18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
waloos 2019-02-13, 20:27 5
Kominek1993 napisał/a:

lny... Nie dość, że spiryt wymieszany z całym tym brudem (tak, wiem jakie właściwości ma spirytus, ale mimo wszystko!), to jeszcze przelewają to do aluminiowych kanek...



Zdajesz sobie sprawę, że na takich Ruskich zadupiach większość ludzi ma w domu amatorski sprzęt do destylacji? Zbierają jak leci, bo i tak sobie to w domu przepuszczą. Cały syf zostanie w garnku, a oni zbiorą to co dobre. Później zrobią z tego nalewki albo wychleją z literatek.
Zgłoś
Avatar
GerardBacher 2019-02-13, 20:33 1
Nalewka spirytusowa na naturalnej trawie i ziemi,mniam.
Zgłoś
Avatar
Ziomee22 2019-02-13, 21:26
zmrożony bajka...
Zgłoś
Avatar
Imnotnew 2019-02-13, 23:35
Wystarczałby jeden Vania z papierosem a wszyscy by się smażyli jak w piekle!!
Zgłoś
Avatar
Mendaszek 2019-02-14, 0:23
konstantyn_pierdzipompka napisał/a:

Pamiętam sytuację u mnie na "wsi". Doszło do dwóch takich wypadków gdzie przerwocily się TIR-y. Raz z jabłkami, a drugi raz z coca cola. To były lata 90 więc ludzie szarżowali miejsca wypadków bez umiaru i w totalnym amoku.

...To były czasy.



Kiedys to bylo

Zgłoś
Avatar
S.T.U_Cummins 2019-02-14, 12:22
Ten dzień to będzie święto narodowe.
Zgłoś
Avatar
ziajos 2019-02-14, 13:10 1
Kominek1993 napisał/a:

Kurwa... To już jest upadek totalny... Nie dość, że spiryt wymieszany z całym tym brudem (tak, wiem jakie właściwości ma spirytus, ale mimo wszystko!), to jeszcze przelewają to do aluminiowych kanek... Ja pierdolę... Pijmy, bo się ściemnia...



Chyba nie masz pojęcia po jakim alkoholu się ściemnia...
A nawet jeżeli sie nie spało na zajęciach z chemii w szkole, to się wie, że metylowy też można wypić.
Zgłoś