18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Cytat:

Grind – ewolucja skateboardowa, fingerboardowa, rowerowa polegająca na ślizgu po rurce czy krawędzi elementu skateparku, murkach, itp. W odróżnieniu od slide'a do poślizgu są wykorzystywane trucki, a nie deck deskorolki, a w BMX pegi. ~Wikipedia





ukryta treść
65-letni mężczyzna kierujący peugeotem jadący w kierunku Markus, wjeżdżając na most na rzece Dzierzgoń, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierkę mostu po lewej stronie. Jadący z naprzeciwka kierowca audi (mający pierwszeństwo przejazdu) widząc peugeota na moście zatrzymał się i zaczął już cofać, jednak nie zdążył uniknąć zderzenia z peugeotem.

Jak się okazało po badaniu kierowców alkomatem kierujący peugeotem był pijany, mężczyzna wydmuchał ponad 3 promile. 65-latek został zabrany do szpitala na badania. Kierowca audi nie odniósł żadnych obrażeń.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu peugeotem i ukarali go mandatem karnym w wysokości 5 tysięcy zł. za spowodowanie kolizji, kwestię kary za prowadzenie w stanie nietrzeźwym rozstrzygnie sąd. Za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami.

W wyniku wypadku most na rzece Dzierzgoń został uszkodzony i wstrzymano tam ruch w obu kierunkach. Strażacy zabezpieczyli taśmą uszkodzoną barierkę i powiadomili Zarząd Dróg Powiatowych.

Źródło

Edit:
Drugie ujęcie.
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2022-04-03, 8:35 9
Pamiętajcie że w takiej sytuacji możecie wyskoczyć i mu zajebac na łeb bo przecież przyjebał w kierownicę.
Zgłoś
Avatar
woytasw 2022-04-03, 12:15
No zabezpieczenie tasmą bardzo pomoże mostowi.
Zgłoś
Avatar
redwit 2022-04-03, 13:32 2
Ten w białym miał pierwszeństwo.
Zgłoś
Avatar
Trueslap36 2022-04-03, 13:33
Ten w audi klaska uszami i impreza
Zgłoś
Avatar
animal3 2022-04-03, 14:28 2
Już myślałem że Ukraińcy się wysypią przez te drzwi
Zgłoś
Avatar
dante199494 2022-04-03, 20:30
przecież to jakaś wioska niedaleko elbląga chyba. jechałem tamtędy w czwartek xd, jechałem busem gdzie się siedzi wyżej niż w suvie i nie widziałem czy coś nie jedzie z drugiej strony.
Zgłoś
Avatar
WQuty 2022-04-03, 21:01
,,Kurde jedzie na mnie ciekawe co się stanie a chuj stoję"
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2022-04-03, 22:59
Robilem tak w THPS2 ;]
Zgłoś