18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Amraith 2013-12-24, 21:39 1
@2up
A żywemu by nie zajebali?
Zgłoś
Avatar
Dolot_93 2013-12-24, 21:42
Dupa specjalnie zostawiona na wierzchu, żeby parking na rowery był
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2013-12-24, 21:43 6
I tak własnie sobie wyobrażam pogrzeb tuska szpadlem po mordzie i gnojem obsypać
Zgłoś
Avatar
kwinto1992 2013-12-24, 21:57
Dobry sowiet - martwy sowiet.
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-12-24, 22:08 1
ale co w tym dziwnego szedł front oni tam mieli czas i możliwości chować poległych przysypali żeby nie śmierdziało i tyle a karabinów ci u nich dostatek był
Zgłoś
Avatar
Ethas 2013-12-24, 23:01 1
Jak dobrze ze ja zawsze rozwijam te zdjęcia,tak to bym połowy nie zrozumial
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-24, 23:07 2
Następny pojeb. Bo przecież byłeś, doświadczyłeś, tak? Tam nie było czasu żreć a ty mi mówisz o pogrzebach? Idź się rozbiegnij i w drzewo jebnij. Kolejny wychowany na hamerykańskich programach.
Daj se luz chłopie jak nie wiesz o czym mówisz. Może i piwek kilka zarobisz od tych, co z założenia nienawidzą moskali. Historii i faktów nie zmienisz.

Nie mieli kurwa czasu ani środków.
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2013-12-24, 23:30 4
@up kacapy były małpami z syberii i mongolii a nie ludźmi to czemu po nich oczekiwać ludzkich zachowań. Czemu moderacja nie reaguje na wycieczki osobiste tego osobnika? Regulamin obowiązuje wybiórczo? Czy od niedawno będziemy tolerować na tym portalu rejdżo-ludków?
Zgłoś
Avatar
m................a 2013-12-25, 1:13
Widzę, źródło podane po poprzednim małym oskarżeniu
Zgłoś
Avatar
Isaki 2013-12-25, 10:21
Trust me I'm gravedigger
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-25, 10:42
zincum napisał/a:

Następny pojeb. Bo przecież byłeś, doświadczyłeś, tak? Tam nie było czasu żreć a ty mi mówisz o pogrzebach? Idź się rozbiegnij i w drzewo jebnij. Kolejny wychowany na hamerykańskich programach.
Daj se luz chłopie jak nie wiesz o czym mówisz. Może i piwek kilka zarobisz od tych, co z założenia nienawidzą moskali. Historii i faktów nie zmienisz.

Nie mieli kurwa czasu ani środków.



do kogo ty to wogole piszesz? bo tak troche bez ladu i skladu wylewasz z siebie slowa ale nie za bardzo wiadomo o co chodzi
Zgłoś
Avatar
Mateusz25 2013-12-25, 23:10
Taa, ciekawe, ruski żołnierz i ani butów ani karabinu mu nie zabrali po śmierci? I to nie naśmiewanie się z kacapów (może trochę), ale to dziwne- na pozowane zdjęcie to za kiepska ta mogiła, a na prawdziwe.. no już mówiłem.
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2013-12-26, 10:58
Qwik5 napisał/a:

Specjalna orka mianowicie ziemia,komunista,ziemia,komunista



Ciekawy pomysł, ale co najlepsze to Komuniści byli pionierami w jego wykonaniu - tak właśnie to wyglądało w Kozielsku, Starobielsku, Ostaszkowie ... ziemia, oficer, ziemia, oficer ...
Zgłoś