18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
mateuszsick 2024-03-06, 16:29 1
Prawdziwy rycerz w białych dresach
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-03-06, 16:40 3
Maniecky napisał/a:

Jesli sa tu jakies prawdziwe samice a nie pedaly podajace sie za nie (wiecie kim jestescie), to pamietajcie: Jesli wasz partner jest juz w trakcie walki, a wy drzecie pizdy jak to glupia pizda , to go tylko rozpraszacie i dzialacie na jego niekorzysc...

Nie wiem czemu utożsamiasz: samica → manie partnera, bo logika jest taka sama dla kumpli (i to nawet prawdziwych kumpli bez podtekstu ).

A darcie pizdy jest właśnie korzystne bo ma na celu zaniechanie bezsensownej walki. To nie są zawody gladiatorów na arenie gdzie jak nie wygrasz to nie żyjesz, tutaj właśnie jak wygrasz to przegrasz (10 lat czy dożywocie w pierdlu). Jedyną zwycięską strategią jest przerwanie walki.
Zgłoś
Avatar
razak 2024-03-06, 16:55 5
maxkulczyk napisał/a:

Widać ze nie pierwsza jego potyczka na maczety , sprawnie uwalił typa.
Ciekawe czy ma korzenie w Krakowie



ale przecież on trzyma w ręku kantówkę, nie maczetę
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-03-06, 16:59 7
majeńka napisał/a:

Nie wiem czemu utożsamiasz: samica → manie partnera, bo logika jest taka sama dla kumpli (i to nawet prawdziwych kumpli bez podtekstu ).
A darcie pizdy jest właśnie korzystne bo ma na celu zaniechanie bezsensownej walki. To nie są zawody gladiatorów na arenie gdzie jak nie wygrasz to nie żyjesz, tutaj właśnie jak wygrasz to przegrasz (10 lat czy dożywocie w pierdlu). Jedyną zwycięską strategią jest przerwanie walki.


„Nie będę się z panem bił. Mistrz kazał mi unikać niepotrzebnych walek”.

Zgłoś
Avatar
danielusx25 2024-03-06, 17:19 1
upierdolił peta jak karpia na wigilję
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 2024-03-06, 17:25
no i teraz do końca życia w kryminale gratulacje
Zgłoś
Avatar
DannyBazooka 2024-03-06, 17:31 1
za sztukę fechtunku pifko
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2024-03-06, 17:42 6
majeńka napisał/a:

Nie wiem czemu utożsamiasz: samica → manie partnera, bo logika jest taka sama dla kumpli (i to nawet prawdziwych kumpli bez podtekstu ).
A darcie pizdy jest właśnie korzystne bo ma na celu zaniechanie bezsensownej walki. To nie są zawody gladiatorów na arenie gdzie jak nie wygrasz to nie żyjesz, tutaj właśnie jak wygrasz to przegrasz (10 lat czy dożywocie w pierdlu). Jedyną zwycięską strategią jest przerwanie walki.



Dlatego napisalem ze jak juz walka ma miejsce, szczegolnie na smierc i zycie. Facet co ma przed soba przeciwnika z maczeta, nie powinien sie martwic o komfort psychiczny swojej rozhisteryzowanej baby bo moze ja owdowic. Poza tym zgadzamy sie.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-03-06, 18:14 1
Myślał jak walczyć, miał plan bo tamten to zwykły jełop z szabelką był
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2024-03-06, 18:22
Odwaznie na kogos z maczeta startowac , ale ogarna sytuacje.
Zgłoś
Avatar
Limpid 2024-03-06, 18:24
Chujowy z niego szermierz. Za to przeciwnik pięknie mu zagrał kołysankę tym badylem
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-03-06, 19:42
maxkulczyk napisał/a:

Widać ze nie pierwsza jego potyczka na maczety



Koniecznie udaj się do okulisty, jeśli wydaje ci się, że to na maczety była walka.
Serio.
;>
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-03-06, 20:16
maxkulczyk napisał/a:

Widać ze nie pierwsza jego potyczka na maczety , sprawnie uwalił typa.



Ale oponent miał gazrurkę, a nie maczetę...
Zgłoś
Avatar
kondzio18 2024-03-06, 20:52
Kto mieczem wojuje...

Ten on od miecza ginie
Zgłoś
Avatar
CzarnyLord86 2024-03-06, 20:52
Kurwa mać, czy one zawsze muszą drzeć te pizdy?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie