18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Irenvelle 2012-08-21, 4:54 80
Ja nie myje sie tydzien i potem wacham sobie reke ktora drapalem jaja, im bardziej smierdzi tym wiecej mam punktów.
Zgłoś
Avatar
MrKakao222 2012-08-21, 7:05 4
Słyszałem że w tą gra w nie wchodzenie w szczeliny chodnikowe grają dzieci z ADHD
ja tak idę do pracy :0
Zgłoś
Avatar
ramzei 2012-08-21, 9:35 40
Kurde niesamowite, koleś zupełnie z innego kraju (bardziej rozwiniętego) innej kultury, innego języka... a przedstawia dokładnie takie same postrzeganie pewnych spraw jak ja jak Polak...
Zgłoś
Avatar
hycel 2012-08-21, 9:55 3
Teraz są lepsze gry wyobraźnia. Pamięciówki.
Zgłoś
Avatar
dagins 2012-08-21, 10:03 27
A myślałem, że tylko ja takie zabawy miałem w samochodzie, szczególnie z tym skaczącym ludzikiem.
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-08-21, 10:32
Jak byłem smarkaty, to na podwórku stał u mnie Star 28 przygotowany do naprawy(bez silnika), a tak się składało, że do silnika można było dostać się ze środka(taka otwierana "szafa"). Zawsze z rodzeństwem zakładaliśmy butelki po napojach na plecy, które udawały butle z tlenem i wychodziliśmy dołem biegać po podwórku - udając, że jesteśmy pod wodą. Ten kto wytrzymał dłużej bez powietrza wygrywał Oczywiście, cheaty się zdarzały

No i mario skakał po płotach też
Zgłoś
Avatar
P................k 2012-08-21, 10:39 6
Za czasów mojego dzieciństwa byliśmy fanami wybuchów, stare lakiery do włosów, dezodoranty+ognisko, albo kineskop tv Rubin+kamień, rura ćwierć cala zaślepiona od tyłu stalową śrubą+petarda i kuleczka...

Wiadomo gdzie się wpadało na tak błyskotliwe pomysły
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-08-21, 11:10 1
ja z tym skaczącym ludzikiem w słoneczny dzień skakałem tylko po cieniach ;D
Zgłoś
Avatar
ma4er 2012-08-21, 11:10
Ja na szczęście miałem komputer...
Zgłoś
Avatar
dyhayne 2012-08-21, 11:20 21
ma4er napisał/a:

Ja na szczęście miałem komputer...



Wspolczuje Ci w takim razie, bo cholernie sporo straciles
Zgłoś
Avatar
Kubuleki 2012-08-21, 11:22 4
Oprócz wszystkich tutaj wymienionych, miałem jeszcze jedną, z nutką sadyzmu zabawę. Podczas jazdy samochodem "zbierałem" znaki. Np. Ostry zakręt, to był bumerang, A-3, A-4 (niebezpieczne zakręty, pierwszy w lewo/prawo) oraz A-6a (skrzyżowanie z drogą podporządkowaną z obu stron)razem, to był trójząb i mogłem "dziurawić" rowerzystów. Najlepsze było, gdy był znak A-6b/c (Skrzyżowanie z drogą podporządkowaną z jednej strony). Wtedy to była rakietnica, a amunicję zbierałem poprzez ograniczenia prędkości. Ograniczenie do 50 -> Ammo 50+ 1 pocisk = 1 zabity z naprzeciwka samochód. Tzw. Cyklopy (z 1 światłem) traktowałem jako już uszkodzone i je "rozwalałem" z A-30 (inne niebezpieczeństwo).
Zgłoś
Avatar
wojas30 2012-08-21, 11:39
Ja śniłem bardzo często że latam. Boskie uczucie które zostawało nawet po przebudzeniu
Zgłoś
Avatar
K_T 2012-08-21, 12:19 1
ja łapałem mrówki i je tak do siebie zbliżałem, aż zaczynały walczyć i patrzyłem na te walki godzinami, albo budowałem zamek z piasku, wrzucałem mrówki, a potem podtapiałem
Po deszczu poboczami dróg spływała woda. Z kumplami braliśmy małe listki, które były statkami i puszczaliśmy je na wodzie, a potem obserwowaliśmy, który najdalej dopłynie Albo gra, że można stawać tylko na zielonym (trawa) kurna, takie gierki miały lepszą grywalność, niż te na kompie
Zgłoś
Avatar
pyto 2012-08-21, 12:25
nie smiejcie sie, bo niedlugo dzieci beda takie zabawy ogladac w muzeum
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie