18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Avatar
MafiCk 2024-06-01, 15:55 17
Ale że co ? Jutro do pracy nie przyjdzie ? Jakieś żarty ?
Zgłoś
Avatar
35i 2024-06-01, 15:56 8
Poszli rozchodzić.
Zgłoś
Avatar
Qdobremu 2024-06-01, 16:03 5
głupota i jeszcze raz glupota, po co sie taki bierze roboty jak pojecia nie ma wiem co mowie ale niektórzy ludzie nigdy się nie naucza mogliby przynajmniej innym zaoszczędzić kłopotów bo watpie zeby tu zawinił inny czynnik jak ludzki bo nic nie dzieje się przez przypadek a jeśli tak to od tego jest człowiek aby to przewidzieć a potem ciężko komuś cos udowodnić no coz zycie...
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-06-01, 16:47 30
Myślę, że prasa jest sterowana jakimś przyciskiem, np. wciskanym nogą, bo gdy oboje odeszli od maszyn, to maszyny przestały działać i gość w niebieskim po prostu się pierdolnął i wcisnął przycisk, gdy miał łapsko wsadzone w maszynę.

Jedno jest pewne. Nigdy w życiu nie poszedł bym do roboty przy tego typu maszynach... Za dużo sprasowanych łapsk widziałem na sadolu...
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-01, 16:58 5
Zgrzewarka uszczelniła opakowanie i nic nie wyciekło

^up tam teoretycznie powinna być czujka która uniemożliwia uruchomienie prasy jak coś jest w przestrzeni jej pracy
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-06-01, 16:59 1
Ten w żółtym kombinuje co wpisać w wypowiedzeniu....
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2024-06-01, 17:54 12
Baronessa napisał/a:

Myślę, że prasa jest sterowana jakimś przyciskiem, np. wciskanym nogą, bo gdy oboje odeszli od maszyn, to maszyny przestały działać i gość w niebieskim po prostu się pierdolnął i wcisnął przycisk, gdy miał łapsko wsadzone w maszynę.
Jedno jest pewne. Nigdy w życiu nie poszedł bym do roboty przy tego typu maszynach... Za dużo sprasowanych łapsk widziałem na sadolu...



to są dwa przyciski, które musisz nacisnąć dwiema rękami. Baran pewno zablokował jeden wciśnięty za pomocą zapałki i wtedy prasa działa tylko na jeden.
Zgłoś
Avatar
cichygracz 2024-06-01, 18:57 1
Na mandolinie solówki już nie jebnie
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-06-01, 19:07
Qdobremu napisał/a:

głupota i jeszcze raz glupota,



To zdanie ma sens.

Qdobremu napisał/a:

po co sie taki bierze roboty jak pojecia nie ma wiem co mowie ale niektórzy ludzie nigdy się nie naucza mogliby przynajmniej innym zaoszczędzić kłopotów bo watpie zeby tu zawinił inny czynnik jak ludzki bo nic nie dzieje się przez przypadek a jeśli tak to od tego jest człowiek aby to przewidzieć a potem ciężko komuś cos udowodnić no coz zycie...



A to zdanie nie ma sensu.
(spróbuj przeczytać tak, jak napisałeś, na jednym wdechu, bez żadnej przerwy)
;>>>
Zgłoś
Avatar
Piesinger 2024-06-01, 20:05 6
Procesja po hali, z okazaniem ciała bożego
Zgłoś
Avatar
Z................w 2024-06-01, 21:02 4
Za drzwi i następny niech siada
Zgłoś
Avatar
RamCiamCiam 2024-06-01, 22:20 2
Słaby poziom zabezpieczeń. Nie bez powodu są pewne wymagania i przy sterowaniu oburęcznym przekaźników bezpieczeństwa tak łatwo nie nie ominie... chociaż dla chcącego nic trudnego.
Zgłoś
Avatar
pyjo84 2024-06-01, 22:30 1
Trzymaj do góry nie będzie leciało
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-06-02, 2:23 1
Kurwa ludzie wy tu o BHP a to są Chiny tam się zapierdala a nie dba o bezpieczeństwo podczas pracy
Zgłoś