18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Allin23 2014-02-24, 18:27
Znaczy tak...

Faktycznie to spotkanie nie ma sensu do czasu wydania decyzji po zaskarżeniu zapisu konstytucyjnego. Gadanie o niczym, w tym akurat mieli ludzie rację. Mówca z tego człowieka też nie najwyższych lotów - moim zdaniem rację ma z ZUS'em, ale to za wcześnie na dyskusje.

Ale że to są studenci? Hołota bez kultury... Ten szalony lewak też śmiech, ręce opadają, taki beton (edit: to jest, okazuje się, wykładowca... szkoda słów - prawdziwy naukowiec z otwartym umysłem)

I tak wszyscy skończą w McDonaldzie i UP.
Zgłoś
Avatar
femi666 2014-02-24, 18:29 4
5.06 Niszczy, "może ja się nie znam" ten wykładowca na pewno sobie myśli, że owszem kurwa, pierdolisz panie jak połamany : D
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-02-24, 18:29
@Bober

To jest fakt, że ludzie którzy w życiu uczciwie zapierdalają i nie odwracają się od bliskich zaczynają popierać kapitalizm jak tylko ktoś im przedstawi na czym to tak naprawdę polega.

Dzisiaj ludzie utożsamiają kapitalizm z etatyzmem który jak widać działa kiepsko.
Zgłoś
Avatar
blazejpop 2014-02-24, 18:40
Norek kurwa wyszedł z kanału, przyszedł na wykład i zgrywa wielkiego ekonomistę?
Zgłoś
Avatar
norbi5544 2014-02-24, 18:41 1
Bardzo fajny wykład,dotrwałem do końca,chociaż nie ukrywam że ci niektórzy studenci to konkretnie mi ból dupy uruchamiali.
Rzygać się chcę jak człowiek pomyśli że mamy taki zajebiście wolny kraj,co zmusza nas do płacenia składek których większość z nas nie ujrzy na oczy(może to i lepiej bo byśmy kurwa na zawał zeszli).

PS. JEBAC ZUS.
Zgłoś
Avatar
Sylarr 2014-02-24, 18:43 1
Zgłoś
Avatar
longmanslownik 2014-02-24, 18:47
Ja pierdole. a ci przytakują jak debile...
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-02-24, 18:48
szybko, spacie tych lewaków za nim się rozmnozą!
Zgłoś
Avatar
Bober 2014-02-24, 18:49 2
@predator222
W takim wypadku jest tak zwane ubezpieczenie. Są już teraz ubezpieczenia na wypadek utraty możliwości wykonywania zawodu z powodów zdrowotnych. Jak zarabiasz np. 2800 miesięcznie do reki to pracodawca za ciebie musi zapłacić 4800. Jak widać za połowę różnicy czyli 1000 zł możesz być ubezpieczony na wszystko i coś jeszcze zostanie(a 2 polówkę na własne konto to po 40 latach pracy prawie pół miliona zł )
@SowerOfFear
To że dużo ludzi jest głupich to nie oznaczy że mają na nas żerować. Jeśli sobie nie odłożą to wylądują na ulicy jak młodzi ludzie zobaczą co czeka nierobów to może zaczną myśleć co zrobić aby tak nie skończyć. Nie propagujmy głupoty... są ludzie którzy całe życie mówią, że tej kraj jest do dupy złodzieje itp. a co miesiąc chodzi po zasiłek i sam nie pójdzie pracować za marne pieniądze bo po co jeśli dostaje kase za nic...
Zgłoś
Avatar
Cormacze 2014-02-24, 18:52
Ktoś by mi streścił o co tu chodzi bo po 10 minutach odpadłem?
Zgłoś
Avatar
Nav 2014-02-24, 18:53 1
Dosłuchałem do 15. minuty i wyłączyłem, ja się nie mogę denerwować. Jak słyszę to lewackie pierdolenie to budzi się we mnie instynkt morderczy.

P.S Zauważyliście, że lewacy, poza tymi swoimi zjebanymi poglądami, często mają jeszcze w pakiecie wkurwiający głos?
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2014-02-24, 18:56
Pięćdziesiąt minut? Chyba kogoś tu ładnie popierdoliło
Zgłoś
Avatar
Vesemirr 2014-02-24, 18:57
Typowy lewak, myśli że ma coś mądrego do powiedzenia....a wychodzi jak zwykle.
Widzę że podstawowa zasada, nie znam się na czymś to nie pierdolę głupot, zdaje się nie działać...
Zgłoś
Avatar
MeMyselfAndI 2014-02-24, 19:00
nie mam godziny na klepania mądrości, innych od moich.
Zgłoś
Avatar
kaczor10130 2014-02-24, 19:07
Gratuluje temu gościowi opanowania, ja po 15min chyba bym tego lewiczka rozpierdzielił....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie