18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Groźny i agresywny przestępca spacyfikowany
R................s • 2015-05-26, 19:32
Odważni policjanci bohatersko zatrzymali kolesia co jechał sobie pod prąd, coś tam do niego krzyczeli tak jak na filmach "hands up" itd, ale kierowca nie odpowiadał więc przezorni zawsze ubezpieczeni dojebali mu woltażem a potem jeszcze gazem pieprzowym co także nie przyniosło rezultatu bowiem okazało się, że kierowca właśnie przechodził zawał serca



Po tym jak nagranie przedostało się do sieci koleś z agresorem odszedł z policji.

Opis dla gimbazjum:
HWDP, JP na 10000000% jebać pały i cała reszta tego nonsensu.
Zgłoś
Avatar
Chędogi_Rzułf 2015-05-26, 20:00 12
Rems napisał/a:

Opis dla gimbazjum:
HWDP, JP na 10000000% jebać pały i cała reszta tego nonsensu.


Nie jestem z pokolenia JP, ale gdyby to Ciebie tak spacyfikowali za nic i nadużyli środków przymusu bezpośredniego, to sam byś tak krzyczał cieniutkim jak pipka głosikiem.

Ci, co twierdzą że każdy policjant to chuj są takimi samymi pojebami, jak ci mówiący że policja to stróże prawa, anioły i że każdy z nich jest taki dobry i zajebisty <3... Jedni i drudzy to siebie warci zaślepieni idioci, których racja jest "najichsza".
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2015-05-26, 20:43 5
Dobra robota. Zauważyli murzyna nie wykonującego poleceń policji. Więc założyli, że skoro murzyn to pewnie naćpany, lub bandzior. I tym sposobem jednego grubego murzynka mniej na świecie.
Zgłoś
Avatar
R................s 2015-05-26, 20:54 5
Chędogi_Rzułf napisał/a:


Nie jestem z pokolenia JP, ale gdyby to Ciebie tak spacyfikowali za nic i nadużyli środków przymusu bezpośredniego, to sam byś tak krzyczał cieniutkim jak pipka głosikiem.

Ci, co twierdzą że każdy policjant to chuj są takimi samymi pojebami, jak ci mówiący że policja to stróże prawa, anioły i że każdy z nich jest taki dobry i zajebisty <3... Jedni i drudzy to siebie warci zaślepieni idioci, których racja jest "najichsza".



I tu się mylisz, na podstawie jednego głupiego dopisku zaszufladkowałeś mnie i się mądrzysz. Ja bym nic nie krzyczał tylko bym ich pozwał jeżeli bym to przeżył i nie uważam policji ani za pały ani za aniołów, ale siła egzekwująca prawo jest niezbędna bo inaczej ludzie by sobie na głowy wchodzili bowiem zawsze znajdzie się jakiś idiota co wszystko rozwiązuje siłą itd.
Weź też pod uwagę pod jaką presją działa tamta policja, w każdej chwili ktoś może wyciągnąć broń i zacząć do nich strzelać, ale to nie znaczy że należy napierdalać do każdego gazem tylko dlatego, że się nie rusza.
Zgłoś
Avatar
Chędogi_Rzułf 2015-05-26, 21:26 2
Rems, w którym momencie swojego posta gdzieś Cię zaszufladkowałem? Dlaczego coś sobie dopowiadasz?
Zgłoś
Avatar
osa79 2015-05-26, 23:20
czarna masa... są usprawiedliwieni...
Zgłoś
Avatar
P................y 2015-05-27, 1:15
Czarny, no to przestępca.
Zgłoś
Avatar
j0k3 2015-05-27, 11:13
na końcu jeszcze go przejechali ;D
Zgłoś
Avatar
eustachy255 2015-05-27, 18:40
Niech się cieszy że go nie zastrzelili
Zgłoś
Avatar
październik 2015-05-27, 22:01 2
dostał sraką w sprayu
Zgłoś
Avatar
Ęriko De Skuczas Palabras 2015-05-27, 23:20 2
Ja pierdolę! Taka ilość gazu pieprzowego powinna rozpuścić twarz, a przynajmniej spowodować wypłynięcie oczu z oczodołów.
Zgłoś
Avatar
woytasw 2015-05-27, 23:24
I jak pięknie - policjanci z kamerami. Kiedy takie coś u nas? Skończy się manipulacja i pobicia przez "władze"
Zgłoś
Avatar
ginx2666 2015-05-27, 23:37
HWDP straży miejskiej i konfidentom.
Zgłoś
Avatar
nitshe 2015-05-28, 0:41
Ważne,że znasz swój target.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2015-05-28, 0:44 1
Gdyby nadmierne psiukanie sprejem skutkowało rozkurwieniem zaworu to by tam krater wyjebało ze 100 razy.
Skurwysyn albo się tak typa przestraszył, że dostał skurczu i nie mógł otworzyć ręki albo posmarowali mu ten pieprz czy to gaz chuj z tym , klejem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie