18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:06
Gry komputerowe zabijają
~Velture • 2017-12-25, 7:11
Wiele się pierdoli o tym jak gry komputerowe przyczyniają się do zabójstw ale tym razem gra komputerowa faktycznie kogoś zabiła


44 letni rusek z Moskwy zmarł podczas gry w zestawie do wirtualnej rzeczywistości (Pozdrawiam Jaczuro ).

Jest to pierwszy przypadek na świecie aby ktoś umarł korzystając z zestawu VR (virtual reality).

Facet podczas poruszania się w mieszkaniu z założonymi goglami VR potknął się i spadł na szklany stolik.

Szkło się w niego wbiło i w wyniku doznanych obrażeń wykrwawił się na miejscu, co było bezpośrednią przyczyną jego śmierci.

Raport z miejsca zdarzenia nie zawiera informacji jakiej firmy był to zestaw VR.

źródło: pcgamer.com/man-dies-in-vr-accident-according-to-russian-news-agency/

No więc pamiętajcie, że jak stać was na takie zabawki to wypierdolcie szklane stoliki z pokoju przed grą

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
~żułw 2017-12-25, 8:59 8
ale dzban

______________

facebuk: facebook.com/pages/%C5%BBu%C5%82w/493337350793565?fref=nf

Życie to zupa, a ja mam widelec
Zgłoś
Avatar
saves 2017-12-25, 12:42 4
Nie mógł się po ludzku wódki napić?
Zgłoś
Avatar
KillerLaugh 2017-12-25, 14:06 51
Wygląda na to, że zabił go szklany stolik, a nie VR.
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-12-25, 14:55 1
Tu zdecydowanie ani gry, ani VR nie miały nic do rzeczy, tylko...
Velture napisał/a:

Facet podczas poruszania się w mieszkaniu z założonymi goglami VR potknął się i spadł na szklany stolik.


... debil sam się wyeliminował - selekcja naturalna
Zgłoś
Avatar
RoboCat 2017-12-25, 23:52
To nie gra a poprostu jego debilizm...
Zgłoś
Avatar
sirmlcs 2017-12-26, 2:17
Mnie nie stać na to, więc nie umrę
Zgłoś
Avatar
M................6 2017-12-26, 9:13 11
To zabiło go VR czy szklany stolik?

Ja pierdole poziom jak na pudelku czy onecie....

Ekhm:

"CzŁoWiEk ZaBiTy PrZez GrĘ KoMpUtErOwĄ, VR JeSt NiEbEzPiEcZnE, CzY Na PeWnO MoŻnA To DaĆ DzIeCkU? JuŻ DzIsIaJ W PyTaNiU Na ŚnIaDaNiE!"

Tak to widzę
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2017-12-26, 10:51
Stado nowoczesnych się obruszyło.
Zgłoś
Avatar
Jurny 2017-12-26, 10:52
Tak kurfa, jakby po ciemaku rozjebał się o ten stolik to by napisali że umarł z braku światła...
Zgłoś
Avatar
J................o 2017-12-26, 11:08
Dzieki za dedykacje
Wlasnie dlatego nalezy korzystac z profesjonalnych, odpowiednio przygotowanych i zabezpieczonych pokojow VR a nie grać na tym w domu, gdzie jest tysiace potencjalnych czynnimow przez ktore mozna zrobic sobie krzywde!

Zgłoś
Avatar
Arles. 2017-12-26, 12:12
Taka sama logika jak mówienie że to broń zabija a nie jej użytkownicy
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2017-12-26, 23:03
Jaczuro napisał/a:

Dzieki za dedykacje
Wlasnie dlatego nalezy korzystac z profesjonalnych, odpowiednio przygotowanych i zabezpieczonych pokojow VR a nie grać na tym w domu, gdzie jest tysiace potencjalnych czynnimow przez ktore mozna zrobic sobie krzywde!



Jak sobie kupisz zestaw do VR to zobaczysz jak sie to konfiguruje, w szczegolnosci ze musisz ustawic tzw klatke bezpieczenstwa. Wyjscie poza obreb klatki zygnalizowane jest w okularach wiec musisz sie mocno starac aby wjebac sie na szafe ...

ps: wiem bo mam: i szafe i oculusa

______________

"A może słucham Ciebie, a może mnie to jebie ..."
Kaliber 44 - "Może tak może nie"
Zgłoś
Avatar
mateuszsadoltzr 2017-12-28, 0:03
to tak samo jakby powiedziec ze kogos zabił samochód. Typ zabił sie przez własną głupote tyle w temacie.

urzadzenie nie zabijają,robią to ludzie przy pomocy tych urządzeń
Zgłoś
Avatar
Kutarate-Miszcz 2017-12-28, 2:17 1
na Hardzie już kilku innych przed nim "niechcący" przewróciło się na słoik... ale chyba tamci przeżyli
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów