18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Koperek 2013-09-09, 18:19
Floyd_The_Barber napisał/a:

@ostatni Byłeś na openerze?


Daj boże taką samą pogodę w przyszłym roku.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-09-09, 18:21
Floyd_The_Barber napisał/a:

@ostatni Byłeś na openerze?



a co?
Zgłoś
Avatar
wyrcool 2013-09-09, 18:28
Gdyby ta niczego sobie śpiewająca pani wspomnianą krtań by wypluła. Podczas kulminacji utworu wyskoczyły jej oczy bądź sztuczne zęby i uderzyłyby Kubę z impetem powodującym rozprzestrzenienie się jego świadczących o ego myśli po podłodze i kanapie To byłby moi drodzy sadistic. Tak to tylko jakaś klientka, której użytkownicy nie znają śpiewająca ładnie pod ustawioną scenkę 50 latka, który nie umiałby złapać siekiery. Tak uważam ja
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-09-09, 18:30
Janus92 napisał/a:

Scrolluj dalej, jak Ci się nie podoba.


Nie mów mi co mam robić!
Zgłoś
Avatar
vang 2013-09-09, 18:33 1
@wyrcool
Zgadza się co piszesz, ale zdaje mi się że ty też byś nie umiał złapać siekiery gdyby leciała w twoim kierunku
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-09-09, 18:47
Co tam robi Piszczu?
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-09-09, 18:53 10
@goker

Kurwa, niczego bardziej nie lubie, jak takich chujów którzy będą dyktować całemu portalowi i jego użytkownikom co mają oglądać, a co nie na podstawie swoich chorych fanaberii. Nie wiem po chuj się zatrzymałeś na filmie i wwaliłeś tego nędznego komenta, jeżeli nie interesuje/wkurza Cię to.

@ostatni

Górniak to najwybintniejsza obecnie wokalistka w całej europie wschodniej, stroniąc nawet od materiału jaki wykonuje dzisiaj (a raczej jaki dyktują jej wytwórnie), więc jeżeli gówno wiesz w temacie zrób sobie przysługę i nie zgrywaj wielkiego znawcy i degustatora "prawdziwej muzyki"
Zgłoś
Avatar
n1troo 2013-09-09, 19:16
ja pierdole, co ja pacze xd
Zgłoś
Avatar
a................1 2013-09-09, 19:23
wow
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-09-09, 19:40 6
no nieźle. ciekawe jak opierdala gałę
Zgłoś
Avatar
maciek24043 2013-09-09, 19:47 1
Nie wiedziałem, że ten zjeb wojewódzki potrafi siedzieć tak długo z zamkniętą mordą.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-09-09, 19:48 5
milosciprzyjazn napisał/a:

Górniak to najwybintniejsza obecnie wokalistka w całej europie wschodniej, stroniąc nawet od materiału jaki wykonuje dzisiaj (a raczej jaki dyktują jej wytwórnie), więc jeżeli gówno wiesz w temacie zrób sobie przysługę i nie zgrywaj wielkiego znawcy i degustatora "prawdziwej muzyki"



a Legia Warszawa to najsilniejszy klub piłkarski w całej Europie Wschodniej
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-09-09, 20:25
telewizja i radio są pojebane. Ta cała pożal się boże śpiewaczka 4 razy na godzinę leci w radiu i jeszcze w telewizji się spuszczają nad jej zdolnościami. Na siłę wtłaczają ludziom co jest fajne aż ci to będą łykać.
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-09-09, 20:32 1
ostatni napisał/a:

a Legia Warszawa to najsilniejszy klub piłkarski w całej Europie Wschodniej


Nie wiem szczerze jaki jest sens tego porównania, zapewne jakaś niezwykle błyskotliwa ironia, którą porównujesz do tego, co napisałem. Mam zupełnie wyjebane na piłkę nożną, więc nie powiem ci czy to, co teraz piszesz jest prawdą, ale w muzyce/śpiewie trochę siedzę i wiem że przynajmniej w tym temacie mam całkiem spore pojęcie (w przeciwieństwie do ciebie). Dlatego zrób ludziom przysługę i nie wypowiadaj się na pewne tematy, wracaj do śledzenia 11 facetów biegających za kawałkiem gumy po trawie, bo w tym jesteś najwyraźniej ekspertem
Zgłoś
Avatar
fantazja 2013-09-09, 22:01
.....
agus9225 napisał/a:

Ma dziołcha głos ale gdzie, kurwa, na sadola z czymś takim?!



No widocznie z czymś takim skoro ponad 400 piwek pekło droga pani
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie