18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Do takich incydentów dochodzi ostatnio coraz częściej w UK. Grupy młodych muslimów atakują słabszych (w tym kobiety). Dlaczego? Zawsze znajdą jakiś powód. Kanapka z szynką? Ubiór? Każdy powód jest dobry.

Zgłoś
Avatar
moskau 2013-06-27, 13:11 23
@up
hehe, patrzcie go, będzie nosił przy sobie chuj
Zgłoś
Avatar
cornishon69 2013-06-27, 13:11 3
Moim zdaniem władze żadnego państwa póki co nie reagują bo czekają aż sytuacja będzie tak opłakana że obywatele sami poproszę o wprowadzenie państwa policyjnego, które to rozprawi się z szmatogłowymi a potem będzie miało wolną rękę w prowadzeniu państwa a obywatele nie będą mieli już nic do gadania.
Zgłoś
Avatar
MrHahz 2013-06-27, 13:11 3
akcja 1:17 ! wcześniej tylko wrzaski
Zgłoś
Avatar
szuleq 2013-06-27, 13:15 2
A wiec patalachy kupujcie wiecej kebaba u turka czy araba, zachecajcie ich do przyjazdu a wasze wnuki beda tak dostawac w pi(s)de na przystankach. Pozdrawaiam
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-06-27, 13:16 19
booore napisał/a:

Czy ja dobrze widzę, czy filmik zaczyna się od tego, ze jakaś rozdarta dziewucha popycha i wrzeszczy na ciemniejszego człowieka?



Kurwa jakbym kurwa czytał Gazetę Wyborczą "ciemniejszego człowieka"

Marllix napisał/a:

Ktoś musi ich nauczyć jak się kamere trzyma





oozyxak0o napisał/a:

Koniec kurwa. Od dzisiaj noszę przy sobie nóż i chuj.



A co do tej pory chuja zostawiałeś w domu?
Zgłoś
Avatar
hornywojtek18 2013-06-27, 13:18 3
ja bym proponował drodzy sadole się spakować i pokazać im prawdziwego harda
Zgłoś
Avatar
D_oo_m 2013-06-27, 13:18
może to nie są muzułmanie, może kontekst tego incydentu jest zupełnie inny niż rasistowski- wyluzujcie trochę z tą odgórną nienawiścią.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-06-27, 13:23 4
D_oo_m napisał/a:

może to nie są muzułmanie, może kontekst tego incydentu jest zupełnie inny niż rasistowski- wyluzujcie trochę z tą odgórną nienawiścią.



Oczywiście, tak tylko się zgrywali - prank
Zgłoś
Avatar
B................R 2013-06-27, 13:24 13
@ D_oo_m

Każdy powód jest dobry żeby nienawidzić ciapatych .
Zgłoś
Avatar
Jozekban 2013-06-27, 13:25
Nie lepiej tam rozstrzelać wszystko, co ma związanego z islamem ?
Zgłoś
Avatar
Marsto 2013-06-27, 13:25 1
Mam nadzieje że jak te ciapate kurwy przyjadą do Polski to wszyscy się zjednoczymy i będziemy ich tępić jak na ciapatego przystało
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-06-27, 13:27
Marsto napisał/a:

Mam nadzieje że jak te ciapate kurwy przyjadą do Polski to wszyscy się zjednoczymy i będziemy ich tępić jak na ciapatego przystało



A ja mam nadzieję, że nie przyjadą. Bo ich do tego odpowiednio zniechęcimy.
Zgłoś
Avatar
s7r 2013-06-27, 13:27 1
Dam.ko napisał/a:

Pierdolenie o szopenie... Bojka mogla byc o wszystko I o nic... R U EDL supporter?



D_oo_m napisał/a:

może to nie są muzułmanie, może kontekst tego incydentu jest zupełnie inny niż rasistowski- wyluzujcie trochę z tą odgórną nienawiścią.


1. Każdy arab w UK/UE to muslim - deal with it...
2. Może i nie poszło o rasizm, ale (ZNOWU) udział biorą w tym "ciemniejsi ludzie" (ciemniejsi nie tylko z wyglądu).

Cóż, za parę lat Polska znowu będzie musiała zatrzymać tych matołów.
Zgłoś
Avatar
miszczcieniu 2013-06-27, 13:33 1
wydaje mi się ,że to długo nie potrwa. W końcu ludzie też zaczną własne bojówki zakładać i tępić to buractwo.
Zgłoś
Avatar
busek 2013-06-27, 13:37
W moim mieście ( Białystok ) praktycznie codziennie do chodzi do jakichś ataków na muslimów ( wejdźcie sobie obojętnie którego dnia, obojętnie o której porze na www.poranny.pl i gwarantuje wam, że zawsze znajdziecie coś o ataku na te szmaty ) i wiecie co? I cieszy mnie to kurwa niezmiernie. Przynajmniej wiem, że te ciapate chuje nigdy sie u nas nie zalęgną
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie