18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Do takich incydentów dochodzi ostatnio coraz częściej w UK. Grupy młodych muslimów atakują słabszych (w tym kobiety). Dlaczego? Zawsze znajdą jakiś powód. Kanapka z szynką? Ubiór? Każdy powód jest dobry.

Zgłoś
Avatar
nationals 2013-06-27, 13:42
przesmiewca, zapraszam do Warszawy po 23 . Tych brudasów jest pełno.
Zgłoś
Avatar
umcumcpolowka 2013-06-27, 14:08
Chodziłem z kanapką z ogromnym kawałkiem szynki po moim mieście w UK cały łikend. Żaden chuj nie podszedł, a miałem nadzieję na trochę rozrywki
Zgłoś
Avatar
swiruz 2013-06-27, 14:20
głupie ci*y, zamiast stac i nagrywac po milicje by zadzwonily..
Zgłoś
Avatar
Wayner 2013-06-27, 14:27 1
Bad filming, bad filming motherfuckers.
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-06-27, 14:29 4
Powtarzam jeszcze raz. Miejcie UK, Niemcy, Francje czy reszte Europy tam, gdzie oni mieli nas we wrzesniu '39(i de facto teraz tez nas tam maja). Trzeba tylko pilnowas zeby w Polsce bylo ok.
Zgłoś
Avatar
piter1372 2013-06-27, 14:29
I niech ktoś powie że te dzikusy nie stanowią zagrożenia, z dnia na dzień dowodów jest coraz więcej że ten gatunek nie nadaje się do życia w społeczeństwie!
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-06-27, 14:39
busek napisał/a:

W moim mieście ( Białystok ) praktycznie codziennie do chodzi do jakichś ataków na muslimów ( wejdźcie sobie obojętnie którego dnia, obojętnie o której porze na www.poranny.pl i gwarantuje wam, że zawsze znajdziecie coś o ataku na te szmaty ) i wiecie co? I cieszy mnie to kurwa niezmiernie. Przynajmniej wiem, że te ciapate chuje nigdy sie u nas nie zalęgną





Nooooo, kozactwo w chuj...
Zgłoś
Avatar
Chorusek 2013-06-27, 14:54 1
tepad.no napisał/a:

Powtarzam jeszcze raz. Miejcie UK, Niemcy, Francje czy reszte Europy tam, gdzie oni mieli nas we wrzesniu '39(i de facto teraz tez nas tam maja). Trzeba tylko pilnowas zeby w Polsce bylo ok.


tak? to wyobraź sobie jak takie ścierwo jakimś sposobem dojdzie do władzy nad Wielką Brytanią czy innym państwem, wyobraź sobie, że nagle prezydentem i kanclerzem Niemiec zostają ciapaci. Wyobrażasz sobie w jakiej bylibyśmy my, Polacy w dupie? nie dosyć że niemiec, to jeszcze arab jako sąsiad.
Zgłoś
Avatar
djkrm1709 2013-06-27, 15:04
do UK to niech sobie spierdalają ładnie będą oddzieleni od innych państw i się im jakąś mocniejszą bombkę tam pierdolnie, może dwie.. albo i siedem na wszelki wypadek
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-06-27, 15:16
swiruz napisał/a:

głupie ci*y, zamiast stac i nagrywac po milicje by zadzwonily..



Co tam milicje.. lepiej ZOMO....
Zgłoś
Avatar
donRafael 2013-06-27, 15:18 1
0:58 suczka ma fajne cycuszki D
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2013-06-27, 15:56
U nas jak na razie o kluby się napierdalają... Ale jak przyjdzie co do czego to wszyscy kibice wszystkich klubów przybiją sztame na czas takiego kryzysu jak jest w Angli czy tam innym kraju :p
Zgłoś
Avatar
JAjkowodoRkeczykiel 2013-06-27, 15:58
0:59 tits
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-06-27, 16:09 2
Bad_Motherfucker napisał/a:



Obrazek

Nooooo, kozactwo w chum...



Wszystko dobrze zrobił … trzeba ścierwu od małego pokazywać gdzie jego miejsce.

Jakbyś nie wiedział, to w tego typu "kulturach" bachory są często gorsze od "dużych". Kradną, obrażają, biją i prowokują, bo wiedzą że CHUJA im możesz zrobić. Dlatego brawa dla tego pana, że tej wszy przyjebał.
Zgłoś
Avatar
methos23 2013-06-27, 16:20
Angole to pizdy, jakby do grupki polaków startowali ciapaci to od razu nastąpiłby strzał w morde i koniec tematu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie