, ale to juz wymaga umiejetnosci rodem z filmow akcji:P

@vass

no i przez ostatnie 5 lat prawie podwoilismy nasz dlug publiczny, jak myslisz ile to jeszcze pociagnie?? i jaki moze byc tego efekt?? zeby teraz cos zrobic musza podniesc podatki(bo ani tusk ani kaczynski ani pawlak, ani zaden inny chuj nic innego nie potrafia zrobic zeby zaoszczedzic), jak podniosa podatki to stanie gospodarka, a ludzie zeby zyc beda musieli krasc/robic na czarno=jeszcze wiekszy deficyt. i jak myslisz co sie wtedy bedzie dzialo? tobie to juz chyba zaden lekarz nie pomoze bo masz w glowie siano
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie