18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Jab7kO 2013-09-09, 22:38
nawet sie wyrobila z twarzy
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2013-09-09, 23:28
Bez szału
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-09-09, 23:52
Wyszło jej to naprawdę konkretnie, lepiej nie mogła bo jest biała a ładowałbym jak gustlik odłamkowym
Zgłoś
Avatar
Maek 2013-09-10, 0:17
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
johny_walker 2013-09-10, 1:26
no zajebała z wysokiego c...
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-09-10, 3:50
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Mom and Death 2013-09-10, 4:07
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Mavver57 2013-09-10, 15:21
to chyba nie jest odpowiednie miejsce na takie gówno.
Zgłoś
Avatar
Pan.Kultura.i.dwa.buldogi 2013-09-10, 15:51
Przyznaje pieknym Paniom i przystojnym forumowym Panom, ze pierwszy raz slysze/widze te urocza niewiaste, ale ze smutkiem musze przyznac, ze kolo Mistrzyni Gorniak ona nawet nie stala.

Uprzejmie prosze o klikniecie w ponizszy film i przesluchanie go do samego konca w celu zaznajomienia sie z dzielem wybitnym naszej Wokalistki.

Pozdrawiam, pozdrawiaja moje buldogi.

Zgłoś
Avatar
meier 2013-09-10, 16:11
ciekawe czy byście pruli dupy jak by typiara to samo zaspiewała w innej waszej ulubionej jedynej polskiej stacji trwam.
Zgłoś
Avatar
jefff 2013-09-10, 18:39
Nie lubię tego typu muzyki jaką robi ta artystka ale głos ma mocny trzeba przyznać.
ostatni napisał/a:

Właśnie mamy kurewsko mały wybór jeśli chodzi o polskie media. Dodatkowo to jest portal, który nosi a przynajmniej nosił znamiona niszowego, gdzie można było uciec od całego komercyjnego gówna, a dzisiaj ktoś wrzuca to chuj wie co w wykonaniu dwójki ulubieńców gimbazy i pisze, że jest zajebiste.


A Ty się tak nie spinaj Pamiętaj, że dla każdego co innego jest gównem w TV a wszystkim dogodzić się nie da. Skoro najwięcej ludzi poszło za popem to niestety my, którzy za nim nie przystajemy, automatycznie stajemy się mniejszością, która nie zna się na muzyce wg większości...
Tylko ja mam to tak głęboko w dupie, że słucham tego co lubię i nie mam zamiaru nikogo na nawracać na swoją muzykę
Zgłoś
Avatar
monto 2013-09-11, 13:45
no i pani gorniak ma racje ! nie da sie z dupy tego zaspiewac i ciekawe dlaczego w momencie spiewania sie za ucho trzymala? zeby podklad bylo lepiej sluchac?
Zgłoś
Avatar
piochux 2013-09-11, 21:58
@ostatni- zajebisty hejt, ratujesz poziom sadola kolego! Dzięki takim ludziom ta stronka nigdy nie umrze! piwko leci
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-09-12, 11:33
btw jak ktoś wierzy że to nie było splanowane to jest idiotą. z marszu to ona by nawet tekstu nie znała.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-09-21, 17:16
Pięknie zaśpiewała. Nie wiem po co wy się gryziecie o jakieś detale. Nie lubię Wojewódzkiego, Grzeszak nie znam, ale ten urywek programu wart jest pozytywnego komentarza.

>jest ostatni, jest nawiązanie do komuny
Zgłoś