18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
midnightc 2014-02-23, 13:41
@Mikrofalówka - jeśli na tak małym zdjęciu to widać, to znaczy:

Zgłoś
Avatar
Mikrofalówka 2014-02-23, 16:45
sggs napisał/a:



Mądrala.
Czemu łaskawie nie przetłumaczysz?



Bo Ty sam powinieneś to umieć
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-02-23, 17:41
Zgłoś
Avatar
tr3mm0r 2014-02-23, 18:36
Mikrofalówka napisał/a:



Bo Ty sam powinieneś to umieć



Jak widac "Kuchnia uczy nawet jezykow obcych"

typczan napisał/a:



Ale żeś palnął . Na kartce wyraźnie dosyć jest napisane

Czyli trzymać kubek NA ścianie . Szklanka po angielsku to też 'cup', ewentualnie 'glass', ale to też oznacza 'szkło', więc najbardziej na miejscu jest użyć 'cup' i każdy wie o co chodzi . Co wy ? Pierwszej gimnazjum nie skończyliście ?



Cup to KUBEK. Mieszkam tu 8 lat i jestem ekspertem.

PS. Duzy KUBEK to "Mug". Tak zebys poznal nowe slowko

Sadistic Uczy
Zgłoś
Avatar
mateuszhnr 2014-02-23, 19:31
i tak nic nie skumałem

"sex" gdzies mi sie obiło o uszy ale nie wiem dokladnie o co chodzi
Zgłoś
Avatar
Mikrofalówka 2014-02-23, 22:39 1
mateuszhnr napisał/a:

i tak nic nie skumałem

"sex" gdzies mi sie obiło o uszy ale nie wiem dokladnie o co chodzi



niech zgadnę... jesteś rudy
Zgłoś
Avatar
Kacu63 2014-02-24, 11:37
Mikrofalówka napisał/a:



Bo Ty sam powinieneś to umieć



Wkuźwia mnie tylko ta moda na "angielski na poziomie buraka", "deski klozetowej" itp. Jak nie umiesz człowiekowi, w wolnym tłumaczeniu nawet, przełożyć na Polski czegoś tak łatwego i ukryć to w jakimś spojlerze, tylko obrażasz ludzi nieznających angielskiego to idź na inny portal. To tylko sadistic. Na głównej tylko żartuje się z niewiedzy/ułomności innych.

Są ludzie, którzy nie mieli szansy w młodości uczyć się angola i używać go tak skutecznie jak Ty więc twój argument się chrzani.

Idź wypierdzielaj do kuchni lepiej i ogrzewaj mi żarcie, kobieto mikrofalówko, zamiast porażać mnie swoją ignorancją.
Zgłoś
Avatar
Mikrofalówka 2014-02-24, 15:57 2
sggs napisał/a:

Wkuźwia mnie tylko ta moda na "angielski na poziomie buraka", "deski klozetowej" itp. Jak nie umiesz człowiekowi, w wolnym tłumaczeniu nawet, przełożyć na Polski czegoś tak łatwego i ukryć to w jakimś spojlerze, tylko obrażasz ludzi nieznających angielskiego to idź na inny portal. To tylko sadistic. Na głównej tylko żartuje się z niewiedzy/ułomności innych.Są ludzie, którzy nie mieli szansy w młodości uczyć się angola i używać go tak skutecznie jak Ty więc twój argument się chrzani.Idź wypierdzielaj do kuchni lepiej i ogrzewaj mi żarcie, kobieto mikrofalówko, zamiast porażać mnie swoją ignorancją.

Nigdzie nie obraziłam ludzi nieznających angielskiego. Ależ oczywiście że umiem, ale powiedz mi na chuj ja mam się wysilać? Jeśli ktoś angielskiego nie zna, no to generalnie już nie mój problem. Tak tak... są ludzie którzy nie mieli szansy uczyć się angola... No ale takie życie, a jak chcą się dowiedzieć co na tej karteczce jest napisane to niech sobie nawet tłumacza google odpalą. "Idź wypierdzielaj do kuchni lepiej i ogrzewaj mi żarcie" brawo, bardo dojrzałe z Twojej strony!

"idź na inny portal. To tylko sadistic." masz coś jeszcze do powiedzenia?
Zgłoś
Avatar
Kacu63 2014-02-24, 17:29
Cytat:

Nigdzie nie obraziłam ludzi nieznających angielskiego.


Sugestia mówi, że jak ktoś nie zna angielskiego na tyle by tekst rozumieć to jest poniżej poziomu pierwszej gimnazjum.

Cytat:

"Idź wypierdzielaj do kuchni lepiej i ogrzewaj mi żarcie" brawo, bardo dojrzałe z Twojej strony!


Kończenie wypowiedzi z klasą po prostu mnie nie satysfakcjonuje, Mikrofalówko

Cytat:

"idź na inny portal. To tylko sadistic." masz coś jeszcze do powiedzenia?


Co tu jeszcze robisz? Kuchnia

Mam 10 postów bo zarejestrowałem to konto całkiem niedawno. Ty jesteś tu półtora roku i masz zaledwie 90. Ale co ma do rzeczy wklejanie screena mojego profilu?

Mówie to do wszystkich:
Jak już nie zamierzacie tłumaczyć swoich wstawek to skończcie chociaż z tym "angielskim na poziomie gimnazjum" albo "katrofla" itp bo śmieszne to było może za pierwszym razem.
O to mi chodzi. Bo ludzie tego używający mają więcej niż te naście lat.
Kiedyś sadistic trzymał poziom.
Niechętnie ale muszę teraz gnieść się tu z debilami.
Zgłoś
Avatar
Mikrofalówka 2014-02-24, 18:30 1
sggs,

Ale jak cie nie pasuje to scrolluj dalej i olewaj, robisz, kurwa, problem. Z wielką chęcią bym coś napisała, ale nie chce załapać bana.
Zgłoś
Avatar
Kacu63 2014-02-25, 9:56
Ano robię problem bo nie mam co robić.

Uznaj kogoś takiego jak ja za trolla i po problemie

Pozdrawiam Mikrofalówke
Zgłoś