18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Cantakawah 2024-06-02, 7:22 1
Baronessa napisał/a:

Myślę, że prasa jest sterowana jakimś przyciskiem, np. wciskanym nogą, bo gdy oboje odeszli od maszyn, to maszyny przestały działać i gość w niebieskim po prostu się pierdolnął i wcisnął przycisk, gdy miał łapsko wsadzone w maszynę.
Jedno jest pewne. Nigdy w życiu nie poszedł bym do roboty przy tego typu maszynach... Za dużo sprasowanych łapsk widziałem na sadolu...



Zazwyczaj to prasy mimośrodowe i można je ustawić na stały cykl, tak jak tutaj widać . niestety rutyna robi swoje . też widziałem taki wypadek . gość się zamyślił i stracił palca .
Zgłoś
Avatar
samos 2024-06-02, 21:02
Tak mu bohatersko rękę podniósł.. co on wygrał, bo w końcu nie widziałem?
Zgłoś
Avatar
Qdobremu 2024-06-02, 23:10
Baronessa napisał/a:

Myślę, że prasa jest sterowana jakimś przyciskiem, np. wciskanym nogą, bo gdy oboje odeszli od maszyn, to maszyny przestały działać i gość w niebieskim po prostu się pierdolnął i wcisnął przycisk, gdy miał łapsko wsadzone w maszynę.
Jedno jest pewne. Nigdy w życiu nie poszedł bym do roboty przy tego typu maszynach... Za dużo sprasowanych łapsk widziałem na sadolu...



robilem swego czasu na prasie jak się ogarnia cały proces to jest ok.
Zgłoś
Avatar
JackCola 2024-06-03, 15:29
15 lat pracowałem na prasie Meada -250 ton nacisku po prostu trzeba myśleć co się robi .
Zgłoś