18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
~Velture 2019-08-16, 12:22 19
_Yarko_ napisał/a:

No, ale jakie jest przesłanie tego filmu?



Chodzi o ostatnie (i wcześniejsze ) strzelaniny w USA.
Rząd stanów zjednoczonych stwierdził, że przyczyną strzelanin w USA są gry wideo a nie swobodny dostęp do broni.
Nawet Walmart wydał oświadczenie, że usuwa ze swoich sklepów wszelkie reklamy gier zawierających w sobie przemoc.
Oczywiście stoiska z bronią dalej są eksponowane i reklamowane ale reklamy GTA albo nowego battlefielda/COD tam nie uświadczymy.

Czyli ilekroć odpalicie sobie angry birds albo candy sruch na komórce stajecie się mordercami.
Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2019-08-16, 12:31 1

Dziękuję za wyłuszczenie zagadnienia.
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2019-08-16, 13:26 11
Velture napisał/a:

Chodzi o ostatnie (i wcześniejsze ) strzelaniny w USA.
Rząd stanów zjednoczonych stwierdził, że przyczyną strzelanin w USA są gry wideo a nie swobodny dostęp do broni.
Nawet Walmart wydał oświadczenie, że usuwa ze swoich sklepów wszelkie reklamy gier zawierających w sobie przemoc.
Oczywiście stoiska z bronią dalej są eksponowane i reklamowane ale reklamy GTA albo nowego battlefielda/COD tam nie uświadczymy.
Czyli ilekroć odpalicie sobie angry birds albo candy sruch na komórce stajecie się mordercami.



Ale coś w tym jest!
Ja kiedyś grałem w tetrisa, a potem miałem ochotę zamordować teściową. W sumie to gry zostawiają ślad w psychice na długie lata. Bo grałem z 5 lat temu, a wciąż chcę utłuc tą francę

Zgłoś
Avatar
SierżantJackson 2019-08-16, 15:15 5
@up ale że co, chciałeś na nią klocka postawić?
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-08-16, 15:49 21
Bo gry uczą złego, brutalnego, a nawet obscenicznego zachowania! Sam w latach młodszych ogrywałem Postala 2 godzinami i do dzisiaj bardzo lubię chodzić po ulicy z siurem na wierzchu i szczać na ludzi, aż się porzygają. Mówię Wam, kupa zabawy
Zgłoś
Avatar
emdulaid 2019-08-16, 16:38 2
Ale się dajecie robić. To oczywiste, że powiedzieli głupotę. A wy w oświeconym samozadowoleniu nie zauważacie jednego. Gdy ustanie rechot to zgodnie i wspaniałomyślnie wskazujecie co jest "prawdziwym" powodem strzelanin. Swobodny dostęp do broni. Światowi przywódcy nie mogą wyjść z podziwu dla waszej mądrości. Podają do nóżek i czym prędzej służą ograniczeniami i restrykcjami. Idiokracja w pełnej krasie.
Zgłoś
Avatar
przemod5 2019-08-16, 18:06 1
Z jakiego to filmu?
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2019-08-16, 18:25 1
przemod5 napisał/a:

Z jakiego to filmu?



"Miłośnicy wustów spotkali podczas długiej zimy miłośników puddingów."
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2019-08-16, 19:04 1
Co to za film? Nie często spotyka się filmy o I WS.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-08-16, 22:20 4
Problem z bronią w USA jest taki że na kontynencie jest tyle sztuk broni że już nie ma fizycznie możliwości tej broni ograniczyć.

A z aktywistami przeciwnymi broni jest taki problem że jak raz na rok biały nastolatek* odjebie 15 kolegów to podnoszą raban natomiast jak dziennie w gettach ginie 20 murzynów w gangsterskich porachunkach to o tym się nie mówi bo poprawność polityczna.

* oczywiście kurwie z lewicy z każdego białego oszołoma robią skrajnego prawicowca, nawet jak w manifeście napisz że jest anarchistą, antifiarzem.
Zgłoś
Avatar
Gregori1 2019-08-17, 16:40
ellsworth napisał/a:

Co to za film? Nie często spotyka się filmy o I WS.



Reklama sklepu Sainsbury
Zgłoś