18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
Avatar
pkh 2013-09-15, 23:39 27
Niezapomniana melodia!
Zgłoś
Avatar
Zaethrael 2013-09-15, 23:45 1
Gość porobił sobie sample, poskładał we fruityloopsie i to tyle jeżeli chodzi o artyzm :p
Zgłoś
Avatar
EmpTy212 2013-09-16, 0:18 6
Na początku odpaliła mi się kompilacja wypadków i doszukiwałem się melodii ale po chwili zrozumiałem co jest grane i to na pewno nie było gta

Zaethrael napisał/a:

Gość porobił sobie sample, poskładał we fruityloopsie i to tyle jeżeli chodzi o artyzm :p



Czekamy na twój popis. Zrób tak samo nagraj parę sampli nawet na ukulele i złóż to w jedną całość pod znaną melodie.
Zgłoś
Avatar
Aden 2013-09-16, 3:26 12
Zaethrael,
Mistrzu, a jak inaczej miał to zrobić, żeby coś powstało, skoro jest sam? Jeśli potrafisz zagrać utwór na kilku instrumentach naraz to nie siedziałbyś na sadolu i komentował, jak ktoś solo ogarnął sprawę, tylko sprawdzał, czy hajs się zgadza.
Zgłoś
Avatar
Zaethrael 2013-09-16, 7:20 1
Spierdalać ! Każdy ma prawo do zazdrości na swój sposób!
Zgłoś
Avatar
A................s 2013-09-16, 9:53 23
Technicznie jest absolutnie niesamowity, ale...


z soundtracków gier Rockstara imo NIC nie przebije tej melodii.
Zgłoś
Avatar
wdiko 2013-09-16, 12:26 3
Reginald911 napisał/a:

Jakiś czas temu gościł na główne cover GTA:San Andreasa,dzisiaj chciałbym przedstawić genialny cover nowszej części gry GTAIV



Co ty pierdolisz jutro GTA V wychodzi a ty żeś z lepianki wylazł, że czwórke dopiero dostrzegłes??
Zgłoś
Avatar
Zaethrael 2013-09-16, 13:32
Ehhhh te Simsy dla facetów :p
Zgłoś
Avatar
Reginald911 2013-09-16, 13:45 4
@wdiko kolega ma problem z czytaniem ze zrozumieniem? Napisałem "nowszej części gry" nie najnowszej
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2013-09-16, 19:11
Wszystko pięknie, ale moją ulubioną część - ten błyskawiczny riff na basie, bardzo słabo słychać
Zgłoś
Avatar
Kamas95 2013-09-16, 19:19
majster szyk
Zgłoś
Avatar
Saligia 2013-09-16, 19:29 1
pierdole, co drugi post na tej głównej to kurwa jakieś rzępolenie o GTA V. Tak kurwa wiem, że dzisiaj jest premiera i tak wiem jak leci ta melodia i tak kurwa widziałem trailer 500razy. Na huj zasypujecie sadola gównem o którym co 5min wszędzie wszyscy trąbią. Zarejestrujcie się na oficial'u rockstar games i tam dołączcie do grupy 16 latków i razem wspólnie wymieniajcie się ciekawostkami o GTA. Pierdole, lubię przeglądać główną ale no zmuszony jestem przełączyć się tylko i wyłącznie na dział hard i oglądać piękne sadystyczne cycki ich mać

i tak kurwa, wiem ze ten post dotyczył GTA IV nie V
Zgłoś
Avatar
M................s 2013-09-16, 19:41 3
HerrJacuch napisał/a:

Technicznie jest absolutnie niesamowity, ale...


z soundtracków gier Rockstara imo NIC nie przebije tej melodii.



Jedna z najlepszych gier jakie powstały. Fabuła, klimat, udźwiękowienie, akcja, bohaterowie, a nawet na tamte czasy grafika. Nikt nie stworzył do tej pory tak wspólnie grającej więzi, zawsze coś ubolewało. Grało się z głową w monitorze, wczuwało się w bohatera, przeżywało się każdy moment, jak dobry film hoolywoodzki.
Zgłoś
Avatar
mariozet 2013-09-16, 19:44
Moim ulubionym coverem jest z GTA:SA
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie