18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
goslaw3 2023-11-09, 6:49 2
ja sie pytam gdzie w regulaminie jest napisane ze pan kluseczka moze se zjechac....?!
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2023-11-09, 7:13 8
goslaw3 napisał/a:

ja sie pytam gdzie w regulaminie jest napisane ze pan kluseczka moze se zjechac....?!



W normalnym świecie powinno być limit 100 kg przykładowo, ale w pojebanym świecie to właściciela za taką tabliczkę by posądzili o antysemityzm i anty lgbt.
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2023-11-09, 8:38 13
Niech się odyniec cieszy że spadł do wody a nie z takiej wysokości na piasek. Może iść w lotka zagrać.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-11-09, 10:48 5
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

W normalnym świecie powinno być limit 100 kg przykładowo, ale w pojebanym świecie to właściciela za taką tabliczkę by posądzili o antysemityzm i anty lgbt.



100kg? normalnie zbudowany, a nawet szczupły, wysoki zdrowy chłop pod tę wagę podchodzi! można by odbić piłeczkę i powiedzieć, że promujesz bulimię, anoreksję i inne chujostwa, bo człowiek ma być wychudzony
Zgłoś
Avatar
Qbaste 2023-11-09, 11:37
Eeeee do wody doleciał. Mięczak piaseczu nie dotknął.
Zgłoś
Avatar
andysofuckingbrandy 2023-11-09, 13:50
Taka lina bez problemu powinna udźwignąć przyjanmniej tonę - jakiś inżynier coś źle zapiął
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-11-09, 21:31 1
andysofuckingbrandy napisał/a:

Taka lina bez problemu powinna udźwignąć przyjanmniej tonę - jakiś inżynier coś źle zapiął



Albo ostatni raz sprawdzali stan włókien dekadę temu. Tyrolka z takimi obciążeniami raczej dość szybko zużywa liny
Zgłoś
Avatar
pierdylion83 2023-11-09, 22:31
Qbaste napisał/a:

Eeeee do wody doleciał. Mięczak piaseczu nie dotknął.



tam gówniak po kolana stoi, więc nie wiem czy pomogło.
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2023-11-10, 3:17 1
metyoo napisał/a:


100kg? normalnie zbudowany, a nawet szczupły, wysoki zdrowy chłop pod tę wagę podchodzi! można by odbić piłeczkę i powiedzieć, że promujesz bulimię, anoreksję i inne chujostwa, bo człowiek ma być wychudzony



Pamiętaj, że takie bzdury piszą 60kg Oskarki z zapryszczonymi ryjami, którzy nigdy nawet cycka w ręku nie trzymali.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-11-10, 6:31
metyoo napisał/a:

100kg? normalnie zbudowany, a nawet szczupły, wysoki zdrowy chłop pod tę wagę podchodzi! można by odbić piłeczkę i powiedzieć, że promujesz bulimię, anoreksję i inne ch*jostwa, bo człowiek ma być wychudzony



chyba cie pojebało gejozo
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-11-10, 19:56
darayavahus napisał/a:

chyba cie pojebało gejozo



jesteś tak głupi, że nie dość, że nie potrafisz argumentować wypowiedzi, to jeszcze epitetów używanych w swoim domu używasz!
Zgłoś