18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
"Groza! W Warszawie otwierają restaurację z psiną!&quot
x................s • 2014-03-11, 0:05
Ojejeje biedne "piesełki" haha

W kwietniu w Warszawie ma ruszyć pierwszy lokal, w którym będzie można zjeść psinę, czyli psie mięso. Lokal chce otworzyć urodzony w Polsce Wietnamczyk, który o swoich planach informuje na portalu MY21.pl. Na pomysł otwarcia lokalu z psim mięsem wpadł, kiedy dowiedział się, że w Celestynowie, będącym w powiecie otwockim, zamykane jest schronisko dla zwierząt. – Co zrobić z 600 psami? To było jak uderzenie w głowę. Przypomniały mi się sceny z wakacji, kiedy w lesie nieraz uciekaliśmy przed watahą zdziczałych, bezdomnych psów. Jest problem. Spotkałem się z dwoma kolegami, obgadaliśmy pomysł, kupiliśmy mieszkanie w apartamentowcu, wyposażyliśmy je, a teraz zamawiamy dostawy produktów. Na dodatek jeszcze ta sprawa z innego miasta, gdzie rada wydała zgodę na uśmiercenie chyba blisko 400 psiaków. Pomyślałem sobie, że gdyby były ubojnie…– opowiada pomysłodawca upiornego przedsięwzięcia Jakub Pham na stronie MY21.pl.

akub Pham twierdzi także, że polskie prawo zakazuje znęcania się nad psami, ale nie zakazuje zabijania ich w celach konsumpcyjnych. Dziennikarz portalu MY21.pl zapytał go, czy miał kiedyś psa... nie na talerzu. – Miałem i mam. Teraz nawet dwa. Kundelki. Wziąłem je ze schroniska. Na obiad. Czasem tak robimy. I polubiłem je. Zamiast do garnka trafiły do wspólnego kojca – opowiada Wietnamczyk.

A co, jeśli Wietnamczyk ma akurat ochotę na ulubiony gulasz z mięsa psa, czy przychodzi mu do głowy pomysł, by je zjeść? – Nie – odpowiada. – W zamrażalce mam pisnę. Nie znaczy to, że jemy psinę na okrągło. Nie. Tak samo jak w polskich domach nikt na okrągło nie jej schabowych, czy zrazów. Po prostu jest w domu i czeka na swoją kolei. Jakub Pham zdradził także, że w jego lokalu będzie można zjeść wszystkie inne przysmaki Azji. Poza pisną, będzie także kocina. – W Wietnamie dania z kotów są bardzo popularne – dodaje Jakub.

Na wieść o tym, że w Polsce ma powstać lokal z psiną, miłośnicy zwierząt biją na alarm. Nie można dopuścić, aby ten barbarzyński zwyczaj zagościł w Polsce. Wszystkie fundacje chroniące zwierzęta zrobią wszystko, aby zamknąć lokal, a nawet nie dopuścić do jego otwarcia – czytamy na stronie internetowej fundacji ViVA Puławy.

Najlepszy jest ból pizdy hipokrytów, którzy wpierdalają kurczaki i świnki ale biedne "piesełki" to dla nich za dużo

Nawet jakiś fanpage powstał facebook.com/bronimypsiaki

komentarze lewactwa tam zebranego są przednie

Osobiście chętnie bym psiny spróbowal.



źródło: fakt.pl
Zgłoś
Avatar
raqaqq 2014-03-11, 12:22
A na deser kisiel i ciastka z kota!
))
Zgłoś
Avatar
MudPie 2014-03-11, 13:17
Nie miałbym skropułów i wyrzutów sumienia żeby w tej restuaracji podłożyć bombę i zajebać wszystkich.
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-11, 13:17 1
NieWiemZeWiem napisał/a:

kurwa stracił psa jeśli go masz albo nie...szkoda psa po prostu zachoruj i i cierp szmato



Miałem psa, suczkę od dzieciaka. Zdechła jak miała 18 ludzkich lat. nieudacznik weterynarz ją zabił, bo leczył na zapalenie ślinianek rok, a ona miała z tyłu z zęba skruszonego, który jej się wbijał w dziąsło za każdym razem jak zamykała paszczę (przez co ślinotok). Zdechła z wycieńczenia, głodu.

Płakałem jak dziecko więc mi tu nie pierdol pedale.

Powtarzam, Chinole i wietnamcy mają specjalną rasę psów do hodowli dla mięsa. Żadne domowe pieski nie cierpią.

Najbardziej mnie śmieszą KURWY, które kupują rasowego psa za parę tyś bo kurwa "modne" a w schronisku tyle biednych psów do wzięcia za darmo od ręki.

Btw pytałem się znajomego Wietnamczyka, mieszka w Polsce. Mówi, że mięso psów śmierdzi i raczej to taki fetysz żywieniowy.
Zgłoś
Avatar
Rappar 2014-03-11, 13:20 1
Nie, lewactwem nie jest popieranie możliwości otwarcia tej restauracji. Wręcz przeciwnie - lewactwem nie jest akceptowanie innych kultur. Lewactwo to wpierdalanie się komuś z butami do życia i mówienie mu jak ma żyć. To jest właśnie lewactwo. I nie ważna czy jest to islam, gender czy patrzenie komuś w talerz, zrównujesz się z nimi. Z nimi czyli Palikotami, Szczukami i Mursi.
Zgłoś
Avatar
Qwertyuiq 2014-03-11, 13:23
Bardzo bym chciał spróbować psiego mięsa, niestety czytając najpopularniejszy komentarz, obawiam się że zostanę posądzony o lewactwo... Jestem przykładnym prawusem, lubię ustawki, lubię narzekać, chodzę do kościoła a na balkonie mam wywieszoną flagę polski! Co mam począć, aby choć skosztować smarzonego fafla nie narażając się na obelgi jeszcze prawdziwszych prawusów?
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-11, 13:24
@up no to jak widzisz pełno plugawego lewactwa, bo najwięcej piwek ma komentarz pedała z lewackim myśleniem.
Zgłoś
Avatar
Anake 2014-03-11, 14:30
Jager89 napisał/a:

Nie szkodzi, że nie będzie mnie do tego namawiał. Żyjemy w Polsce, nie w Wietnamie. Przyznam, że z lenistwa nie chcę mi się rozbudowywać tej wypowiedzi. Mógłbym zacząć pisać o naszej tożsamości narodowej, zagrożeniu mieszania się kultur itd. Wszelkie cywilizacje upadały gdy zaczynały w nich dominować obce pierwiastki, ale co ja tam będę gadał.. Podniecajmy się nową budką z kebabem u turasa, albo kotletem z psa u wietnamca.


Co ty pierdolisz o mieszaniu sie kultur, koles buduje restauracje, a nie jakis meczet czy inne gowna, zreszta wszystko zgodnie z naszym POLSKIM prawem. To jest biznes i to konsumenci decyduja o tym czy to ma prawo bytu w polsce czy nie, jak bedzie chujnia to tak szybko jak sie otworzylo, to upadnie, a jezeli ludziom sie to spodoba to czemu nie?
Zgłoś
Avatar
sliwa0506 2014-03-11, 14:39
@Jager89

Rozmiem ze Polska dla polakow, ochorna naszej kultury i tak dalej. Jednak wkurwilo mnie to co napisales, bo czy ty kurwa nigdy nie jadles pizzy ? Moze ktos ma ochote zjesc cos spoza wlasnej kultury, i co wtedy ? Ma wypierdalac na obiad na drugi koniec swiata? Dzisiaj mam ochote zjesc z moja dupa sushi, wiec co? Mam kurwa leciec z nia pierwszym samolotem do Japonii, tak ?

Panie i Panowie, nie popadajmy w paranoje
Zgłoś
Avatar
lizardhino 2014-03-11, 14:42
już wiem gdzie zabiorę swoją dziweczyne.
Zgłoś
Avatar
Izura 2014-03-11, 15:13
Pra*tfu*cowy Sadistic za pozwalaniem na wpierdalanie się innych kultur. Kozojebcow też loffciacie?
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-03-11, 15:31
Stetryczały_Skurwiel napisał/a:

ProVVe - chyba cię popierdoliło do reszty. Psy znikające w niewyjaśnionych okolicznościach. Toś dojebał. W tym kraju jeszcze istnieją instytuty matki i dziecka, sanepidy, organizacje ekologiczne i inne chuje muje, więc mięso musi być ze sprawdzonego źródła. Ptaki możemy jeść, a jakoś nie znikają w niewyjaśnionych okolicznościach z parapetu, co?



Naucz się kurwa czytać ze zrozumieniem... Pewnie wrzuciłeś do translatora na angielski, później na mandaryński po czym łacina wydała się tobie odpowiednia i powróciłeś do narzecza Zimbabwe, a następnie znowu zmieniłeś na nasz język i dlatego powstało twoje błędne odczytanie zdania "i tylko czekać jak psy będą znikać w niewyjaśnionych okolicznościach..."

PS. jeśli nadal nie potrafisz operować czasami to polecam wyjazd za granicę gdzie tez będziesz mógł pisać i mówić jak chcesz...
Zgłoś
Avatar
C................r 2014-03-11, 15:44 1
A mnie wkurza zarówno rozpychanie się ze swoimi zwyczajami, jak i wpieprzanie psów, które w naszej kulturze pełnią taką a nie inną rolę i są postrzegane w ten a nie inny sposób.
Tak więc jestem lewakiem jak się patrzy, bo nie życzę sobie lokalu sprzecznego z naszą kulturą i narodowymi przyzwyczajeniami, jak też wkurza mnie jedzenie zwierząt gatunku, w którym są one uważane za przyjaciół ludzi.

Jak ktoś się nie zgadza niech jedzie do kraju z prawem szariatu i otworzy knajpę z wieprzowiną, albo knajpę z wołowiną w kraju świętych krów.
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-11, 15:45
@up to niech wszystkie pizzerie zamkną i restauracje
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-03-11, 15:56
Jesteście popierdoleni.

85% potraw pochodzi z innych kultur. Większość przypraw i warzyw zostało przywiezionych z innych państw. Takiego kebaba, pizze, hamburgera czy chińszczyznę to się wpierdala, co nie?

Mam jeść tylko bigos i żurek przez całe życie?
Zgłoś
Avatar
Sikorator 2014-03-11, 16:13 2
to teraz wejdzie w życie nowe powiedzenie zamiast : "szarpałbym jak Reksio szynkę" to "szarpałbym jak Wietnamczyk Reksia"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie