18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Yolanda 2023-03-01, 21:19
Carmageddon 2023
Zgłoś
Avatar
35i 2023-03-01, 21:24 1
Do Chin powinno się eksportować tylko białe SUVy w automacie, wtedy sami się wykończą.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-03-01, 21:29 18
Obstawiam w ciemno, że pani za kierownicą do końca była przekonana, że to samochód pomylił pedał gazu z hamulcem, bo ona nigdy nie popełnia błędów, dlatego ciśnie do oporu, żeby udowodnić swoją rację.

Nie pytajcie skąd to wiem, 25 lat małżeństwa robi mnie w tych sprawach z automatu ekspertem.
Zgłoś
Avatar
Will70 2023-03-01, 22:36
Niektórzy nie powinni nigdy jeździć automatami. To jednak wymaga trochę inteligencji.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-03-02, 8:26
Will70 napisał/a:

Niektórzy nie powinni nigdy jeździć automatami. To jednak wymaga trochę inteligencji.



Słuchaaaam? Czego wymaga?
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2023-03-02, 8:32
a tam przypierdalacie się, jest znak śliska podłoga?? jest, rozsądku trochę!
te życie w pędzie, w końcu ktoś przez to zginie!

Zgłoś
Avatar
Chasm 2023-03-02, 9:05
Sturbucks wita, gościu nie dostał wczoraj czarnej, tylko padake wybieloną.

Później zamawiam kawę, i to czarną kawę
I dodaję nawet, że bez mleka i śmietanki
I bez żadnych gadek
Patrzę na typa, widzę gar ma słaby
Ale upewniam się, że usłyszał
Że czarna ma być
Z tym, że typ stał pewnie tam, gdzie ZOMO, bo
Niesie mi padakę wybieloną, myślę "o
Zapłacisz za dyshonor!"
Ale w końcu macham ręką, szkoda tłumaczyć
Zresztą to o niczym nie świadczy
To nic nie znaczy
Tu jednak znaczyło...
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2023-03-02, 10:04
W GTA się wychodzi i wsiada do kolejnego pojazdu
Zgłoś
Avatar
smc 2023-03-02, 10:58
I bardzo kurwa dobrze Jebać Starbaksy i inne korpo gówna.
Zgłoś
Avatar
Will70 2023-03-02, 15:00
darayavahus napisał/a:

Słuchaaaam? Czego wymaga?



Inteligencji. Wiem, nieznany Ci termin. . Połowa tych wypadków jest z winy tych nieogarów, którzy myślą, że wiedzą. Jak Ty. A już za kółkiem lipa, dwie nogi w użyciu i taki efekt. Zapomnieli, że lewa ma leżeć, a to nie takie łatwe, ta pamięć mięśniowa w krytycznej sytuacji daje znać i jeb- hamulec albo gaz w podłogę. A najczęściej jedno i drugie, bo lewa noga myśli że to sprzęgło.

Zgłoś
Avatar
Ralfeusz 2023-03-02, 17:33
Will70 napisał/a:

Inteligencji. Wiem, nieznany Ci termin. . Połowa tych wypadków jest z winy tych nieogarów, którzy myślą, że wiedzą. Jak Ty. A już za kółkiem lipa, dwie nogi w użyciu i taki efekt. Zapomnieli, że lewa ma leżeć, a to nie takie łatwe, ta pamięć mięśniowa w krytycznej sytuacji daje znać i jeb- hamulec albo gaz w podłogę. A najczęściej jedno i drugie, bo lewa noga myśli że to sprzęgło.



Po wciśnięciu jednocześnie hamulca i gazu samochód się zatrzyma. W nowszych samochodach a szczególnie w tych z automatyczną skrzynią biegów dawka paliwa jest obcinana po naciśnięciu hamulca.
Zgłoś
Avatar
PiDżej 2023-03-02, 22:50
Will70 napisał/a:

Inteligencji. Wiem, nieznany Ci termin. . Połowa tych wypadków jest z winy tych nieogarów, którzy myślą, że wiedzą. Jak Ty. A już za kółkiem lipa, dwie nogi w użyciu i taki efekt. Zapomnieli, że lewa ma leżeć, a to nie takie łatwe, ta pamięć mięśniowa w krytycznej sytuacji daje znać i jeb- hamulec albo gaz w podłogę. A najczęściej jedno i drugie, bo lewa noga myśli że to sprzęgło.



I tu zgadzam się z Tobą w 100%. Parę lat temu odnawiałem kod E95 i oczywiście musiałem zaliczyć badania psychotechiczne.
Coś pewnikiem tej dupie nie pasowało, że prawie 60cio letni staruch zbyt gładko to zalicza więc wymyśliła odmianę.
Cytat z testu: Jak zapali się czerwone światło lewym kciukiem wciska Pan przycisk. Jak zapali się zielone, prawą stopą wciska Pan pedał.
Próbowałem i chuj z tego wyszedł a lasencja stwierdziła, że nie może mi zaliczyć testu.
Zapytałem tylko czy chciałaby znaleźć się na przejściu dla pieszych w momencie kiedy ona ma zielone światło, ja czerwone i ja, zamiast naciskać hamulec z całej siłki włączam kierunkowskaz?
Wyszedłem z jej pracowni z kompletem podpisanych papierów
Zgłoś