18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
s................r 2013-04-21, 10:27 1
Yngwie? Gitarowy przerost formy nad treścią. Gram na wieśle od jakichs 15 lat, zatem czuję sie uprawniony do własnej opinii. Jak już to Satriani.
Zgłoś
Avatar
Rockmen 2013-04-21, 10:37
chujowo zagrane, nieprecyzyjnie, nieczysto i nierytmicznie. Napierdalać tak od chuja każdy moze sie nauczyc, to nie jest trudne. Uwierzcie mi, jestem pierdolonym ekspertem.
Zgłoś
Avatar
wolo1994 2013-04-21, 11:04
Wiosło i wiosło, a nawet nie wiecie co to tak naprawdę znaczy -.-
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-04-21, 11:12
IMHO yngwie to gość który słynie z napierdalania pentatoniki w prędkości nadświetlnej i niewiele więcej było widać na tym filmiku... inna sprawa, że napierdalać pentatonikę w jakiejkolwiek prędkości większej niż 120bpm po prostu trzeba umieć i trzeba mieć talent, no i nie brzmi to źle, a nawet dobrze. Dlatego piwo, ale dałbym dziesięc piw za choćby satrianiego jak ktoś wyżej wspomniał.
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-04-21, 11:20 1
A tam Malmsteen. Vai i Satriani to są gitarzyści.
Zgłoś
Avatar
Bachowski 2013-04-21, 12:43 1
Fragment wyśmienitego koncertu G3. Polecam całość.
Zgłoś
Avatar
franz_maurer 2013-04-21, 12:57 2
Malmsteen - człowiek który chyba na wszystkim ma logo Ferrari. Jakoś nie przepadam za typem. Ale żeby kurwa nie było że podniecam się sleszem . Bo slash (a raczej srash) to dosyć chujowy gitarzysta który wybił się na zespole dla dziewczyn.
Zgłoś
Avatar
hajtkol 2013-04-21, 13:20
Franz. To o Slashu to prawda, nie ma się czym jarać.
Zgłoś
Avatar
MichaU 2013-04-21, 13:22 1
MCL napisał/a:

IMHO yngwie to gość który słynie z napierdalania pentatoniki w prędkości nadświetlnej i niewiele więcej było widać na tym filmiku... inna sprawa, że napierdalać pentatonikę w jakiejkolwiek prędkości większej niż 120bpm po prostu trzeba umieć i trzeba mieć talent, no i nie brzmi to źle, a nawet dobrze. Dlatego piwo, ale dałbym dziesięc piw za choćby satrianiego jak ktoś wyżej wspomniał.



Pentatoniki? Pentatonikę to może grać jakiś chujowy slash. Jak się nie znasz, to nie pierdol.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2013-04-21, 14:16 1
Yngwie dobry jet technicznie ale solówki ma bez składu bez ładu -taki groch z kapustą albo kanpka z gównem
Zgłoś
Avatar
moskau 2013-04-21, 14:21
Nie przepadam za takimi gitarowymi onanistami jak Malmsteen czy Vai.
Zgłoś
Avatar
wyjć 2013-04-21, 15:02
Na jakiej on gitarze gra? A do ludzi którzy mówią: "nie równo"; "bez feelingu"- jesteście muzycznymi ignorantami którzy na dupie sie nie znają. Przykładem BB King, tak ten BB King, całą kariere miał problem z rytmicznym graniem ósemek.
Zgłoś
Avatar
franz_maurer 2013-04-21, 17:23
hajtkol, AAA jeszcze zapomniałem dodać coś miłego ode mnie na temat kirka wahhmetta, kolejny idol gimbusów TRÓ metalowców. koleś sobie chyba kurwa przykleił kaczkę na koncertach do buta i nie może się od niej oderwać .

Dla mnie typem gitarzysty który sprawnie używa pentatoniki (i nie tylko) będzie Gary Moore. Gość stworzył naprawdę kilka fajnie brzmiących kawałków (parisienne walkways, Loner). No i wiosło miał zajebiste (Gibol LP z 59) który był wpięty do Marshalla już nie pamiętam czy to było plexi czy jakiś JMP. Chociaż wiem nie brzmienie sprzętu się liczy a brzmienie które ma się w "łapie".
Zgłoś
Avatar
xxTurboxx 2013-04-21, 17:39
tekkit napisał/a:

koszmar, nieczysto, zdupane brzmienie..


miales kiedys gitare w reku pajacu?
Zgłoś
Avatar
lol3kk 2013-04-21, 22:47
tekkit napisał/a:

koszmar, nieczysto, zdupane brzmienie..



No to zagraj proszę czysto, zrób lepszy sound.
Każdy gra tak jak chce i jak Ci się nie podoba to spierdalaj

moskau napisał/a:

Nie przepadam za takimi gitarowymi onanistami jak Malmsteen czy Vai.


Zoba, jak sobie Nergala cytuje

Każdy gra tak jak sobie tego życzy. Nikomu nic do tego, jego pociągnęło w klasykę i zrobił z togo swój własny prywatny mix i widzę "ekspertom" z dupy żal ściska bo koleś od lat trzepie na tym taki hajs, że może się rozpierdalać sportowymi autami. Mnie osobiście przeszła faza na takie granie, ale najważniejsze w tym co robimy jest to abyśmy robili to tak żeby nas zapamiętali.
Jebać hejterów
Ktoś pytał o gitarę. Jest to Ovation Viper robiony z kompozytu węglowego jak to wszystkie gitary tej marki

Rockmen napisał/a:

chujowo zagrane, nieprecyzyjnie, nieczysto i nierytmicznie. Napierdalać tak od chuja każdy moze sie nauczyc, to nie jest trudne. Uwierzcie mi, jestem pierdolonym ekspertem.


Pochwal się czymś.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie